Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Haha akurat vcera ma prekvapil svedok, vraj uz rozmysla nad darom...haha sa mi to zapacilo :-D ja to tak neberiem - som jej povedala, ze to vooobec nemusi robit, ale uz planuje daco a som hrooooozne zvedava a ona nepovie =-) :-D
Odpovedať
kweti - heh, ale co my?! Draheho naj kamarat, on je taky expert, povedal, ze uz ked sa mu naj kamarat zeni, tak nam kupi mladeho bycka :-D :-D :-D :-o :-o :-o Vraj mame stajnu stavat. A on je toho schopny, pretoze uz nie take dary on pokupoval kamaratom....
Odpovedať
kweeti.. ale nie suuu, to len svadobcania vytvoria kruh okolo nevesty a potom sa z nou dokola striedaju - tancuju ludovky, alebo sa len tak pokrutia par sekund :-D a potom "zaplatia", daju nejake peniazky do pripravenej nadoby a dostanu stamperlik.. ked vsetci dotancuju, pride zenich a nevestu si ukradne aj s peniazmi.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero u nas platili pred tancovanim..ked chcel somnou chlap tancovat tak musel si zaplatit :-) takze zaplatil, dostal slivku a mohol somnou tancovat .. ked sa vystriedali vsetci tak ma uniesli :-N :-N
Odpovedať
Bambu ze bycek :-D :-D no mne by to zrejme trocha narusilo stereotyp :-D ..Aha a vy budete potom v dome byvat? Ved tak by to moc nevadilo...ale dost to smrdi :-. Beronsche no teda, aj ja xcem aby ma niekto ukradol :-D :-D
Odpovedať
simi a u vas zeny s nevestou netancuju? u nas vsetci...
Odpovedať
kweti - pane Boze, ved ja sa o taky dobytok starat neviem, ja som mestske dieta :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bero tak to bolo povodne v plane, ale zvrhlo sa to tak, ze zeny si vypytali zenicha, ze chcu s nim tancovat :-)
Odpovedať
Baby, kde ste vsetky zmizli?? Ja mam otras den v robote... :-p Napiste nieco, ze pridem na ine myslienky :-) Inak bambi - :-D :-D :-D perfektny darcek!!! :-D :-D :-D To by ste mali najsamlepsiu svadobnu historku.. :-D :-D
Odpovedať
beron.. aj ja mám hrozný deň.. doobeda tu sedím ako dement, že žiadni ľudia nechodia.. tak som sa dala na obed umývať okná a jasné, že od vtedy ako nasratých ]-( zákon schválnosti!!! a ešte do toho tovaru za pol predajne.. nemám si to ani kedy nahodiť, lebo vkuse ľudia chodia ]-( ach.. no už je dobre, dostala som to zo seba :-N
Odpovedať
Beronsche - co ta rozveseli? 8-) Noo nic take nemam odvtedy. Ozaj inak sranda jak casto stretnem rodicov v tom istom nakupnom stredisku. Pred chvilou opat,len sme sa nevideli, iba nase auto na parkovisku. Je to take zvlastne. :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my sme mali dnes fajn den taky pohodovy drahy je doma pomaha mi poupratovat a tak na oslavu ... namontoval mi taky zavesny system do kuchyne na kuch.utierky,naberacky,maslovacka a podobne ;-) konecne mi odtiahol skrine naspat v chodbicke hurááá a boli sme na nakupe a zajtra tu urcite nebudem budem piect rozteky slane,suhajdy budem robit a samozrejme varit budem a vecer smotanovu tortu pre deti budem robit :-) a v den oslavy v nedelu uz len jednohubky spravim a bananovy koktail ;-) a samozrejme "nadekorujem" miestnost balonikmi,detskymi servitkami,obrusom a taaak ;-) dnes sme si boli po malej tortu kittynka je prekrasna,kamaratka mi ju upiekla sikovnica je to teda ... a sme kecali s drahym a zhodli sme sa ze predsa len si na vianoce kupime obrucky aj ked je to polroka pred svadbou a zda sa nam to dost ale nevadi nevieme co by sme si takeho mali kupit,ja parfumov mam dost a pod.hovadin nebudeme somariny vymyslat ... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
trdielko, odloz aj mne suhajdu ;-) nech oslava dobre vyde, uzi si to. :-) A maz dobreho chlapa, ze tak pomahal.
