Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
aaaaa co tam robis? :-|
Odpovedať
lezim.. :-D :-D vcera ma rezali.. dnes nemas skolu?
Odpovedať
nemam uf si ani nevravela, preco?
Odpovedať
hlavne ze mas dobru naladku, tam treba mat ;-) ;-)
Odpovedať
som najprv nechcela o tom, takto verejne...ale ved je jedno.. juj len keby mi uz dali jest.. :-D :-D
Odpovedať
jaj nemozes vobec?
Odpovedať
Profilova fotka
juj bero, ja si uz spominam ze si nieco hovorila, dufam ze sa skoro zotavis. A vsetko je v poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
bero, drzime palceky, nech je vsetko ok
Odpovedať
dakujem dievcence! vcera som nejedla, dnes uz budem... vsetko vyzera byt ok, akurat mi ide na nervy, ze ma vsetko svrbi- vraj vedlajsi ucinok morfia... piste vela, ze mi rychlejsie cas ubehne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero moc držím palčeky aby si bola v poriadku ! A nech ti už dajú papať, nech sa nám tam nestratíš :-N
Odpovedať
bero piseme piseme :-p dnes je zas krasne vonku...zavana to prechadzkou :-p :-p wera len jej daj ! nech papa riadne :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja verím že by chcela, ale keď jej nechcú dať, mám im ísť daj jednu? :-D :-D :-D alebo bero, mám dnes na obed pizzu, prepašujem za tebou? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak vy budete robiť chute s tým jedlom, heeej?? ]-( :-D :-D ja práve vyjedám perník, pretože som hladná ako vlk..
Odpovedať
ok weri, cakam ta ;-) uz mi dali 2 toasty, mnam... boze s akou strasnou zenskou som na izbe...chvalabohu ze dnes ide domov.. prihlucna je.. kweti tu hnusne pocasie, hmla
Odpovedať
wera aku pizzu? :-p
Odpovedať
beronsche Ano pani Skarupova :-) Preco sa pytas? Ty budes mat kde svadbicku? A kto ti robi vyzdobu?
Odpovedať
beronsche Aj ja ti prajem skore uzdravenie! A ty si teraz v SNV?
Odpovedať
Profilova fotka
simcab mňaaaam pernííík :-) kweetinka - pizzu hawai :-) ja som si obed zabudla objednať, tak som išla zistiť či niečo majú navyše a akurát kolega, ktorý mal tú pizzu objednanú musel odísť domov, tak mi dal jeho lístok :-D a práve pizzu hawai mám veeeľmi rada :-D bero - tak to je dobre, že ide preč, chceš oddychovať a dajú ti takú osôbku na izbu.. ja keď som bola v nemocnici 3 roky dozadu, dali mi na izbu babku, ktorá mala asi 80 rokov, zrazilo ju auto, strašne ale strašne celú noc nariekala, vykrikovala, nadávala a ja neviem čo ešte, ja som bola na zomretie ako mi bolo strašne zle, jediné čo mi pomáhalo bol spánok a oni mi dali takú ženu na izbu.. Tak raz v noci som to nevydržala a hoci som nevedela poriadne ani chodiť, tak som šla za sestričkami nech mi dajú okamžite lieky na spanie, lebo to nevydržím tam už.. Na mňa pozerali vtedy a znadali mi, prečo vstávam, ale to že sa to tam už nedalo vydržať, tak to ich netrápilo. Ďalej tam bol na izbe strašný smrad, ale úplne hrozný, až ma napínalo, aj som sa hanbila keď mi prišla návšteva, že ako to tam smrdí a potom vyšlo najavo, že babka tam cikala a kakala do postele, lebo zabudla zavolať sestričky.. No hrôza des, fakt.. Mňa nakoniec prepustili z nemocnice bez toho aby prišli na to, čo mi bolo len pre to, že nemajú miesto - pritom viem o tom, že mali na oddelení ďalšie izby voľné..
Odpovedať
wera uf, dalsi priklad z toho jak su nase nemocnice uzasne :-S tiez mam svoje skusenosti...ja som tych babiek mala az 2 a nevsimanie si 100% :-D :-D :-D 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :)) aj ja uz chcem svadbuu :))) my sme teraz riesili presuny autami...a kolki hostia nejdu vlastnym autom, ale nas sofer musi ist pre nich (sofer vanu - 7 miestne auticko pre svadobcanov), tak sme mu robili trasy, nech je to co najucelnejsie :)))dufam, ze mamine pozicaju van z roboty, tak ako na brachovu svadbu :)) ja sa nahodou tesim, ze vsetci budu na mna pozerat :)))) ja sa len straasne bojim toho tancovania :(((( to je moja nocna mora, uz teraz mam z toho stresy
Odpovedať
petka ja nexcem aby na mna pozerali...nebudem v aute ani vytrubovat pocas prevozu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem kto to tu chcel masko na nivovej omacke recept tak tu je : kuracie alebo morcacie masko potrebujete,niva syr trojuholnik,smotanu na varenie,sol,cierne korenie mlete a cervena paprika sladka,olej na ochutenie,masko naklepem,dochutim podla chuti prudko z oboch stran opeciem na oleji domakka pridam vodu do 3/4 panvice-masko by nemalo cele plavat vo vode nechate varit cca 20-30 minut podla hrubky maska a morcacie sa robi dlhsie ;-) ked je to hotove a masko je uuplne makke pridate bud nastruhanu alebo podrvenu nivu a smotanu na varenie a nechate zovriet 5 minut x-) dobrúúúú chuť bero skore uzdravenie rychlo sa nam vyliec co sa ti stalo?
Odpovedať
jeeej, ja som chcela recept.. ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) bero prajem skore uzdravenie a wera dobru chut k tej pizze! :-) a lilly zbiehaju sa mi slinky :-D kamaratka, kolegyna a moj svedok, vsetko v jednom - 3v1 :-D mi akurat vymysla knihu hosti a svadobny album.. sikula sikovna vsetko vyrobi sama, aby to ladilo s oznamkami, menovkami, etiketami, pozvankami, no so vsetkym tak sa vytesujem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka, ja sa na to trubenie tesim, my sme s tominom smutni, ze nebudeme mat velku svadobnu kolonu, lebo vacsina aut pojde z ba a my zo senca iba asi 3 auta, tak to nam je luto :D
Odpovedať
Baby vy uz teraz riesite ako to bude s autami? :-N Sice je pravda ze ja este neviem ako to vyriesim ale zatial to neriesim :-D
Odpovedať
hainy, my máme ešte kopuuuuuu času ;-) .. svadbu máme medzi poslednými :-(
Odpovedať
malaberuska Zavidim ti ze mas taku pomocnicku. Mne nebude mat zrejme kto pomoct s takymi vecami. Ale hadam bude dobre a zvladnem vsetko sama :-)
Odpovedať
simi A ty preco mas svadbicku az v auguste? Ja som minule rozmyslala ze by som ju aj prelozila na skor ale uz to necham tak ... lebo by sme museli kazdeho co sme uz rezervovali obvolat a menit atd. A to sa mi nece uz. Bude tak ako som sa prvy krat rozhodla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam este neskor ako vy baby. A auta tiez este neriesime aj ked to bude trosku komplikovane, lebo budeme mat oslavu v inom meste.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?