Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
baby uf aj vam sa zda vzduch uplne odlisny? teda ja v nom citim uz take vianoce, sneh :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
hej hej nechate ma samu? :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, ja som tu :))
Odpovedať
haha princezna :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ako ja?? :D ci srandicky?? :D aky si mala den?
Odpovedať
seriozne 8-) taky normal..urcite nie taky zaujimavy ako ty :-p :-p takze tam si bola s maminou? ju beravas takto na nakupy?
Odpovedať
Profilova fotka
bero: tak som to nasla. kuk sem: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Ahojte. Mam dilemu .. vcera sme boli na oslave a hral tam jeden profesional. Spieval a aj hral na trubke a ked mal oddych tak pustal pesnicky ako Dj. A vsetci sa uzasne bavili .. a tu je moja dilema. Lebo ja som zajednala Dj a bojim sa ze nebude taka zabava ako pri zivej hudbe. A ked spieval tak spieval country, ceske a slovenske pesnicky a ludovky. A vsetci spievali s nim. Len teraz je otazkou ci jeden clovek dokaze zabavit 100 ludi. Neviem ... co myslite? Mam nechat toho Dj co som zajednala alebo si mam zohnat kontakt na toho profesionala? Lebo ja osobne nechcem pocuvat celu noc na svojej svadbe ludovky a preto som aj zajednala Dj. Ved aj Dj dokazu pustit ludovky a da sa super zabavit. Prosim poradte mi .... :-S
Odpovedať
co osobne viem DJ je dobry a dobry DJ vie robit s publikom a aj sa s nim rozpravat a tak :-) no podla mna by aj 1 spevak zabavil 100 ludi, lenze zas nebude z celeho vecera unaveny stale nieco v kuse spievat??? DJ ti pusti aj ludovky, moderne proste hocico...ktorykolvek spevak nie
Odpovedať
kweetinka a vy mate tiez Dj? Mas pravdu uz to nebudem menit. Rozhodla som sa pre Dj a pri tom aj ostanem. A ako hovoris tak Dj vie pustit aj moderne, aj ludovky a da sa tiez pri tom spievat a aj dobre zabavit. Ja som bola na svadbach kde bol Dj a musim povedat ze zabava bola super.
Odpovedať
nie nemame nikoho, lebo nepotrebujeme :-) no vidis, nedaj sa takto ovplyvnovat...vies kolko veci vyuzivaju ostatne nevesty a ty ich nebudes mat? kooopec :-D lebo vzdy tu bude nieco co sa ti aj zapaci a mozno zacnes aj lutovat ze to nemas...lebo je to normalne..ale tak jak si si vybrala, je dobre, lebo si si vybrala ako vhodne pre teba :-) :-)
Odpovedať
sinov, dakujem!!!!!! len skoda, ze ich nefotil menej umelecky fotograf, aby som videla saty poriadne :-D :-D :-D :-D Predsa len, na realnej zene to inak vyzera, ako na modelke a este k tomu na upravenej fotke. Ale su na nej krasne, aj s vypnutou vleckou vyzeraju nadherne.. Zatial pre mna No.1 ;-) hainy, myslim si, ze dobry DJ dokaze zabavit ludi prave tak dobre ako ziva hudba - ak nie lepsie ;-) . My budeme mat ludovu hudbu (ale aj pustaju moderne) a tiez mam pochybnosti, ci budu ludi zabavat.. =-) Pochybnosti asi budu stale... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby ja stale nechapem ludi, ktory si daju vyzdobu ya tayke tisice ale fotografa chcu len rodinneho znameho, ktory ma kompakt a jedine co si doma foti je vlastne dieta. Ach obcas som taka znechutena tou slovenskou mentalitou ked do vyzdoby a do oblecenia a podobnych veci vrazia tisice eur ale dat 200eur za fotografa je im strasne vela
Odpovedať
miska ide o to, ze asi maju ine priority, proste niekto da tazke prachy na to, iny zas hentam ;-) ludia su rozni, na co ich treba chapat? :-D :-D iba si zatazis hlavicku
Odpovedať
tak u nás bude fotograf najväčšia položka celej svadby.. :-) ale na fotkách nám aj najviac záleží x-)
Odpovedať
simi, zatial je to tak aj u nas... ;-) Ale suhlasim z Kweetinkou, kazdy ma ine priority. Moja segra napr. vobec nechcela fotografa, radsej zaplatili za video (pred takmer 10 rokmi), fotky maju len od znamych, musim sa jej opytat, ci to lutuje.... :-D :-D
Odpovedať
simi koho budete mat, ak sa mozem opytat?
Odpovedať
jasné.. budeme mať ferka peťka.. :-)
Odpovedať
baby smutno mi je za vami, nejak sem nechodite :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu, ale nikto nic nepise, tak nemam na co prisipevat.
Odpovedať
každý asi víkenduje inak ako pri compe :-) mne sa to tiež konečne podarilo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som vcera vikendovala pri foteni, ale dnes je vonku skaredo tak moc nemam co robit. A ty mas aky vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
mala by som uz konecne spravit tu pracu do skoly, ale tak vemi sa mi neche, ze to neni ani normalne:D
Odpovedať
kacennnka tak sa nejako donut 8-) :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nieje to take lahke, zo vsetkeho najneradsej pisem nejake seminarne prace... "tesim" sa na bakalarku
Odpovedať
este si nezacala? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam iba od stredy temu... takze este nie. Ale na tu pracu mam cas len do utorku noci a ma mat 10 stran... ach:(
Odpovedať
kati, tu je dnes prekrásne, tak som sa konečne vytiahla von so psom.. x-)
Odpovedať
simca zijes na inej planete? tu je zamraceneeeeeeeeeeeee ani nedovidim :-D :-p kacennnka verim...tak nejak snad bude :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tu je tiez hnusne:( vcera rano bolo krasne, relativne teplo, jasna obloha...a ked sme sa zatrepali do mesta na fotenie tak sa zatiahlo:( ale nevadi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?