Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
sobicatko6: ďakujem za privítanie :-) ja si tiež myslím, že ústna dohoda stačí, veď predsa ani oni nechcú stratiť klientov a renomé, takže podľa mňa slovo dodržia...pre istotu sa mu ozvem skôr, nie až pol roka pred svadbou a asi si dáme nafotiť aj nejaké predsvadobné foto.... baby neviete náhodou, či niekde vedia urobiť podľa predlohy aj obrúčky z chirurgickej ocele?
Odpovedať
diki moc lebo babka mi vravela ze to neni mozne ze to urcite sa tak neda riesit. :-D
Odpovedať
tak ja som dnes dostala k mdz velmi pekny darcek ;-) totiz nic materialne, len ma potesilo ze ma priatel prisiel cakat na zastavku ked som o pol jedenastej prisla z roboty a nemusela ist sama pesi domov cez mesto, ked on uz mohol kludne doma spat x-)
Odpovedať
ja si zase myslím, že viac ako rok pred svadbou je somarina uzatvárať akési zmluvy, lebo neviem čo sa za ten čas ešte zmení.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Simi ja som sa naucila tak skoro nieo riesit ked som sama organizovala kompletne celu stuzkovu a niektory dodavatelia mi aj rok dopredu povedali ze na nas termin uz su zajednany. A mali sme jedneho pana kameramana, ktory nam vola v stredu pred stuzkovou ze on nam tocit nemoze, lebo ma v tu sobotu akusik svadbu, ale to ze som mu volala pol roka pred stuzkovou a vraj si nas zapisal aj sme zalohu zaplatili, to nikoho netankovalo. Peniaze nam vratil no odvtedy pokial nemam nieco na papiery tak tomu nedoverujem
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s miskamiskou. istota je istota. mame uz zaplatenu zalohu za miestnost aj za fotografku a nemyslim, ze by som v tomto ohlade za rok zmenila nazor.
Odpovedať
simcab : viac ako rok nie je somarina uzatvarat zmluvy pokial si si ista, ze chces daneho dodavatela... pokial ti je to jedno mozes si ho vybrat aj mesiac pred svadbou... ak bude este niekto volny... urcite odporucam kazdu rezervaciu potvrdit zmluvou, kde bude uvedene kedy to bude, za kolko to bude a co to bude + dalsie ine prava a povinnosti... zvlast pokial je to nieco drahe... draha sala, saty, kameraman, fotograf... aby sa nestalo, ze si poznacite ine datumy, ze Vam fotograf povie, ze si poznacil, ze vas bude fotit iba portrety, ze on ma cenu v debilnicku 600 € a vy 300 atd atd... v dnesnej dobe to ponuka kazdy seriozny dodavatel, nie to vysostne zaruka kvality, ani toho, ze to dodrzi, no svete nie je nic iste na 100% no aspon sa mate o co opriet v pripade nejasnosti a komplikacii... pri ustnej dohode vam ostava jedine relacia lamparen...
Odpovedať
tak je mi jasné, že na všetko zmluvu treba, ale veci okolo svadby budem riešiť až niekedy v októbri - viac ako pol roka pred svadbou.. čiže kvôli tomu mi príde divné už teraz rezervovať šaty a pod. .. toť môj názor, nikoho nepresviedčam, že to má urobiť tak isto..
Odpovedať
Profilova fotka
Simi tak saty pride aj mne zvlastne rezervovat tak skoro. Ja si budem kupovat bud bazarikove alebo si budem davat sit. No samozrejme ze najskorej si obeham salony aby som videla ake satky mi pristanu a to budem robit tak v lete aby som do salonu nechodila zbytocne naobliekana a potom zo seba nezhadzovala 10 vrstiev oblecenia
Odpovedať
ja chcem preto skúšať v zime, pretože v tom období je tam najviac šiat ;-) no možno pôjdem aj skôr (čo pochybujem), pretože ja potrebujem taktiež vedieť len strih, lebo šaty si dám šiť :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
saty, topanky a pod. tiez zacnem riesit az dakedy v decembri. take veci postaci rezervovat pol roka pred svadbou. 8-)
Odpovedať
saty maju vzdy nove az na jar v danom roku... cize v zime 2010 nebude nic nove na rok 2011 iba csetko pouzite z roku 2010... saty na rok 2011 treba ist pozerat na jar 2011, resp. na zaciatku roka 2011
Odpovedať
dzindzik, mne ide len o strih šiat, nepotrebujem skúšať aktuálne modely..
Odpovedať
Profilova fotka
vo vacsine salonov je tiez moznost, ak mas rezervovane saty, dohodnut sa, ze si na jar prides este skusit aj novu kolekciu, ci ti nahodou nepadne do oka nejaky novsi model.
Odpovedať
my ideme teraz v apríli do talianska, tak dúfam, že si prinesiem odtiaľ nejaké pekné topánočky, ktoré by som mohla mať na svadbe.. x-)
Odpovedať
pozerám, že dnes ste všetky zaneprázdnené.. alebo popresúvané v mesiacoch.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Simi ja som dnes bola prvy krat sama v cudzom meste so strasnou dopravou ]-( Ale zato som tam objavila aspon 5 svadobnych salonoch, no vo vsetkych co som pozerala vo vyklade mali naozaj strasne saty, take az moc moderne :-(
Odpovedať
miška, ja som si teda všimla, že vo výkladoch mávajú hádam tie najškaredšie šaty :-D
Odpovedať
miska a tebe sa pacia take klasickejsie?
Odpovedať
Profilova fotka
rora ja som bud za klasicky princeznovsky strih, t.j uzky korzet, srdieckovy vystrih a tylove sukne so sirokou spodnickou, alebo potom klasicke grecke, pod prsiami prestrihnute a odtial ackovy strih
Odpovedať
rora, a ty ako so šatami??? mňa začína chytať svadobná nálada.. :-D išla by som pred oltár aj budúcu sobotu :-D
Odpovedať
simcab: tiež som nejak vo výklade nevidela pekné šaty... asi sa boja že ich vykradnú :-D :-D Pozerám, že idete do Talianska, tak mrkneš topánky. My sme tak uvažovala, že asi pôjdeme na dovču do Turecka a mrkneme tam obrúčky. Hádam by sa dali aj vyjednať za lepšiu cenu :-) Veď v BA na obchodnej je to aj tak samé turecké klenotníctvo...
Odpovedať
kast, nechcem sa tešiť na tie topánky, aby ma ceny nezabili :-D ale aj tak sa tešííííím :-D len mám stále dilemu či biele či farebné... hmmm
Odpovedať
Profilova fotka
fiiha, vy uz viete ake saty chcete? ja sa len prehrabujem a neviem si vybrat. :-) inak ten grecky styl sa mi tiez paci. no ved uvidim ako to dopadne az pojdem skusat. ze co mi sadne.
Odpovedať
simca tak ja si predstavujem nieco taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... to su fialove, o ktorych doteraz snivam.no ak sa predsa len rozhodnem pre biele svad.saty a fialove az na prezlecenie, tak pravdepodobne budem hladat nieco taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len su to vsetko take volne strihy, dufam ze v tom nebudem vyzerat ako tehotna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rora: su nadherne, takze do toho s kludnym svedomim chod. a neboj, nebudes vyzerat ako tehotna. pod taketo saty sa zvykne davat mala spodnicka, po ktorej krasne splyvaju.
Odpovedať
rora, fakt sú všetky šatky prekrásne!!!
Odpovedať
jeej dakujem baby, ste ma potesili ;-) konecne niekto komu sa tiez pacia :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?