Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj barborka :-) jeeej tak sa už teším na vaše fotočky z predsvadobného fotenia - dúfam nám aspoň nejakú ukážeš :-) aj my sme si vymysleli fotenie s našim fotografom, ale nie ako predsvadobné, ale len tak, nech máme nejaké pekné fotočky aj mimo svadobné, tak už sa neviem dočkať, kedy to zorganizujeme :-D meddy - vieš čo mne dnes už asi nič nepomôže, teraz ma rozčúlil náš IT helpdesk, to sú takí debili že až... dnes na mňa v práci nikto ani kuk nemôže, lebo hneď pením :-D :-D :-D
Odpovedať
babule, kde ste dnes všetky??
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky :) booze vy uz vsetky saty skusate??? aj ja by som mala :)
Odpovedať
Profilova fotka
wera vykašli sa na nich, predsa si nebudeš kvôli nim robiť vrásky ;-) simca tu soooom :-D petka ahoj, je to nákazlivé :-D :-D
Odpovedať
ach, aj mňa už vytočili debilní ľudia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
simca kašli na nich ;-)
Odpovedať
Ahojte herecky ;-) Juuj, dlho som tu akosi nebola....flakam to, co? Ja len odkaz pre meddy a barboruv - biela.ruza dnes vystupuje ako niekto iny :-N Ona sa vam prizna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte drndy, som tu naskok, kym ma mala nezlanari nieco robit, vcera sa jej spustila strasna nadcha, neveim ci zo zubkov, ci je to choroba, teplotu nema, zato kasle ako tuberak, vonku s nou velmi nechcem este ist, tak si to viete predstavit, co to doma je, najma napor na moje nervy, zle sa jej spi, ani cez obed nespala. bybi aj ja cem kuk satky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka, ruzicka, ja uz som im poslala IP, takze je to prezradene :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, tie satky su uuuuuzasneeee! budes ako princezna. :-) a z akeho matrosu su, taft alebo saten?
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka flákaš :-D a prečo to tu zanedbávaš? =-) zuzik to je nepríjemné a neskúšala si jej na noc dať fenistilové kvapky?
Odpovedať
Profilova fotka
meddy, chcela som jej ich dat, ale uz su vyse polroka otvorene a nove my v lekarni nechceli dat, bo su na predpis. a akurat mi volala sestricka, prijali ju do nemocky, nasli jej 8 cm cystu v maternici. mala boelsti od stvrtka, dnes bola u dokyho a ten ju objednal o 2 tyzdne na operaciu, ale uz jej bolo tak zle, ze musela ist a rovno si ju tam nechali. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
meddy - tak cez vikendik sme mali jarmok a vcera som mala draheho este doma, takze som sa sem dostala az dnes a az teraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik to je zákon schválnosti :-| no nech jej to všetko dobre dopadne, držím palce ;-) Ja doma mám, jedine, že by si si pre ne dobehla :-D bambulka tak to hej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy, keby ze si tot za kopcom :-D tak by som aj po ne skocila. davam jej stodal a fuuukame nostek o 106. momentalne sa obuva a vyzuva z cizmiciek. a ked sa obuje, tak si zatlieska. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik zlatunká :-D :-D :-D tak nech jej to rýchlo prejde, aby ste mali pokoj. A hlavne, aby sa malinká vyspala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik z taftu :-) A malinkej skore uzdravenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi..saty su kraaasne...to si kupovala cez ebay ??
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, meddy, dik, dufam, ze jej to ustupi coskoro, dnes extremne rychlo zaspala. bybi, no to aby som vedela, ze ak si budem dat u zima sit saty, aby som vedela z akeho matrosu. ;-)
Odpovedať
Dievcence, a aky mate nazor na tieto satky? Celkom fajn cena.... hm? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Deniska su odvazno-krasne :-) ;-) radost na nich pozerat ;-)
Odpovedať
Simikaaa :-) - su krasne, teda na tej zienke vyzeraju super. Len rozmyslam, ci by som ja nasla odvahu.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka sú pekné, zaujímavé.... ;-) len by ti asi museli presne sadnúť :-)
Odpovedať
no na nej sú fakt prekrásne :-)
Odpovedať
Juj, baby, dakujem za nazory... meddy - no veru, asi jej idem napisat, nech mi posle rozmery ;-) Vyska by sedela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na nej su pekne, moj drahy mi nakukol cez plece a povedal citujem : ,,ty si take daco neoblecies vsak nie ?! " :-D
Odpovedať
livi - :-D cize jemu sa nepacia :-D Este ani neviem, co mne by drahy na ne povedal.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako? Ja som tiez videla topanky, ale o jedno male cislo........................ Dnes sme boli zaplatit zalohu DJovi. zda sa super, dobre sa s nim da dohodnut. vy sa ako mavate? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Deni najlepsie by bolo ich vyskusat ;-) ale ty mas snedu pokozku, tmave vlasy, si stihla.. tak ak by ti velkostne sadli, tak si myslim, ze by si bola prekraaaaaaaaaaasna :-)
Odpovedať
Simika - no urcite by som ich bez skusky nekupila. Pockam, co odpise, ci este nie su predane a uvidime. Ale si zlatucka :-N dakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?