Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe meddy ďakujem, som naozaj rada že sa ti páčia :-) dúfam aj tvoje sa ti takisto budú - budem sa snažiť so všetkých síl :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera :-D :-D :-D no ak budú robené s láskou, určite budú super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jedine s láskou, ako tie naše :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera :-D si proste zlatíčko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-N ďakujeeeeem, už sa na tú "výrobu" teším :-) a čo nového s prípravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera asi ani nič =-) tento týždeň som objednala drobnosti a dnes pierka :-D a čo nového u teba? čo vlastne všetko máte - nemáte?
Odpovedať
Profilova fotka
a aké drobnosti okrem pierok? :-) ja by som objednávala stále, akurát si idem objednať svietniky kráásne, juuuj už sa na ne tešííím :-) čo máme? uff, je toho dosť - ja mám už šaty, topánky, závoj, bižu, bolerko rezervované, aj topánky pohodlné objednané, ďalej máme rezervovaný kostol, p.farára, reštauráciu, kameramana, fotografa, kapelu vybrané oznámenia (obaly a pozvánky k stolu už nejaké máme aj doma), pierka :-D , kopec konárikov s čerešňovými kvetmi máme doma, môjmu drahému som objednala manžetové gombíky, a ja už vlastne ani neviem čo všetko máme na svadbu, toľko toho je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera :-D no my sme tento týždeň zajednali reštauráciu, farára. Objednala som si pančušky, podvazok, bižu a výzdobu na auto. A vlastne sú objednané oznámenia. Inak mám len šaty a postavičky na tortu :-D . Vo štvrtok by sme mali ísť drahému kúpiť oblek a topánky, ja svoje vysnívané tenisky zháňam stále. Fotografa a ani kapelu mať nebudeme, takže to nám odpadá ;-) . A ešte musíme objednať obrúčky, tie si dáme pod stromček :-) . Inak už ani neviem, čo by sme ešte mali mať =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, taaak uz som doma z cukrarskeho stretka, ale poviem vam, ze kym tam neprisla jedna baba, tak som mala kopec energie, vesela nalada, a zrazu bum, migrena jak svina, energia v cudu. A zazrakom ma hlava uz v aute prestavala boliet. Toto sa mi uz davno nestalo zeby som stretla takeho vycucavaca energie. Inac noveho ohladom svadby nemame nic.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik ahoj :-) a kde bola malinká?
Odpovedať
baby ozaj a kde zozeniem tu kvetinku co ma pripnut chlapovi na sako?
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka to ti urobia v kvetinárstve, kde ti budú robiť kyticu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
meddy u mojej mamci je na vikend, tak mame s drahym vikend pre seba, teda uz len vecer a zajtrajsok.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik to zaváňa romantikou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
medy, len aby sme od unavy neodkvecli pri telke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj vidíš, aj ja mám pančušky :-D nooo, vy to máte vlastne už čochvíľu :-) výzdobku na afto som videla, kráááásna je :-) a aké oznámenia ste si vybrali? :-) zuzik ahooj :-) juuj, inak to aj kolegynku minule v praci niekto tak "uškol" či ako sa to hovorí, zostalo jej zle úplne.. a čo na stretku okrem tejto osoby zaujimavého? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri, juuj kopec novej inspiracie a hlavne vidiet to nazivo ako sa torty potahuju a robia kvety a ozdoby je ine ako dedukovat z obrazkov. A bola predvadzacka pravej cokolady, co sa da z nej urobit, no parada. A ta chut! Mnamkova, obchodove cokolady su o nicom.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik :-D :-D :-D Inak aj moja kamarátka chodí na tieto stretnutia, bude nám robiť tortičku ;-) wera oznámenie sme dávali robiť podľa nášho návrhu, bude krelené a na spôsob figúrok čo máme na torte ;-) som zvedavá ako to urobia, dúfam, že nebudem sklamaná... A ja som ešte zabudla, že šatičky má aj malá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik robíš tu chute, to nie je od teba pekné :-D :-D :-D doma nič nemááááám :-|
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj zuzik, tak na také stretko by som šla hneď aj ja :-D mňam tak to muselo byť fakt super ! A ty takto profesionálne pečieš tortičky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri, zatial som piekla len pre rodinu, nie som profi, je to moja zabavka. Sak kuk fotky na Fcb, tam niektore vytvory mam.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik tie tortičky sú úúúúžasné, si naozaj obrovská šikulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka torticky su krasne videla som na FB :-) wera noo akoze mas svadbu mesiac predomnou a uz tolko veci mas??to by som si asi mala svihnut ze?ja mam akurat tak popolnocky k nim bizu a kamienky na stoly ... nic viac ... ja som myslela ze to staci aj neskor kupit aj na poslednu chvilku kludne mesiac pred svadbou take veci ako pancusky napriklad ... :-N ani pierka nemam ja nemam na to trpezlivost robit to a ani neviem kto by mi to spravil ... akurat draheho spoluziacka dala na fb status ze predava svoje svadobne saty ale neboli pouzite kedze otehotnela medzitym a nakoniec musela kupovat ine takze ich idem vyskusat buducu sobotu :-) http://www.elegantsophia.sk/bermeo.html to su oni tieto si idem vyskusat ... a tieto su moje vysnivane (len dufam ze mi aj sadnu ze) : http://www.elegantsophia.sk/prisma.html
Odpovedať
baby vy budete mat vlastne korunku? lebo ja budem mat cisto rozpustene vlasy do tvare..ze ci sa naisto do takych vlasov ta korunka hodi...stale rozmyslam ci to bude prakticke, ci mi nespadne, ci nebude moc velka na hlave a pod :-N poradite?
Odpovedať
Wera tie tvoje perka su uzasneeeeeeeeeeeeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, obidvoje satocky su kraasne. :-) weri, ako pise kvietok, uuuzasne pierka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka dakujem :-) kvetinka odpoved mas na FB ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, jasné že sa dá zháňať aj skôr, ale ja keď tie veci vidím, tak nemôžem odolať a veď nepokazia sa dovtedy :-D :-D :-D ak chceš, spravím ti pierka také ako mám v albume, nie je problém :-) baby ďakujeeeeeem, som rada, že sa vám páčia, robila som ich s láskou a stráááááááášne ma to baví :-) kweetinka - ahoj moja zlatučká :-) ja si myslím že budeš krásna s korunkou, poprípade nejakou takou peknou svadobnou čelenkou, aj to by mohlo byť pekné :-) a budeš mať kučeravé vlásky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, obidvoje šatky sú prenádherné, naozaj veľmi krásne, potom pošli fotky zo skúšania, už sa neviem dočkať :-)
Odpovedať
trdielko ozaj a tak definitvne si vybrala ocel na prstienky? :-) inak mas dobry napad kupit si to takto skor...aj ja uvazujem o tom ze kupim takto skor, aspon vyskusam ci teda fakt nie som nahodou alergicka ci dobre sedi, pripadne este by som kupila ine atd...vdaka za inspiraciu..aj z financneho hladiska je fajn ak si kupim nejake veci dopredu,postupne..ze vzdy dam nieco z usporeneho...lebo ja inak neviem niekde v kapsicke zmolit dlho vela penazi :-D tak radsej nie naraz, ale ted postupne x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?