Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ci pardon koncom jula :-D
Odpovedať
kacennka a ty mas kedy svadbicku? Preco si to nedas do pasu?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - cely zivot tvrdim, ze aj tak si vsetko najlepsie urobim sama :-D tiez si vsetko organizujem a zhanam sama, no najvacsiu paniku mam zo zdobenia stolov! to samozrejme ja robit nebudem a aj ked sestre (ktora to zrejme bude mat na starosti) ukazem presne ako to ma byt, urcite budem nervna, ci to tak zmakne! x-) hrozne, ten pocit nenahraditelnosti, tazko sa mi s tym zije :-D :-D
Odpovedať
usacek79 Ahooj. Presne ako hovoris. Ja tiez robim vsetko najradsej sama aj vyzdobu som chcela no ale ako rozmyslam tak rozmyslam ale stale mi to nevychadza. Vyzdobu mi urcite nedovolia robit vo stvrtok lebo do soboty je to daleko a je to hotel ktory ma stale nejake akcie takze verim tomu ze aj v piatok tam nieco bude a sala sa bude zdobit v sobotu doobedu. A kedze ja sa budem pripravovat tak salu ozdobit nestihnem. A mne ju nema kto ozdobit. Nemam na to ludi .. mam sestru ale tak ona by to pre mna urcite nespravila. Ona ma dost prace so sebou takze od nej nebudem ani nic pytat .. aj ked mi to je luto ze mi nepomoze s organizovanim svadby no ale co uz ... Takze musim mat aranzerku.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja si tiez vsetko robim sama, aj oznamka, menovky, pozvanky, menu atd... vyzdobu si poviem, restika spravi.. vyzdobu na auta, pierka atd.. tiez sama :-) kamoska sa ponukla ze mi urobi knihu a album lebo ju to bavi, ale konzultuje to so mnou a pyta sa co a ako chcem :-) takze tak.
Odpovedať
malaberuska Tak tieto veci si robim aj ja vsetko sama len tu vyzdobu saly ja mam teraz na mysli. A tebe to spravi restika za kolko? Ci to mas v cene uz?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ..no ono niekedy je lepsie sa spolahnut na profikov, ako na rodinu - akurat im musis zaplatit :-S ja som tiez zlava sprava zvazovala ako to stihnem prist v sobotu rano vyzdobit (obrad mame az 15.30), no to by som fakt musela o 7 rano, aby som to stihla a este sa aj ja "vyzdobila" potom 8-) takze sa musim spolahnut na sestru, ona sa na to tesi velmi, len teda neviem, ci jej nadsenie nie je vacsie ako schopnosti :-D a najma, ja to mam vonku, takze cim neskor sa to vyzdobi, tym menej musiek a listov na to napada.. Aj ked aj chuda sestra musi bezat na obrad, je moj svedok, no snad to stihne s nejakou kamoskou vsetko ;-)
Odpovedať
beruska myslis ze vsetky restiky robia vyzdobu stolov? ze maju vlastne veci?
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska - no restika mi prestrie, pripravi stoly do ziadanej polohy, ale ozdoby a vsetko mam vlastne, takze si to budem robit po vlastnej linke.. Tebe restika poskytuje aj vyzdobu..?
Odpovedať
Profilova fotka
kweti myslim ze nie, urcite nie. ale tak my mame malu svadbicku tak mozno aj pre to :-) a nechcem to nejake precackane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek a kde mate svadbu? :-)
Odpovedať
beruska ved aj ja mam malu svadbicku :-) preto sa na to pytam
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kweti poslem IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek - presne ako ty, tiež som si chcela ísť spraviť výzdobu sama :-D ale nie je to možné, nestíhala by som nič a nechcem zaťažovať nikoho zo svadobných hostí, tak sme sa rozhodli, že nám to tam už len agentúra naaranžuje podľa toho ako im to ukážem :-) normál im to nachystám u nich v agentúre na stôl, pofotia si to, a tak to spravia :-D ale aj tak to pôjdem určo skontrolovať, či to je tak ako to má byť :-D len neviem či sme nespravili chybu, ale guľaté stoly máme z jednej agentúry a výzdobu všetkého z druhej.. ale neviem či to nie je riadna blbosť.. len tá agentúra druhá ktorá nám to tam naaranžuje nemá guľaté stoly, ale ak by sme chceli, zohnali by nám ich z tej prvej agentúry tak či tak :-D petka riešite už autá? my rozmýšľame aj nad mikrobusom, lebo od nás z dediny pôjde 10 ľudí a bus by šiel cez Malacky, tam by nabral ďalších cca 4, a potom by šiel na miesto konania svadby :-) pred busom by šiel ženích a za busom by som šla ja na afte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera - my mame tiez gulate stoly pre hosti, hlavna tabula pre nas je obdlznik - mne sa gulate pacia viac, samozrejme vyzdoba je trosku ina, ako pri obdlznikoch.. Ale ved si to skus pripravit, urobit "vzor" a vsetko sa da ;-) malaberuska - v zahrade restiky Pohoda v Horskom parku v BA :-) ich priestory nic moc, ale zahradu maju velmi peknu, aj s krytym grilom ;-)
Odpovedať
wera Tak ty to mas riadne zamotane :-D A agentura s tym suhlasila ze ty im das svoje veci? A uz ti povedali kolko beru za robotu?
