Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
werinka ma meninky x-) x-) x-) ake priestory? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vierka aj ja prajem vsetko najlepsie k meninkam:) Mne by fotenie v dazdi tiez vadilo. Ale aj vo velkej horucave. Ked mi svieti slnko do oci tak sa stale musim mracit... Dufam, ze nam vsetkym vyjde krasne pocasicko
Odpovedať
Profilova fotka
je to v BA, posielam do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...budem mat tiez svadbu na buduci rok, tak sa k vam teda pridavam :) a mam hned taku malu prosbu na vas..nevie niektora poradit ohladne tanecnych kurzov v BA? ja sice tancujem rada, ale je to taky..akoby som to povedala slusne..svojsky styl tancovania..som taky tanecny samorast, dokonca aj vencek sa mi vyhol, nakolko som mala nohu v sadre :P ale na svadbe by som chcela ovladat aspon zakladne kroky a vymysliet i nejaku zaujmavu choreografiu na novomanzelsky tanec...
Odpovedať
uz ste troska rozmyslali kam by ste isli na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
my sm chceli ist na kanarske ostrovy, ale zistili sme, ze to nieje najlepsie volba, ze je tam obcas dost chladno. Tak neviem. Pri mori sme este neboli, tak nech pojdeme kamkolvek tak to bude super. Ale velmi ma laka Egypt alebo Thajsko. Idealne Maledivy alebo dominikanska republika ale to je trosku mimo nase moznosti:D
Odpovedať
no ja som rozmyslala ze aj poznavacie zajazdy nie su zle....na ziadnom som este nebola ale co si tu citam a pozeram zajazdy nie je to zle... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lindusasa - vitaj medzi nami, teším sa, keď sa takto rozrastáme :-) S kurzom ti neporadím, tiež by som niečo také rada navštívila, ale môj drahý je zásadne proti - tak radšej slovo kurz doma už ani nevyslovujem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dracica - my sme stále chceli Jamajku - len to by sme museli mať svadbu v iný termín, aby sme tam po svadbe mohli ísť, lebo akurát v máji v júni tam začína to obdobie hurikánov a dažďu, takže to nám nevýjde :-( Tak stále viac a viac uvažujeme nad Kapverdami, ale tam je tiež v tom období dosť chladno, teda voda má len niečo nad 20 stupňov, čo je skoro na ľadovce už pre nás :-D :-D Tak nevieme že kam nakoniec pôjdeme - uvidíme možno nakoniec skončíme niekde v Egypte, alebo v Dubaji :-) Poznávacie zájazdy môžu byť podľa mňa super, ale my chceme svadobnú cestu stráviť vykotený niekde na pláži, nič nerobiť, len odpočívať, a deti robiť :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
weri :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
veri :-D deti robit :-D :-D no dobre...ale tu svadobnu cestu ak chcete mat na Jamajke tak to sa da aj odlozit...vsak hned po svadbe nebusite mat cestu... tak to aj mi budeme mat....ze svadba je v oktobri tak na zimu nepojdeme na sv.cestu...ale az na jar alebo v lete na ten dalsi rok
Odpovedať
Profilova fotka
werka,si ma pobavila:) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby ale tu svad. cestu vam zavidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweti a vy sa nechystate nikam?
Odpovedať
kvetinka preco zavidis??? vsak aj vy mozte ist niekam vsak svadobna cesta neznamena 14 dni niekde lezat...pri mori. to mozne ist aj na predlzeny vykedn niekam...a pod. ak si nasetrite peniazky
Odpovedať
Profilova fotka
Weri ze deti robit :-D :-D My tiez este nevieme, zalezi kolko nas bude cela svadba a tak stat. Ale nad Dubajom sme aj my rozmyslali, ale zase tam sa clovek ani poriadne za ruku chytit nemoze, pusu na verejnosti a to ma dost odradza, lebo to budeme stale robit na svadobnej ceste |-| My sme aj nad Floridou rozmyslali, ale uvidime ako nam to bude financne vychadzat. Mozno nikde nepojdeme a spravime si svadobnu cestu niekedy az vo februari niekde do teplucka :-)
Odpovedať
predlzeny vikend a v SR - to nie je podla mna svad. cesta :-)
Odpovedať
bybi preco sa nemoze na verejnosti bozk?
