Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
kati, kedy budete mať fotky??
Odpovedať
Profilova fotka
simca, budu do tyzdna hotove, nafotili sme ich vyse 600 ale aj duplicitne zabery tam boli, po vytriedeni ich mozno zo 150-200 ostane
Odpovedať
kacenka : a to si mala fotografov z CR?? Nemame nahodou tych istych? lebo aj nasi by sa mali volat Miska a Misko :-) v piatok sa idu skusat saty :-D tesíííím sa
Odpovedať
Profilova fotka
barborka, nie, nemala som z CR, ale ja tu byvam kvoli studiu, tak prisli za nami sem. ano mame tych istych... bavili sme sa o tom, ze s tebou ma Michal stretko buduci tyzden asi. Ale budete spokojni.
Odpovedať
:-))))) to je sranda :))) tak aspon nejake referenice :-))) ja sa už neviem dockat :-)))))
Odpovedať
barbora to verim, kazda sa bude tesit :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babušky :-) skôr som sa sem nedostala, cez víkend toho bolo strašne veľa, ani necchápem ako že už je pondelok zase :-( :-( idem mrk čo som zmeškala :-)
Odpovedať
wera jasne ;-) ;-) rada ta vidim..ja som sem na chvilu odskocila kym pojdem zas ´´do sveta´´ :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petka - kráááásna si vo všetkých šatičkách, ale najviac sa mi na tebe páčili asi šatky č.2, veľmi sa ti taký štýl hodí, vyzeráš v nich rozprávkovo :-) úprimne si v nich nádherná a krásne ti sedia :-) hoci s tvojou postavičkou nemáš problém so žiadnym typom šiat ako tak pozerám :-) a pre ktoré si vlastne rozhodnutá ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka ahooooj :-) som rada že ťa tu vidím aspoň takto na skok :-D
Odpovedať
Miska : s tebou mam tuším rande v stredu :-D už sa veľmi teším :-)))
Odpovedať
wera este si neni v praci? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kweetinka ale hej, bohužiaľ už som 8-( :-D ale šéf príde až zajtra ráno, tak mám ešte nejakú tú možnosť ísť sem :-D
Odpovedať
hehe ja som tu zasadla, lebo kamaratke nieco stahujem..a to som este v pyzame jaaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj čo by som ja za to dala spať aspoň o 15 minút dlhšie... :-D :-D ja by som tu teda nebola o tomto čase keby som nebola v práci, rada spinkáááám :-D :-D baby mám prúser, niekto mi asi z kanclu vzal tie petičné hárky :-O jeden som mala so sebou cez víkend a tie 2 čo som mala predtým tu nikde neviem nájsť a určite som ich tu nechávala :-O :-( :-(
Odpovedať
aaaa kto by ti kradol? nejaky saboter? :-. :-.
Odpovedať
fíííha wera.g, to je ako možné? myslis ze mate v praci takch podvratakov?
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka, barborav - ja fakt neviem :-( ako u nás robí cez 150 ľudí, do mojej kancelárie sa dostanú kedykoľvek a už tu zmizlo milión vecí, ale prečo by niekto zrovna toto bral? :-( prehľadala som všetko čo sa dalo u mňa a nikde nič :-( :-(
Odpovedať
no tak to je asi pruser.. ale pockaj kym pride vsetci do prace..a mozno sa najdu :-)
Odpovedať
mozno niekto xcel podpisat sam
Odpovedať
Profilova fotka
to je prúser, veď tam boli adresy ľudí, ich mená a podpisy :-( ja by som tie podpisy zohnala znovu, to nie je problém, skôr sa bojím aby tie info niekto nezneužil :-(
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyy kurnik, nikde to nie je :-( :-( :-(
Odpovedať
zistis ked dojdu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka - už som sa pýtala zopár ľudí a nikto nič nevie o tom :-(
Odpovedať
a nemas to predsa len doma? :-x
Odpovedať
Profilova fotka
nemám, brala som to do práce, v piatok ráno viem že som to pokladala na stôl keď som prišla, ešte som si to pozerala a odvtedy o tom neviem... kokos už panikárim totálne, hľadám všade možne aj 3x a nikde to nie je
Odpovedať
klud weri..kto by mohol s tymi informaciami nieco nepekne urobit? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no práveže to neviem, u nás sú rôzni ľudia, aj zákerní, ale tak snáď sa nič nestane a nájde sa to. už som z rtoho na prášky, neviem čo mám robiť, kde to hľadať a to som chcela len pomôcť mamičkám s podpismi a takto som to dosrala... jaaaaj blbá som mala som to dať aspoň do šuplíka :-(
Odpovedať
kazdopadne ti drzim palce nech to najdes...ja letiiim, maj sa krasne
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) My sme boli v sobotu na svadbe, užili sme si to do 2 do rána a to bola ešte malá urazená, že ideme domov :-D petka ja asi budem výnimka, ale mne sa najviac páčiš v šatách č.3, akurát to ramienko by som dala preč ;-) wera to je nepríjemné, či ti to len niekde nezaložili.... :-( ale držím palce, aby si to našla ;-) kvetinka ahooooj :-) , aký si mala víkend? beruska a ty si kde? netúlaj sa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?