Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
v uk baby poradte mi, kupila som si rifle, dvoje s tym, ze jedny pojdem vratit. A jedny su mi trosicku privelke a druhe trosicku primale... ktore si mam nechat? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera no musíš nám tvoju neúčasť vynahradiť :-D :-D beronsche no ak by som to bola ja, nechala by som si tie menšie ;-) a potom by som si nadávala, že som si mala nechať vačšie :-D :-D čo takto vrátiť oboje? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero - ja by som radšej asi tie trošičku primalé, zvyknú sa roztiahnuť :-D alebo radšej tie väčšie ak by sa sprali :-D nooo a teraz sa vyznaj z toho :-D
Odpovedať
beronche asi skor tie vacsie ci? :-N wera fiiiha jaky mate dobry vztah ked s nim kecas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweetinka, my sa poznáme už dlhšie cez net, teda si rozumieme :-D kecám.. no skôr píšem :-D :-D
Odpovedať
no to som cela ja, nieco sa mi zapaci a kupujem aj bez toho, aby mi to sedelo - ved dobra cena, tak nekup.. :-D :-D Mozno ich fakt vratim oboje... wera a to vy s palim taky kamosi ste? :-D :-D :-D Uz ta niekedy fotil?
Odpovedať
Profilova fotka
bero nie až takí kamoši, sem tam si niečo napíšeme, pokecáme čo a ako :-) nie ešte ma nefotil, nebolo kedy :-D :-D noooo ak si nie si istá ani jednými, tak ich radšej vráť oboje, aby si si potom nenadávala, že ti len tak ležia v skrini :-D
Odpovedať
Wera ja som kukala jeho tvorbu a moc sa mi paci :-)
Odpovedať
jej kweetinka ma novu fotkuuu, kocka si na nej!!! ;-)
Odpovedať
haha uz je prec, to som chcela ukazat meddy :-D :-D
Odpovedať
teda to bola rychlost...... :-D
Odpovedať
neboj, vsetko stihame :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj toto pali fotil: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... to su najnovsie, co som od neho videla..
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche aj ja som na to mala len pár sekúnd :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
aaaaaaaaa dufam ze sa nehnevate :-N :-D :-D
Odpovedať
bero ved ty ma mozes obdivovat na fb :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka prečo by sme sa mali ;-)
Odpovedať
to mas pravdu.. ;-) meddy ty nie si na knihe ksichtov (fb)??
Odpovedať
nie je...ma dost rozumu obist sa bez neho :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche nie som ;-) kvetinka mi to zobrala z pusy :-D :-D :-D
Odpovedať
inak meddy velmi sa mi lubia tvoje saty...farbou i vzorom..take by sa mi hodili 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ďakujem :-) určite si aj ty zoženieš, nejaké, čo ťa očaria a hneď ti padnú do oka ;-)
Odpovedať
tebe hned padli? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka a po januári budú na predaj ;-) :-D
Odpovedať
no veruze padli, vies ja som taky snorič maly :-D :-D pokukala som uz webovky salonov v meste / lebo osobne som sa este nechystala ist /..takze nejake uz poznam co tam maju 8-)
Odpovedať
haha no ani nevrav :-D ale inak mam hroznu predstavu z toho skusania, alebo vobec vyberania vhodnych...vo vsetkom si pripadam ako velryba :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka áno, hneď ;-) si trdlo, prečo ako veľryba?
Odpovedať
nemam modelkovske miery 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ani ja :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?