Odpovedať
kvetinka to bol priklad...a nemusis byt v SR... na predlzeny vykend sa moze ist hocikam...co tebe je blizke alebo co by si chcela vidiet....ja neviem Benatky, Pariz...alebo co ja viem.... Ja by som najradcej videla vsetko na sete...ale nie su peniaze :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, nieje problem zohnat last minute na tyzden za super cenu. A vyjde to podobne ako predlzeny vikend niekde v tatrach. Cize ak tuzis ist, tak by to az taky problem nemusel byt.
Odpovedať
presne tak ako kacenka pise to je lahke hlavne ako napr. ak ti nerobi problem sa rychlo rozhodnut a zbalit sa..da sa last minute kupit dost lacne ja tyzden pred odchodom... my zase nemozme ist nikam kde sa neda ist bez pasu...lebo pas je zbytocny robit si ja ho mam ale priatel nema...a tak na jednu cestu sa to vazne neoplati vybavovat...ja ho mam a este som ho nikdy nepouzila a uz ho mam 7 rokov asi uz je neplatny ani to neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka lebo to je arabska krajina a viem ze tu davali v radiu, ze tam nejaky anglicky par zatkli lebo sa bozkavali na verejnosti :-|
Odpovedať
Profilova fotka
draci pas je na 10 rokov ;-) A kweti presne ako baby pisu, my tiez budeme asi nieco na poslednu chvilu riesit, ked bude po svadbe a budeme vediet, co si mozeme dovolit :-)
Odpovedať
bybi dik :) no ale neviem vsak aj v ramci europ.unie sa da pozriet na pekne miesta tak nepotrebujeme pas..mi tiez budeme to riesit po svadbe..kolko nam zostane...a potom este nieco nasetrime a ja dostanem aj poukazky z prace tak to budeme mat lacnejsie...tak sa uvidi
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze aj po Europe sa da chodit, Grecko je krasne, do Spanielska sa da ist, zalezi ci chcete ist k moru alebo na spoznavaci zajazd, zalezi ze co a kde chcete ist :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa chystame tiez na dovcu niekam akoze svadobna cesta ale kam nevieme este uvidime podla penazi ktore nam ostanu po svadbe sme kecali aj o tom uz ze autom do chorvatska to stoji na blint tak isto ako taliansko a hotel ... pre priklad ...ja chorvatsko urcite nie-ja musim mat piesocnatu plaz,bulharsko ma nelaka vobec nikdy tam nechcem ist blee,Slovensko mame prechodene aj samostatne aj spolu ;-) nejake ostrovy ako kapverdy,jamajka a pod.prilis drahe pre nas ... takze bod mrazu a nechavame to na last minute budeme cele leto "sledovat" a co sa nam zapaci aj financne aj krajina pojdeme no bez malej Emmušku nechame domka,chceli by sme ist letecky a bojime sa ist aj s malou a na dovolenke pri mori sme este neboli len po Slovensku kde sa da ist s malou a predsa je to svadobna cesta novomanzelov a obcas aj oddych od malej padne dobre,len na tyzden-max.10 dni by sme isli ... mozno si teraz myslite najma tie co ste maminky ze aki sme len sebecki ale aj nas vztah predsa treba obcas "prevetrat" a byt len my dvaja sami ... ale to je cele dalekáááá buducnost teraz ma napadlo ze by sme mohli ist napr.do Turecka ;-)
Odpovedať
no ano to este si musime rozmysliet ... este ze dnes som poslednykrat v praci a budem uz len doma lezkat...uz 2 tyzd.som chora :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy :-D :-D :-D :-D :-D :-D kweetinka - deti môžete robiť niekde hocikde :-D :-D :-D a na svadobnú cestu sa dá ísť aj za pár koruniek niekam, na nejaký last minute, my sme boli v chorvátsku na týždeň so Saturom za 200€/osoba s polpenziou v krásnom hoteli a páčilo sa nám veľmi moc a nemuseli sme za dovču dať neviem aké peniažky, bolo nám tam úplne super :-) bybi - teda Dubaj vypadáva aj u nás tým pádom :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
wera si to vystihla :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko ved to je na vas, ci s malou ci bez nej. My sme nad tym tiez rozmyslali, ale nam by bolo velmi smutno (je mi jasne ze aj vam bude mala chybat) a uz sme boli s nou pri mori 2 krat a ona strasne zboznuje vodu, tak asi by sme len rozmyslali, ze ako si to mohla aj ona uzit :-) takze my s najvacsou pravdepodobnostou pojdeme aj s malou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?