Odpovedať
Aj my mame okruhle stoly .. joooj tesim sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja by som potrebovala poradiť... My bývame v jednej dedine pri Malackách, drahý odtiaľto pochádza, ja tu bývam už 11 rokov, chodievame do kostola tu, je to veľmi pekný kostol, má vonku dostatok miesta pre gratulantov... Ale my sme chceli všetko na jednom mieste, aby sa nemuselo chodiť mesta do mesta, tak svadba bude v Lozorne, takisto aj kostol. Tu je ten kostol taký útulný, maličký, ale pred vstupom sú hneď také kovové tyče, aby tam autá nechodili, asi 2 metre miesta a hneď cesta :-( Teda nie je kde ani fotky spraviť so svadobčanmi a ani si neviem predstaviť, kde by nám gratulovali :-/ Ale zase super je to, že máme hneď cez cestu reštauráciu, kde bude hostina, tak sa nemusíme zdržiavať cestovaním ani presúvaním všade možne.. Ale úprimne, moc s tým kostolom stotožnená nie som, ani Tom moc, ako páči sa nám že je taký malinký, aspoň tých pár ľudí tam nebude vyzerať blbo, ale zase neviem kde sa potom budeme všetci fotiť a kde budú gratulácie :-| neviem či nepíšem ako hotentót :-D ako by ste to riešili vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek - my budeme mať pre nás srdiečkový stôl, máme to dosť komplikované, teda toto nám to skvelo vyrieši situáciu, že nebude pri nás za hlavným stolom sedieť človek, ktorého nemôžem cítiť.. :-N hainy - zamotané to hej :-D rozprávala som s majiteľkou, vie o tom, takisto aj kvety dodáme my, od nich berieme len servítky, možno mašle na stoličky (poťahy nechceme), asi aj vázy, pokiaľ nekúpim iné :-D ostatné dodáme my, tak som jej to povedala, súhlasila a povedala, že jasné, vy nám to dáte a my vám to tam už len naukladáme ako budete vy chcieť :-) nepýtala som sa, že koľko, ale kamarátka ich mala a odporučila mi ich, že sú veľmi šikovné tam tetušky a za super ceny :-)
Odpovedať
wera zalezi aky si typ...napr. niekomu nevadi cestovat kvoli kostolu ( ja som zavrhla moznost ze obrad a hostina bude v 2 roznych mestach ) tak je to dobry napad, lebo kostolik je vas a byvate tam, patrite tam..ale zas hentam mas vsetko pokope,usetris cas a zmatok najma ked je vas vela...no a fotit sa da, predsa kostol ma aspon 4 strany, tak nemusis sa fotit pred dverami kostola, ale nejako zboku atd...da sa to???
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - nooo z jednej strany je parkovisko, z druhej cesta, s tretej úzky chodník, cesta a štvrtej minitrávnik, koniec parkoviska a cesta :-D toto je foto s minitrávnikom, koncom parkoviska a cestou - http://upload.wikimedia.org/wikipedia... aaaa neviem ale ja som si myslela, že väčšina vstupov do kostola je popod zvony a tu to je naopak, akoby sme tomu kostolu liezli cez zadok dovnútra :-D foto z ďalšieho uhla - http://www.golejova.sk/kostoly/Lozorn...
Odpovedať
wera este nic? :-( kukam kukam...hmm ale hentam bud pod stromami alebo pred tou sochou s mrezami je celkom pekny plac..tam by sa mi lubilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaa tu je foto od cesty - http://malackepohlady.sk/wp-content/u...
Odpovedať
hm tam sa to neda :-|
Odpovedať
hainy, my sme chceli svadbu v máji, už sme boli dohodnutí predbežne aj s fotografom, len moja mamina vymyslela, že chce ísť v máji na brigádu do nemecka.. takže sme to dali na 30.júla, pretože 1. augusta máme výročie ako sme začali spolu chodiť a 31. júla sme sa zas zasnúbili.. čiže to bude pokope a budeme oslavovať len raz v roku.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka, neviem snáď dnes už áno, ale ešte som neni doma, keď sa vrátim z práce dám vedieť či hej :-) nooo asi tam niekde pod tými stromami by sa dalo niečo vymyslieť :-) aaaa baby, ja mám stále pocit, že sa mi do našej miestnosti nezmestí 5 guľatých stolov a 1 srdce - myslíte že sa to sem zmestí? - http://www.zorno.sk/main/banner-main-... http://static.etrend.sk/uploads/tx_me... http://www.zorno.sk/html/zorno-galeri...
Odpovedať
wera a ti majitelia to nemaju nejak odmerane, ze by ti vedeli istotne povedat? mne sa vidi, ze sa zmestia :-)
Odpovedať
lebo co som kukala v tvojom albume tak stoly nie su moc velke, takze by nemal byt problem
Odpovedať
Profilova fotka
ano poznam aj my sme tam chceli.. ale si pytalo stare mesto neskutocny poplatok za sobas vonku ]-( inak sme to mali rezervovane, tak som to zrusila a uvolnila asi tebe termin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
werus - museli sme to riesit, aby sme sa vedeli rozhodnut kde spravit obrad :)len hostia co idu na hostinu pridu 16 autami a asi 3 alebo 4x sa musi multivan otocit:))) + nase auto:)) tak sme rozmyslali, ci tych 16 aut hnat do senca a odtial do pezinka - tu by mohol byt obrad o 15:30, do 16:00 obrad, cca 30 min gratulacie a par foto a cca 15 min na presun do pezinka, takze do hotela by sme prisli cca o 17:00 ak auta rovno poslem do pezinka, tak obrad bude o 16:00, do 16:30, cca 30 min gratulacie a hotel je hned cez cestu a rovno pred mu v pezinku je velke parkovisko pod kamerami, takze hned tam mozu nechat auta cize u nas je to casovo rovnako, usetrime hostom naftu :D, len ta kolona 16 aut by bola pekna :D ale co uz :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?