Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
v panelaku akurat ide piesen werocky z videa :-p :-p
Odpovedať
tato: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... to ju wera vymyslela.... dobra je, vsak? Aj ja ju pouzijem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka akého videa? :-D nerozumiem reči vášho kmeňa :-D beronsche to je pekné, to vymyslela Vierka? :-. Vieročka ty si normálne multifunkčná :-D :-D :-D
Odpovedať
inak ta taninka ma oznamko a tam ma rovnaky presne text ako ma trdielko meddy predsvadobne videjko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ahaaa :-D dievčence idem do hajan, tak pekné sníčky všetkým, paa :-)
Odpovedať
paaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, meddy ďakujeeeeeeem, som rada že sa vám básnička páči :-) asi som ju mala fakt zapatentovať :-D :-D :-D ste tu ešte niekto? :-)
Odpovedať
wera ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hooooooooooj :-) kamoška teraz odišla, tak som tu na skok ešte :-)
Odpovedať
takze si sama dneska? ;-) este robis pierka ci si to zabalila? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj zabalila som to na dnes, nemohla som sa sústrediť keď tu bola kamoška, prišla mi gratulovať, tak som to nechcela náhodou pokaziť, tak som radšej pre istotu skôr prestala :-D
Odpovedať
jaj aha takze k tebe domov, hej? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej hej u nás doma bola :-) a drahého nemám dnes doma, tak sa bude zle spinkať :-( a čo ty, čo porábaš? :-)
Odpovedať
haha tak potom mne sa zle spinka 365 dni do roka :-D :-D kukala som adelu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z adely videla len ten koniec, keď sa tam začali rehotať, viac som nevidela - nevedela som, že to išlo :-) Teraz kukám animal planet, útoky žralokov :-D a tvoj drahý u vás nespí sem tam? :-)
Odpovedať
ja kukam dr. housa :-D :-D nie nespi, otec by to asi neprezil :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to radšej nech ani nespí, netreba dráždiť tatina :-D a ako plánujete spoločné bývanie po svadbe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weruska ty si aka sikula :)))) tomi prave cita svadobnz bedeker, tak sa smejem :))) v seredi vraj otvorili novy svadobny salon a pri otvoreni davaju 10% zlavu na saty, idem najst stranku
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka idem už hajať, nech tu nestraším do rána zase :-D brú nocku, krásne sa vyspinkaj ;-)
Odpovedať
tak pekne hajaj :-N
Odpovedať
cauko petka...a co je to ten bedeker vlastne? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
petka ahoooj .-) moc ďakujem za pochvalu, tešíííím :-)
Odpovedať
weri este tu strasis? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jaj baby, dobre ranko vsetkym co dojdu... ja idem k tomu zubarovi bozeeeeeeeeee :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Kweetinka moooc drzim palceky, budem na teba mysliet moc :-) mna to caka buduci piatok, bleeeee :-/
Odpovedať
Profilova fotka
prajem vám všetkým krásne dobré ránko a veľa úspechov v dnešnom dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) kvetinka držím palce, drž sa! ;-) vierka aj tebe ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy achooj :-) a čože tak skoro hore? :-) Už si v práci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vieročka nie, ja som ešte stále na PN :-| Ako si sa vyspala?
Odpovedať
boze baby uz mam, ale sak tradicne - pozrie a ak najde, nerobi to hned, ale objedna na iny den :-S tak idem zas v january bleeeeeeee...uz sa tesim na tu dusevnu i financnu ujmu :-S :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?