Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
och, ja by som tiež spala keby som bola doma.. ale zarezávam v práci :-p
Odpovedať
Profilova fotka
simi v práci? :-| a dnes ako to ide? včera si stihla doupratovať? :-D
Odpovedať
no nie je ešte všetko podľa predstáv, ale vyzerá to tu tak, že je poriadok :-D inak dnes je celkom fajn.. ráno som si povedala, že sa nenechám vytočiť, že budem mať peknú sobotu.. a tak sa na debilov usmievam ako priblblá a myslím si svoje :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simi :-D to je tá najlepšia taktika, akú si mohla na debilov vymyslieť ;-) :-D :-D a čo predávaš?
Odpovedať
svietidlá..
Odpovedať
Profilova fotka
takže ak budeme potrebovať lampu, viem, na koho sa obrátiť :-D
Odpovedať
áno áno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to si celý deň?
Odpovedať
nie, len do 12.. ale aj tak mám dosť, pretože robím každú sobotu.. :-p
Odpovedať
ahojte babyyyy, asi som nasla piesen na prvy tanec - Sinead O'Connor, Only you: http://www.youtube.com/watch?v=jgWWQe... juj taku mam radost ;-) simcab,nech ti to zbehne tychlo v praci!!
Odpovedať
Profilova fotka
simi to už odrátavaš minúty :-D beronsche ahoj :-) idem si to pozrieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche krása :-x až mi naskočili zimomriavky :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
simic, uff to ti nezavidim, kazdu sobotu v robote... Mas potom 2 dni do tyzdna volno, ci ani nie? meddy, co na nu povies? Ma aj text pekny.. Co budete mat vy na 1. tanec?
Odpovedať
nie, ja mám prakticky voľnú len nedeľu a polku soboty.. ale už len desať minúúúút :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche je naozaj krásna ;-) my nevyberáme, niečo nám snáď pustia :-D simi padlaaaaaaa :-D
Odpovedať
meddyy :-) :-) A nechcete si radsej nieco vybrat? Aby vam nepustili nieco, co nemozes vystat.. =-) Mne kapela povedala, ze mi pustia popolusku... :-p Nevravim, ze je to skareda pesnicka, ale taka obohrana, na 1. tanec pre nas... hm radsej niee :-D :-)
Odpovedať
beronsche dobra piesen...ale mne sa viac pacila vies, o tej co sme hovorili predtym :-N
Odpovedať
beronsche, tá pesnička je prekrásna.. x-)
Odpovedať
meddy ta sprava sa v tom vire asi stratila,lebo si ani smajlika neposlala, z toho by som dedukovala, ci si ju precitala...ja som ti hrozne moc xcela povedat, ze mas krasne vlasy v albume...teda mila si cela :-p :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
beronche nebudeme mať kapelu, budeme mať skôr len také rodinné posedenie a popritom sa zabavíme ;-) Ešte sme to celkom nedoriešili, ale asi budeme púšťať cd-čka, no fakt ešte neviem ;-) kvetinka moc ďakujem :-) si zlatunká ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simca už si doma?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby tak dnes som bola na druhej skuske svadobnych siat a uz viem stopercentne ake si dam usit. Navyse drahy dostal od predavačky motýlika zadarmo, lebo že jej tam už dlho trčia a nikto nechce v dnešnej dobe na svadbu motylika, každá nevesta lipne na francúzkej kravate, ktorá sa hodí tak každemu desiatemu mužovi. No chúďatka chlapi majú to so ženami ťažšie ja som mojmu dala voľnosť, nech si splní to po čom od puberty sníval ohľadom svadby :-)
Odpovedať
Hej vsetci xcu tu kravatu? Ja to nejako neriesim..asi bude normalna kravata
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babušky, ako sa mávate? :-) michala.s - juuj a aké si si vybrala? :-) mne sa tiež páčia tie francúzske, ale ako píšeš, nech si naši drahý tiež vyberú to čo sa páči im, takisto ako si my vyberáme šaty podľa našich predstáv :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera ahooooj :-) mne môj francúzsku zavrhol, takže ho nebudem prehovárať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj meddy :-) nooo, my s drahým máme rovnaký vkus a tiež sa mu veľmi páči tá vestička s kravatkou francúzskou, čo mám v albume, tak už len zohnať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera my máme s drahým rozdielny vkus, takže niekedy je to boj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale počítam, že ako každá žena vieš spraviť na ňho oči, ktoré zaberajú na všetko, nie? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera áno :-D :-D zrovna včera sme tak trooooošku riešili :-D aj som vyhrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera tie pierka sú fakt bomba, sa teším na naše :-D :-D budem tvoja živá reklama :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?