Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
aj ja tebe :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
meddy uz ides buvinkat? weri, tak tvoj prispevok este v tej teme je.. ;-) Mne je len smiesne ako sa manzelov Zitnianskych baby zastavaju, akoby boli najlepsi kamarati ci rodina... ale mne je to nakoniec jedno.. :-D Baby, zajtra mam strasne tazky den, uz teraz mi lepi, isto ani oka nezazmurim, drzte mi palce....
Odpovedať
bero drz sa!!! 8-) budem na teba mysliet... :-) :-) a inak kazdy ma svoj nazor, niekomu sa paci ono, inym zas ine...ale je pravda, ze niektori vyletia snad niekam do vysin a odtial nikoho okrem seba nevidia..ani tie maily :-D :-D
Odpovedať
až teraz ho idem kuk, weri.. prehliadla som, že si mi poslala link.. sorry |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tiež som si všimla že ešte nie je vymazaný :-) aj ja si zastávam nášho kameramana a fotografa, ale nie takým štýlom že lepší na svete nie sú a kto má iných je pod úroveň a neviem čo.. mňa veľmi nahnevalo ako sa na teba naviezli, že to je vlastne tvoja chyba že ti neodpísali a neviem čo a ešte ma naštvalo veľmi to, že mažú negatívne príspevky - akoby tu boli bohmi a nedajbože niečo negatívne povedať.. ale mne je to tiež nakoniec jedno :-D :-D :-D A čože máš tak ťažký dník? Budem ti moc držať palce, a hlavne sa snaž vyhajať, nech máš viac energie na zajtra :-)
Odpovedať
wera ale to som si vsimla i na modrom konikovi..baby niektore su fakt troska ...hmm jak to nazvat? uzkostlive??? |-| no a vedia dost rychlo vzblknut, ako keby sme im isli odhryznut hlavu :-D :-D niektore ta neuvitaju do temy, ine ti vynadaju ak mas iny nazor, niekde ta zmazu :-D :-D som rada ze som stretla milych ludi tu :-)
Odpovedať
weri, to je krááááááááááááááááááááááááááááááááááásne x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne kweetinka súhlasím s tebou :-)
Odpovedať
neviem, mne sa asi podarilo na konikovi prispiet len do "mrtvej" temy, lebo reakcia ziadna.... :-p ale uz som citala, ze sa baby stazovali, ze ich "vykopli" z existujucej temy... =-) No jo, ludia sme rozny..... :-)
Odpovedať
jake video? predsvadobne? :-)
Odpovedať
weri, som si ste raz pozrela vase krasne video a tak ma napadlo, kde ste zohnali tie podarene srdiecka? :-) :-)
Odpovedať
mne sa najviac pacili tie wierkine uskrny a usmevy x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kweeti a vy budete mat aj kameru na svadbe, ci len foto?
Odpovedať
hehe snad niekto fotakom porobi nejake kratke videa..teda to ANO by som rada zachytila :-D alebo nejaka kolaz s prianiami..ale uz som spominala, ze ja nerada na seba kukam..a zvlast na videu :-D :-D takze nie....bero ty xces?
Odpovedať
a zas taky napad..mozno budem mat 2 fotografov na svadbe...teda 2 roznych, nie 2 z jednej firmy :-D :-D
Odpovedať
dievčence, idem ja spinkať.. nejako ma bolí hlava.. majte sa pekne a veľa nepíšte! ;-) :-)
Odpovedať
bru noc, simi! kweeti, najprv sme chceli, ale nakoniec bude len amaterske video.. ;-) Setrime.. ;-)
Odpovedať
ja som tiez amater vo foteni, ale zas myslim ze niektore fotky mi idu celkom fajn :-) a ked niektorych fotografov pozeram - od mojich zaberov sa to moc neodlisuje :-D ( niektori ) :-)
Odpovedať
poviem ti pravdu, niektore fotky tu na ms ma aj ako uplneho laika prekvapili, take boli strasne (podla mna)... radsej nebudem kontretna, aby som nikoho neurazila... ;-)
Odpovedať
bero neurazas :-) , ale ty si uz bola obvinena ze ´´veci pochopis az po svadbe´´, lebo ted sme este hlupucke :-D :-D :-D tak radsej pozor s tym ´´chatovanim ´´ po fore :-D :-D
Odpovedať
kweeti, take veci ma nemrzia... kazdy ma pravo na nazor, ak sa niekomu nepaci to co mne, alebo to, co si ja myslim, je to ich vec.... ved je to nornalne... :-)
Odpovedať
co uz 8-) dobre vediet na koho nazore mi zalezi, a na koho nie a nejdem to riesit 8-)
Odpovedať
bero a kedy sa rozhodnes pre ktore z tych siat?
Odpovedať
pravda.. :-)
Odpovedať
kweeti, zase sme tu ostali len my dve?
Odpovedať
asi ;-( tie zodpovednejsie sli spat :-x :-D :-D
Odpovedať
no to teda neviem.... Tie od Ronalda som skusala v PO, ale mali len kremove a cakali na biele. Takze im musim zavolat a ak nemaju biele tak ich nechcem. Ti od Maggi zas maju len Blave a Bystrici, tak tiez neviem..... asi bude mat nakoniec uplne ine... A ty mas ake predstavy o satickach?
Odpovedať
ja som predstavou bola skor nieco na celkom ine ako tu bezia..z istych dovodov by som xcela vrsok s rukavmi, alebo nejakym inym zakrytim dekoltu..pripadne normalne bez ramienok ale s bolerkom....lubia sa mi s nadychom zltej alebo smotanovej..ale inak nemam nejake naroky..v podstate to, v com budem pekna 8-)
Odpovedať
Najdolezitejsie je, aby sme sa v satach citili dobre, no nie? kweeti idem uz aj ja, este sa musim pobalit na zajtra.. :-p pa pa
Odpovedať
paaaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?