Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
hej ja som tiez kedysi davno zavrhla grecko..neviem ti ludia moc nadivoko ziju, je tam bordel a naco im davat zarabat ked si to nevazia??! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej trdielko, to si ma s tou vystavou celkom potesila, to bude ako ta v BA, ze tam budu obrucky a vsetko? Lebo mne v BA nevyhovuje termin a toto by mi celkom vyhovovalo a do Nitry neni daleko x-) Mas nejaky link alebo webstranku, kde by som si mohla pozriet co vsetko tam bude? dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko uz som to nasla, no ani nevies aku radost si mi spravila x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) tak na svadobnú cestu my asi nepôjdeme, nám to finančne nevyjde :-| kvetinka ako si sa dnes mala? Vieruska všetko NAJ, NAJ, NAJ k meninám, veľa lásky a nech sa ti splnia všetky tvoje sny x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa k tebe meddy, tiez nepojdeme, nevyjde nam to financne :-| nevadi uzijeme si jeden druheho aj doma, hlavne ze budeme spolu a nezalezi kde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska asi tak ;-) alebo dáme stretko vo štvorici ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis aj to je napad :-D davam palec hore ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruška no super a svadobnú cestu máme vyriešenú :-D ;-)
Odpovedať
meddy v sestici :-D :-D :-p
Odpovedať
uslo to, len mi bolo smutno, som hovorila akurat beruske, ze mi je smutno :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ahoooooooj :-) chýbala som ti? :-D kľudne veď ani vy nejdete na svadobnú, tak si urobíme žúr :-D
Odpovedať
fuuha to by bolo 8-) jasne ze chybala..ako sa mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kvetinka veď aj ty mne ;-) A mám sa ubehano :-D A čo ty? Aký si mala deň? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka prečo ti je smutno? :-) meddy ahooooooooooooj :-)
Odpovedať
meddy dlho nebola :-D :-D esteze si tu x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D dúfam ešte príde, začínam pracovať na jej pierkach :-D :-D
Odpovedať
:-p takze stuha sa nasla?
Odpovedať
Profilova fotka
werka ahoooj :-) no konečne si tu :-D :-D kvetinka veď vieš, že som sa za tebou ponáhľala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dneeeees som objavila veľmi podobnú farbu tej, ktorej chce meddy pierka, tak sa vytešujem a už začínam strihať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera veď aj ja sa vytešujem a mooooooc :-D Ale ak ťa robí šťastnou niečo nájsť, môžem si vymyslieť každý týždeň niečo a ty budeš hľadať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy ty si poklad, takto mi robiť radosť? :-D :-D :-D kľudne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vierocka čo by som pre teba neurobila ;-) :-D :-D
Odpovedať
hehe :-D a ta zelana je teda aka weri? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby počkajte si chvíľku na prvé pierko a pošlem foto :-) :-D meddy, ty si jednoducho zlatíčko :-) :-D :-D kweetinka - taká skoro jabĺčková, peknučká je, páči sa mi :-)
Odpovedať
jeeeeee taku mam rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vieročka veď som ti hovorila, aby si sa s nimi nenaháňala ;-) ty nemáš čo robiť? :-D :-D A ako si sa inak dnes mala, okrem behania po obchodoch a zháňania stužky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem moja, ale mne to nedalo, vieš keď som to sľúbila, tak mi to spať nedá kým to nebude :-D Dnes mám miláčika v práci, tak sa môžem hrajkať koľko chcem, dnes mám protest a nevarím, tak času kopec :-D Dnes to nebolo nič moc v práci, nič sa mi nechcelo, najradšej by som doma bola zababušená v deke pri telke a nič nerobila len čajík popíjala :-) a čo ty? Ako si sa dnes mala? Inak máš veľmi príjemný hlas, teším sa na budúci telefonát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - aj ja a skvelo sa hodí k smotankovej, ani som netušila že to tak bude pekne vyzerať spolu :-) No čo, meddy má super vkus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vierka aký protest? čo mi uniklo? :-D :-D :-D :-D Si zlatunká, ale stále ti hovorím, že sa s nimi nemáš naháňať, do januára času dosť ;-) Dnes mal priateľ narodeniny, tak sme to tak trošku oslavovali a čakáme, než zaspí malá ;-) :-D . Inak s tým hlasom si to trafila, to bolo prvé, čo mi preletelo hlavou keď som ťa počula :-D :-D ja teším, keď ťa uvidím osobne ;-)
Odpovedať
baby aj ja sa xcem s vami rozpravat :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?