Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
aj ja sa pripájam ku gratuláciám, veľa veľa zdravíčka prajem :-)
Odpovedať
krasne ranko zelam vsetkym
Odpovedať
weri ta baba ma v albume este stale tvoj uces?
Odpovedať
dobré ránko x-)
Odpovedať
..a opat nanic pocasie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Vierka aj ja prajem vsetko naj k meninam :-)
Odpovedať
no ked bude taketo i cez fotenie, tak odpadnem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence boli sme prec celyy vikend vcera sme behali po nitre ;-) dakujem vam ze ste ma upozornili ze ta brzda pouzila moju fotku-oznamko v labume uz top riesim napisala som jej a tymto mazem svoj cely album tu na ms kto ma ma na facebooku vidi vsetko ostatne ... vierka vsetko najlepsie a najkrajsie x-)
Odpovedať
uf ja som si to ani nevsimla, lebo albumy priprav nesledujem...je to drzost riadna...kolko vlastne prav porusila? nehorazne....
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka okrem porusenia stranky a ich pravidiel porusila aj zakon ! kedze su tam nase mena a adresa :-S
Odpovedať
opacha |-|
Odpovedať
lily, a nestačilo ju len upozorniť a požiadať o vymazanie?? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuj moooooooooc vám všetkým ďakujem za priania, ste moje pokladíky :-) x-) x-) ďakujeeeeem ! :-) kweetinka, nakoniec to vymazala, poprosila som ju a vysvetlila som jej to, tak to nakoniec stiahla a ospravedlnila sa, že tak najprv vybehla :-N ja som taký dôverčivý a nekonfliktný typ človeka, ja by som čakala aj týždeň ešte, či to stiahne.. Totiž, ja už som jej to písala niekedy minulý week, že ju o to prosím, tak som sa dočkala :-)
Odpovedať
takze nakoniec uznala kto je na tej fotke? :-D :-D
Odpovedať
baby, o akú fotku ide?? :-N
Odpovedať
werin nobl ucesik 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - hej hej, potom pochopila, že sa jedná o moju fotku a bezproblémov ju stiahla :-) simcab - neviem či si pamätáš, mala som v albume moju foto s vlasmi polorozpustenými na ukážku, či by som k takému účesu mohla mať závoj (ale nemohla) a ona ju mala potom v svojom albume, že ten účes si vybrala ako svadobný, tak som ju slušne poprosila, či by tú foto mohla z albumu vymazať... :-)
Odpovedať
aha.. no nepamätám si presne, ale nevadí :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ani to nie je podstatné :-D
Odpovedať
no však práve :-D
Odpovedať
ach, dievčatá, ja tu dnes isto zaspím |-| keby som tak bola doma a mohla sa váľať v posteli, veru by som sa aj váľala :-D ;-(
Odpovedať
no ja by som mohla, ale aj taak sa nevalam, nemam to v povahe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to sme na tom rovnako, mne sa dnes vôôôôôôbec nič nechce, najradšej by som si vzala pol dňa voľna a šla tiež leňošiť do postele.. Ale drahého mám aj tak v práci, tak to tu nejako vydržím... :-) ozaj baby, vy budete mať všetky tie poháre svadobné? mne osobne sa to zdá zbytočné, čo s nimi potom budem robiť, tak som vymyslela, že si dáme na naše kryštálové len nejakú stužku a bude, ale môj drahý sa bojí, že sa nám roztrieskajú a potom už nebudeme mať celú sadu :-N tak rozmýšľam ako ho prehovoriť, že tie poháre vôbec nepotrebujeme :-D
Odpovedať
wera.g mne sa to nezda zbytocne je to taka spomienka ci....? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sun22 - vitaj medzi nami :-) takú spomienku mám aj zo stužkovej a jediné na čo je dobrá je na lapanie prachu :-D hoci som v jednom salóne videla pekné poháriky, ale aj tak z toho už nikdy viac piť nebudeme a príde mi zbytočné dať toľko peniažkov za poháre na jeden večer :-) radšej investujem tie peniažky ušetrené do kvalitnejších obrúčok :-) ale zase je to len môj osobný názor, niekomu sa môže zdať zbytočné ja neviem niečo čo budeme mať my :-)
Odpovedať
hm...my totu tiez nemame lacne ale nasla som stranku na svadobne pohare a drahsie ako 13 eur za 2ks tam nenajdes len s tym rozdielom ze uz urobene su a neda sa tam gravirovat ,ale v sklarstve to robia my sme si z internetu objednali a su naaaadherne a dakujem za privitanie musela som sa zas zaregistrovat lebo ma to nepustilo dnu neukazovala sa mi ikona IP ta taaak |-|
Odpovedať
Profilova fotka
babyy prosím o pomoc - myslíte že sa mi takáto spona bude hodiť k mojim šatičkám? - http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... chcela by som ju nad drdol k závoju a potom po polnoci ju vymeniť za živú orchidejku :-) alebo aj cez deň na fotení :-)
Odpovedať
wera je krasna...a k drdolom sa hodi perfektne
Odpovedať
Profilova fotka
...no, my s priateľom máme ešte z internátnych čias dva stopkáčiky za 40 Sk, ktoré sme si kúpili vo výpredaji, aby sme aspoň kultúrne popíjali vínko :). No a práve tieto poháre ozdobím stužkou a budeme ich mať na svadbe. Máme z nich len dva kusy, a aj tak by som ich nevyhodila tak čo? poslúžia na svadobný účel a potom na prípitky na výročia. Budú, kým sa nerozbijú a hotovo :)) Aj tak je to už teraz spomienková relikvia z intrákov, tak sa pridruží ďalšia spomienka k tým predchadzájúcim :)
Odpovedať
maryennn dobry napad ...suhlasim je to vyhodene peniaze...ja tiez pohare nebudem mat...bud si donesiem z domu alebo z restiky mi daju dam dam stuzku a hotovo...kupovat kvoli tomu nebudem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?