Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak kweetinka aj my kupujeme vždy všetko postupne, potom toho nie je toľko naraz :-)
Odpovedať
hej hej, ja sa idem ted asi vrhnut na topanocky..teda hladam, lebo mne sa maloco paci a je aj prakticke na mna :-D :-D
Odpovedať
ahoj babulky!! tu ste este? trdielko - krasne saty!! weri - tiez ked pozeram, co uz vsetko mate, tak potom stresujem, ze nestiham.. :-D :-D :-D :-D ale podstatne veci zajednane, tak by sme mali byt ok.. ;-) kweeti - skus nejaku celenku alebo korunku - vyskusaj viac a uvidis, ktora ti najviac sadne.
Odpovedať
bero ja nemam nic zajednane a zijem, tak neboj :-D :-D
Odpovedať
a uz mate aspon termin?
Odpovedať
no ja mam stale v hlave:-D len matrika nema este :-D :-D
Odpovedať
To je fakt otras s tymi matrikami, to by ich zabilo sobasit kazdu sobotu, alebo vypisat datumy uz teraz?! Dufam, ze nebude musiet menit datum len kvoli blbej matrike...
Odpovedať
akoze ty? no snad nie, ak u vas sobasia stale :-)
Odpovedať
baby v com sa davaju zakusky? akoze domov hostom...do coho je dobre to dat? :-N
Odpovedať
nieee, myslela som teba, ze dufam, ze ty nebudes musiet menit datum, co mas v hlave, kvoli tomu, ze vtedy nebudu sobasit... neviem kto, ale niekto spominal, ze niekde sobasia len kazdu druhu sobotu... My mame v kostole a drahy ma uz teraz hlavybolenie z nauky - musime totiz fararovi priniest potvrdenie, ze sme chodili... :-p
Odpovedať
do skatulky.. ;-)
Odpovedať
jasneeee len mi tam chybalo pismenko a nedavalo zmysel, prepac :-N tusim Bybi, nie? :-D :-D ale vies ze verim ze daju tu prvu sobotu? zaciatkom mesiaca chce vacsina, ci nie? :-. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale do jakej? z coho a kde ju zozeniem? :-D :-D
Odpovedať
kweeti len tak narychlo som pozrela: http://www.petruzalek.sk/katalog/obal... Daju sa najst aj krasne z potlacou, ale samozrejme tie su podstatne drahsie...
Odpovedať
aha jasneee diky bero moc..som nevedela ze co vsetko sa da kupit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti krabicky na kolace-vysluzky kupis v kazdej cukrarni, papiernictve a dokonca aj v tescu.. ;-)
Odpovedať
ahoj simi, jasne...vies niekedy si pripadam ako truba, co este nic nekupovala, alebo co :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti to je v poho, nic si z toho nerob.. :-) ale na svadbe si zrejme este na ziadnej nebola, ci?
Odpovedať
nie veru nebola..asi preto sa pytam taketo desne otazky...najma Wera musi mat uz zo mna lepru :-D :-D :-N
Odpovedať
citala som ducharske prihody, strasenie a tak a teraz isto nebudem v noci spat.... :-N nic sa neboj kweeti, kludne sa pytaj dalej! Ved uz len niektora z nas poradi... ;-)
Odpovedať
bero ja take veci tiez v noci kukam/citam a nikdy sa nepoucim ]-( :-D :-D
Odpovedať
tak to si ako ja!! Mam rada horory, ale potom sa tak srasne bojim, ze mi infarkt hrozi... Najnovsie to robim tak, ze poviem drahemu, ktory horor ma zaujima, on si ho pozrie a musi mi podrobny obsah povedat .. :-D :-D :-D A kedze mam bujnu fantaziu, aj tak sa bojim.....
Odpovedať
hej mna tiez beru take mysteriozne :-p len co potom z toho ked pri kazdom rachnuti ma mikne :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D to mikanie poznam.... 8-)
Odpovedať
haha bububububu :-p :-D :-D ale dnes tu frci jedine Rambo 4 ...ale zas nasi doma bububu nemaju radi 8-( :-D
Odpovedať
ach moja, ja sa mikam i cez den :-D
Odpovedať
ale niekto to proste nechape...ja doma cely zivot pocuvam, ze mikaju sa len ti, co nemaju ciste svedomie 8-( ..a to asi nevedia na jakych filmoch som vyrastla :-x :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a co vy este nespite? :-) tak narychlo som vas precitala. Aj my by sme si chceli dat obrucky na vianoce, aj ked je skoro nevadi :-) a tiez z chir.ocele, ja nemam rada ani zlato ani striebro. Vsetky sperky mam z ocele. A co mate inak nove? :-)
Odpovedať
:-D :-D to aj mne vzdy doma povedali, ked som podskocila pre nic za nic, ze nemam ciste svedomie... :-D :-D inak my byvame v takom dome, co od susedov vsetko pocut, najma ked dupocu po schodoch.... a v noci to znie strasne strasidelne.. uz som si zvykla ale aj tak ma to obcas vystrasiiiii.. :-N a co ty sa nechystas este spat? :-) ci rambo?
Odpovedať
ahoj berus, aj my ideme kupovat obrucky na vianoce ;-) ale my budeme mat zlte zlato.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?