Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to aj ja mam stresy ked som sama doma. A hlavne v noci, dvere od bytu samozrejme zamknute, na izbe otvorene a vo vedlajsej izbe zapalene svetlo-aby nebolo priame a mohla som zaspat, ale aby nebola tma, lebo to by som asi od strachu neprezila:D
Odpovedať
weri to mi nerob, sa tu chichocem popod nos, akoby si o mne pisala.... :-D :-D :-D :-D :-D Kladivo je tiez dobre!!! :-D :-D :-D povinnosti volaju, tak zatial sa majte!! Pekny den vam zelam!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri, k tomu bodu 1 s tym nesuhlasom, petka to vysvetlila za mna a ma plny suhlas, je ine nerobit, lebo sa mi nechce, nerobit lebo neviem najst robotu a mamicky, ktore isli na RD hned po skonceni skoly, cize nemaju nic odrobene, podla mna by to malo byt odstupnovane, s tou robotou to sa asi neda nejak presne kazdeho urcit. hmm.
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj baby, a ste niektora na Facebooku kamaratka s lulu? či si nás všetky vymazala?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, inac je lepsie mat svetlo zhasnute, vtedy lepsie vidite von, co sa deje v tme, skor vas vidno ked mate zapalene svetlo, vtedy vidia lepsie vas z vonku. ja som najradsej po tme, pripadne take to naladove svetlo mam vecer ked som sama zapnute. ja som sa najprv bala byt sama v dome, skor som sa bala v byte, ale zvykla som si, nastastie mame psa /sice ten zlodeja dovedie skor domov/ ale sused oproti ma dobermana, tak ten steka vzdy ked sa na ulici nieco deje. aaa upiekla som drahemu tortu, naplnila a vecer ju este dozdobim.
Odpovedať
Profilova fotka
lady, asi nikto, podla mna aj cely nick zmazala, mala ho zalozeny iba kvoli nam, sak nikoho ineho v priateloch ani nemala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) idem vas narychlo precitat :-) Petka to si ako dokazala, ze sa tak predvadza? :-) ja dam mojmu havinovi v zime oblecko a ide zosaliet z toho.. a pritom mu chcem dobre :-D
Odpovedať
este posledny kuk na MS predtym ako idem robit.. :-D lady, mne sa zda, ze ona tam uz nema ani ucet... zuzik, presne tak!!! Ja sa bojim, ze budem prilis napadna so svetlom uprostred noci, tak radsej potme... To ked sa bojim, ze ma niekto pride rozstvrtit... Ked sa bojim duchov, tak radsej so svetlom.. :-D :-D zuzik ukaz nam ju ked bude ozdobena!!! ALe uz fakt idem, pa
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam kamarata, ktory sa zaobera psychologiou a ludskym konanim a tak...a som mu opisala co sa to tu stalo a podla neho by mohlo ist o velmi sklamanu babu, ktora mala mozno pred svadbou a muz ju opustil alebo inak zradil a asi chcela mat po svadbe skoro babatko...neviem to povedat presne ako mi to on hovoril, ale az mi behal mraz po chrbte ked s tym zacal...juuj..a ze skoda, ze nemame jej foto, on vie vela vycitat z tvare, celu povahu cloveka....
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna, aj ked niesom psycholog skor islo o nejaku este pubertiacku. Sudim hlavne podla toho ako potom stale vypisovala dajte mi sancu atd.. to mi prislo take decke. Ale neviem, to je len podla mna.
Odpovedať
Profilova fotka
bero, jasne dam ju do fotiek. peti, ak by sme aj mali foto ktovie ci by bola jej skutocna. no nevim, podla mna keby ju to tak strasne mrzelo, mozno by sa este chcela skontaktovat,aspon s niekym z nas. snad si len nieco nespravila. inac ja som si ju vymazala z fcb skor ako ona mna, takze neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
petka, ja si myslim, ze mal pravdu. aj pretro som sa pytala, lebo ma celkom zaujima co je a kde je teraz, v akom je mentalnom stave..........ako keby som sa o nu bala, aj ked ju nepoznam......... petka, aj ja chcem mat takeho znameho, aby mi cital tvar ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
wera- nie , nie neukradla ;-) len som sa chcela popytat nieco viac o jeho sluzbach od nej :-) pekny den kocky :-)
Odpovedať
wera mas pravdu, ze by ta piesen bola znechutena..ae vies - mne to praveze pomaha aby som sa skoro rano zobudila..teda dokazala zobudit...a hadaj - zacne pekne trilkovat hudbicka taka jarna melodia a do toho mi Christina Aguilera povie Good Morning hehe :-D :-D :-p petka pozdravujem psikov :-p lady drz sa a peknu cestu zelam x-) ..inak hej ten ucet este existuje ale nema tam ziadnych priatelov a ked som sa jej vtedy pytala preco to spravla, tak uz vobec neodpisala....
Odpovedať
Ahojte. Co sa tyka lulu, ja suhlasim s kacennkou. Ked tu este bola stale omielala tie pesnicky a tie serialy na disneychannel - Hannah Montana, Sladky zivot Zaca a Codyho a podobne hluposti. To pozera moja 12 rocna sestra. A ked dala na FB album z oslavy, tak sa tam objavovalo take priblizne 12 rocne dievca a pisala, ze "toto je moja sestra" . Podla mna bud to bola ona, alebo fakt nejaka pubertiacka.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ja ani neviem :)) lilly je sice bojko, ale v tomto je herecka :)))) jej len ukazem oblecko a uz skace a tesi sa :))) ale maxo sa radsej schova, ako sa ist obliect :) lady je fajn taky kamarat :)) len potom mas stale pocit, ci sa nesnazi ta analyzovat a citat :D
Odpovedať
Profilova fotka
meddy kde si? Zrovna dnes tu nie si :-(
Odpovedať
beruska ahojky ;-) ako sa mas? doma?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence :-) beruska už som tu :-) len dokončím s malou úlohy ;-) a potom musím prečítať, ako ste sa dnes mali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak a mam po skuske satociek x-) ale neviem ich nijako dostat z mobilu do pc lebo mi nefunguje bluetooth a kabel si povedal ze sa kasle na mna :-( co sa tyka lulu ja neviem ja uz ani slov na to nemam velmi ma zranilo a urazilo ze klamala o tak zavaznej veci ako je potrat a tehotenstvo kedze ja sama to mam za sebou ... na fb jej nick este existuje ...aj som jej pisala ale neodpisala .. kvetinka a ty co moje?
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ale ste tu toho popísali :-) beruška stalo sa niečo? si ok? sme sa minuli :-( trdielko a šaty si si vybrala, alebo len skúšala?
Odpovedať
trdielko saty su kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne...tesim sa na teba x-) x-) meddy vitaj..ako bolo? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ahooooj :-) dobre, nakúpili sme kopec vecí :-D ako si sa dnes mala?
Odpovedať
aké šaty? aké šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, trdielko chceme vidiet saticky:) ja som vcera narazila na nadherne nausnicky, budu k popolnockam:)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
ahoj kati.. ktoré si si vybrala??
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo na simcu :-D kacennnka si si objednala? kde je foto? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
foto je v albume na konci, tie uplne posledne aj s nahrdelnikom co je pred nimi
Odpovedať
ja som strašne zvedavá..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?