Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka: 20-25 rokov? hm, tak to som uz presvihla x-)
Odpovedať
salon nicol tam ze saty stoja dost aj 500 eur ze su tam drahe...to som pocula
Odpovedať
Profilova fotka
ano, v nocol su znackove saty proovias, la sposa a ine a tie su strasne drahe
Odpovedať
Profilova fotka
draci, kacennka: ja viem co stoja. ale drahy ma presvedcil, ze kaslat na to. ze musim mat tie najkrasie.
Odpovedať
Profilova fotka
a podobne ceny,mozno o nieco malo nizsie su aj v salonoch maggie sottero
Odpovedať
draci hej, ale satky tam maju krasne, vzdy ked idem okolo, tak cumim..ale na mna je 500 moc. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweti este nie som objednana, ale chcem sa objednat na 24.11. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac ono sa zda, ze chlapom je to vsetko jedno, ze neriesia ake mame saty a tak ale v skutocnosti chcu aby sme boli krasne a az tak jedno im to nieje.
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo aj mne sa to najprv zdalo vela. zas ale setrili sme dva roky na svadbu, tak na to mame. inak ja blizko pracujem a tiez chodim ocumovat :-D
Odpovedať
sinov najkrajsie su tie ktore sa tebe pacia a v ktorych budes vyzerat naderne....a je jedno kolko stoja...aj niektore za 250 eur su krasne... aj pre mna je moc 500 eur ja by som chcela max. do 400 eur.... kacennkaa kde je salon maggie sotero?? len v kosiciach nie??
Odpovedať
Profilova fotka
dracica,co viem tak na slovensku v Bratislave, Nitre, kosiciach, Myjava a Prievidza
Odpovedať
Profilova fotka
draci ved ja viem. ich saty sa mi mooooc pacia, ale uvidime ako budu vyzerat na mne. mozno si poviem, ze booooze to je strasne. zas za kazdu cenu si ich nerezervujem. len ak budem mat pocit, ze su to tie prave
Odpovedať
Článok sa načítava...
v ba som nenasla....ale ak mmyslis saln el a salon diamond tak to viem ze su tam tie saty ...aj uz viem ceny siat ktore chcem ale je aj original SALON MS ?
Odpovedať
Profilova fotka
draci: salon el ma saty maggie sottero. najdrahsie vypozicne je tam okolo 430€.
Odpovedať
to vies sinov ten strop ktore su najdrahsie ake su to saty?? ja chcem ambrosia a tam stoja 420 eur
Odpovedať
vsak jasne velakrat sa stava ze na fotke su krasne a nazivo a ked uz mas ich na sebe nie je to ono...a nakoniec tie prave su tie co ani necakas ze by mohli byt ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano,myslim EL. No tam su saty original. Zato ze sa v kosiciach vola salon Maggie tak to neznamena ze je iny ako ten v Blave. Vsade su tam satky original a odoberaju saty z USA od Maggie Sottero
Odpovedať
Profilova fotka
original asi nie, ale ten salon el vznikol ako rozsirenie salonu betty v myjave. na strankach maggie sottero je uvedeny salon el uvedeny ako predajca/pozicovna siat MS
Odpovedať
Profilova fotka
draci: neviem. ja som sa len pytala, ze v akom cenovom rozpati saty poziciavaju. ale je mozne, ze su to prave ambrosie tie najdrahsie. aspon podla fotiek vyzeraju tak honosne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci: ved to. preto ani nemam vybraty konkretny model. aby som nebola sklamana.
Odpovedať
Profilova fotka
draci, ambrosie maju v Nitre a stoja okolo 400 sa mi zda. Ja som ich tam skusala. Ale skus napisat do viacerych salonov kde maju tieto saticky a uvidis ze najdes aj za lepsiu cenu. Ja som napriklad v Nitre skusala aj tie moja Cabria Marie, tam stali 400 euro a v Litoveli ich vypredavali za 8000 Kc, co je tak 320 eur a su len moje. Takze treba pozistovat vo viacerych salonoch ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.maggiesottero.com/stores.aspx tak si zadaj slovensko a najde si salony kde maju original MS saty
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s kacennkou. ak si ochotna cestovat, tak pohladaj aj inde ako v BA a okoli.
Odpovedať
Profilova fotka
staci najskor zavolat do tych salonov a zistit kde sa oplati ist. Ale teda najskor si ich vyskusaj ci ti vobec sadnu.
Odpovedať
Profilova fotka
kaci palec hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov... ja som takto obvolala a obemailovala vsetky salony v SR(5) a v CR(asi 7) a vybrala som najlepsiu moznost:) Kto hlada, najde:) A v CR maju obecne lacnejsie saticky. Ked sme uz pri tom, buduci tyzden mi pridu domkov:)
Odpovedať
Profilova fotka
ach, zistujem ze ani nemam co na seba na to zajtrajsie fotenie. Idem kuknut do obchodu, snad na nieco narazim. :-S
Odpovedať
tuf to su ale pálky...akoze nexcem vyzniet ako skrob, ale toto su ine ceny :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak 500 euro za pozicanie na jeden den je fakt riadna palka, ale ked si to niekto moze dovolit tak preco nie...
Odpovedať
Profilova fotka
kaci: super, ze uz ich budes mat doma. dufam, ze potom posles nejaku foto nech sa mozme pokochat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?