Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera tak pripravy momentalne stoja. este 54 dni a idem skusat saty. sa neviem dockat :-D kacennka - joj bakalarka. by sa mi uz nechcelo. :-) bybi - tak to ti bude teraz dobre, ked mas taku navstevu :-)
Odpovedať
Bybi a na kolko dojdu? :-) Wera ahojky, s tvojim sarmom podla mna ziskas vela podpisov :-D :-D :-p Sinov to si pocitas aj dni do skusania siat? Ja ze sa to pocita len do svadby :-D :-D :-D perfektne !!!!! ;-)
Odpovedať
baby neviem ako vy, ale ja strasne neznasam to slovo ´´bakalarka´´ :-. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov - a kam ideš skúšať šatičky, hmm? :-) a už máš aj nejakú predstavu? kweetinka - také komplimenty až sa červenám x-) už mám 2 hárky a pol a ešte som aj dala skoro svokre nech dá popodpisovať taaaak dúfam že sa toho ešte nazbiera veeeľa :-) :-) :-)
Odpovedať
wera akurat rozmyslam nad korunkou zas :-D :-D kupit/nekupit, aky vzor...??!!! :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) odporúčam najprv ísť niekam do salónu, keď si budeš skúšať šatičky vyskúšať si aj korunku (to ti tam požičajú), aby si sa v tom videla a podľa toho sa rozhodneš :-)
Odpovedať
ale kaslat to !!!! korunku xcem aj z inych dovodov...osobnych :-. :-D :-D :-D idem do toho a hotovo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tema na bakalarku je moznosti financovana byvania v CR a na Slovensku. Takze to budem mat aspo trosku prakticke a po svadbe to aj vyuzijem. Budem mat taky prieskum trhu, kde je to najvyhodnejsie a ake su podmienky a tak. Zajtra sa ideme fotit a prave rozmyslam ake rekvizity by sa hodili aby to bolo zivsie a zaujimavejsie. Poradte nieco, pls
Odpovedať
Wera je dobry radca na tieto vtipne, svieze veci ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Aj ja sa pojdem coskoro fotit a nema ani šajnu kde,pri čom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera...pomoooooc:) obraciam sa na teba:D
Odpovedať
ano Wera pomoooooooooooooooc :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kwetinka, my sa budeme fotit asi v Brne pri hrade a pod nim je taky park, takze celkom pekne prostredie. Ale inak nemam ani sajnu ake pozy vymyslime a tak.:D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak chcete môžem ísť s vami a robiť vám styling a ukazovať vám nejaké pózy - mám s tým akú takú prax :-D :-D :-D kacennka a to budete mať predsvadobné fotenie? kweetinka odporúčam ten schlosshof :-) alebo budete v ateliéri?
Odpovedať
Profilova fotka
mamina tu bude do soboty do rana, ale sestra musi ist v stredu uz spat, lebo musi naspat do prace :-) Zarka moja najkrajsia ma zajtra 3 rocky, tak pridu na jej narodeniny x-) Takze zajtra mame narodeninovu party a dneska ma zarka party v skolke :-D a pride aj kuzelnik :-D to fakt :-N :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera... tak priiiiid:) budes vitana ak sa ti chce ist do Brna.
Odpovedať
wera zeby? :-D :-D :-p bybi jeeeej sa tesim...ten cas leti co? uz je taka velka :-) :-) kacennnka ani ja neviem, asi necham na fotografa ci co :-D ale ja som taky tip ze sa neuvolnim,len pri kamaratoch chapes..a ak to je nejake verejne miesto a budu zizat ludia a chodit do zaberu, tak ma aj porazi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, ze tam bude isto kopa ludi a budu hladiet, ze co tam robime. Mne to az tak vadit nebude, ale uz vidim draheho ako bude frflat.:D wera, vcera o tebe drahy povedal, ze na tej profilovej fotke co mas na fcb si riadna kocka
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, nebolas i nahodouo vcera vecer na letisku? by som vsadila peniaze na to, ze si to bola ty.
Odpovedať
lady fakt? neviem o tom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweti, mas dvojnicku:D
Odpovedať
asi to tak bude...ale fakt nebola x-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, nadherne saty. uzila si si skusku? ja rada skusam svadobne saty :-N bybi, tak si maminy a sestry uzi :-D asi mas dvojnicku. skoda, ze som ju neodfotila, ale aj vyske zodpovedala, uplne vsetko. :-N
Odpovedať
no fakt? :-D ta foto by sa hodila :-D uz si doma? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som uz v robote, doniesla som si taku nadchu z domu, ani no. ]-( Zajtra mam prednasku o 10 :-|
Odpovedať
mavas v sobotu skolu?
Odpovedať
bavi ta skusat saty? mna nie...dokonca ani ked ich uz mam doma...doted som si este nevyskusala rifle a tricko co som dostala k narodeninam :-x :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
:-x bavi, robim mojmu modne prehladky. v sobotu :-| ja chodim esterne.
Odpovedať
Profilova fotka
bybi - 3 roky? no tak to už je veľká slečna :-) juuuj tak to jej prajem takto veľa veľa zdravíčka a krásnu narodeninkovú párty :-) :-) :-) bybi, takto za 20 rokov nám budeš písať a príde aj striptér ale naozajstný :-D :-D :-D kacennka - juuuuj veľmi rada by som išlaaa, fakt moc, ale sľúbila som sa mamine, že s ňou pôjdem na dni zelá do stupavy zajtra a musím, lebo sa hnevá že ju zanedbávam :-D ale určite to pózovanie a všetko váš fotograf pozná a budete mať nááááááádherné fotočky - a už sa na ne moc teším :-) a dúfam vám aj počo výjde :-) a mooooooc ďakujem za kompliment, to nie ja, to šikovný fotograf :-D :-D :-D ladyjh - inak zabudla som ti povedať, že tá tvoja profilovka tu je nááááááááádherná :-) ste tam moc krásny - to máte z fotenia predsvadobného? :-)
Odpovedať
weri co je dni zelá? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?