Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka veď si tu s nami :-D :-D
Odpovedať
haha ale hlasovo nie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka :-o nie? veď ťa počujem :-D :-D
Odpovedať
kde? si v miestnosti? :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
áno :-. :-D
Odpovedať
bububu len ma nevystras :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D veď ty strašíš nás :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy protest? myslíš petíciu proti znižovaniu rodičovských príspevkov, či čo? :-D Aj by som tvojmu priateľovi popriala takto cez teba všetko najlepšie, ale veď to už má, keď má teba x-) Tak prajem aspoň zdravíčko, šťastie a veľa veľa lásky :-) Ja som kým to zvonilo rozmýšľala ako sa ti predstavím a ty si ma tak krááásne ubehla :-D Aj ja sa moc teším, musíme dať stretko ! :-) PRVÉ PIERKO HOTOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vieročka aj ja sa teším a už sa nám to kráti ;-) :-D Nebude žiadne posielanie poštou :-D :-D :-D A priateľ ďakuje a že súhlasí :-D no veď iné mu ani nezostáva, keď tu pri ňom sedím :-D :-D :-D Si šikulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vierka a ty si písala, že z protestu nevaríš :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kuk v albume som ti dala fotoooo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vieročka je náááádhernéééééé, aj priateľovi sa páči! :-) Akurát sa pýtal, že či to bude také veľké ako na foto :-D :-D :-D Ale je krajšie, ako som si predstavovala!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Werus si sikovnaa! Velmi pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vierka si šikovná, sa neviem stále vynadívať! x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-) moc moc moc moc ma teší, že sa ti páči - taaaakže mám pokračovať? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vierka ano, ano, anoooooooooooo :-D :-D :-D moje, moje, moje :-D
Odpovedať
weri jake kraaaaaaaaaasne x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy - už máš dve na svete :-D :-D bol to síce ťažký pôrod, ale už je to na svete a je kráááásne :-D :-D moja, veľké si chcela len 2, žeee? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
áno Vierka, len dve, veľké dáme len mamám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak veľké už mááááááááááááááááááš :-D :-D :-D idem na malééééééééééééééééééé :-) baby moooooooooooooc ďakujem, som rada že sa vám to páči, hneď sa mi lepšie robí x-) x-) x-)
Odpovedať
hehe, takze to sa dava rodicom? take velke? :-) a by bolo zle dat vsetkym male? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vierka sa stále neviem vynadívať :-D :-D :-D kvetinka dáva sa to všelijako, niekto dáva veľké aj svedkom :-D
Odpovedať
ale nikomu nic :-D :-D
Odpovedať
a podla coho viete kolko si mame spravit? teda niektori hostia, ved konecny pocet viete az pred svadbou, nie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vôbec nie, nebolo, záleží len na vás ako si to vymyslíte :-)
Odpovedať
weri mala si povedat - ako to vymyslime my traja :-N :-D :-D
Odpovedať
Ahojte!!!! weri, vies ta basnicka, co si vymyslela o bielych satach, tak ta sa nejak zauzivala. Akurat som ju videla jednej holke v albume. ;-) Mala si dat patentovat.. ;-) :-D :-D :-D Inak pierka su krasne!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka přiměřeně :-D :-D :-D
Odpovedať
cauko bero ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche ahoj :-) aká básnička?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?