Odpovedať
Profilova fotka
simika, tak sup sup do toho, zacnite trenovat a v decembri na ostro ;-) baby, idem sa pobalit a mozno este pridem. ak ma moj nebude potrebovat teraz pred odchodom na par dni.............. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bero, mrzi ma, z\e si mala na prd den, co bolo?
Odpovedať
Profilova fotka
lady ahooj ako sa mas? .. no vies co, akurat sme boli v kauflande a aj v lekarni kupit vitaminky magnezium a kupili sme aj kyselinu listovu tak sa vytesujem :-D :-D
Odpovedať
ahojte, je tu niektoooo? simi aj ja uz mam listovku kupenu :-D :-D aj ked teraz musime s babom pockat, sem tak si dam... vraj je dobra aj na plet ci co, tak testujem.. ;-) lady, prijemnu cestu!!! Uzi si to doma!!! Daj si za mna bryndzove halusky a sojovu tycinku!! A si zlata, ze sa pyas na robotu - dnes som toho mala dost vela, sef mi 3x vratil jednu blbost prepisat, uz mi isiel na nervy s tym, na skolenie musim ist aj s jednym kolegom, bude to v uplnom zapadakove a samy sme si museli letenky najst ... a plno prkotin... :-p trdielko nech vam oslava vyjde!!!
Odpovedať
Profilova fotka
bero a co si spozorovala zatial? :-) pomaha troska? :-)
Odpovedať
no pravdupovediac nie, ale nestracam nadej ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja s pletou (klop,klop) nemam problemy...drzim palce, nech ti pomoze.. ;-) co budes robit cea vikend?
Odpovedať
och simi to bud rada, moja plet mi robi starosti odjakziva.. :-p V podstate nemam plany na vikend, akurat zajtra musim na par hodin do roboty, asi vecer, tak z toho nie som nadsena.. A ty? Nejake plany? Doklady vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
bero ja zatial ziadne velke problemy s pletou, len pocas a pred mrchou ale to asi kazda ;-) No ja sa tesim, ze zajtra sa vybubame bez budika, nemam ziadnu velku robotu.. rozmyslame nad jarmokom v Starej Lubovni, zariadime sa podla pocasia...len nejaky relax a tak..uvidime este..doklady mam konecne vybavene, teda uz len musim cakat kym mi pridu..dala som si urobit obcianku a vodicak, nevedela som sa dobre podpisat novym menom, tak som skusala na par krat, aj tak nic moc :-D :-D pas si vybavim nabuduce, lebo som ho zabudla.. :-)
Odpovedať
trdielko ty si jaka maminka ;-) posli postou par ;-) lady uzi si volno :-p a tu v SR nebudes online? :-D beronsche tiez mam troska problem, akoze nie silne, ale objavuju sa stale vyrazky, kryjem to zakryvacmi..ked som brala tabletky, tak som mala uplne cistu plet,takze v tomto je ANTIKA dobraaa..ja som ti pisala na zlepsenie nalady vtedy poobede, len jaksik asi nepomohlo, vsak? :-D :-D simika ahojky..
Odpovedať
simika mala si trenovat podpis jak ja trenujem ted :-D
Odpovedať
ahoj kwetinka, ale pomohlo, uz len to, ze si na mna myslela!!! ;-) Prave som citala clanok o umelom oplodneni na najmama a autorka na celkom slusne vytocila..vobec s nou nesuhlasim!! Ze vraj je umel. oplodnenie nemoralne a dokonca neeticke... take zvasty mam fakt "rada".. :-| :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bero =-) a preco citas clanky o umelom oplodneni? ci len tak si tam zabludila? nerozculuj sa, obcas ludska hlupost nema hranic.. ;-) kweeti sak som aj trenovala, ale aj to nejak neslo :-D
Odpovedať
beronsche a umele take, ze by to boli priatelove spermie alebo niekoho cudzieho?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) to tu nikto nie je? =-)
Odpovedať
meddy, ja som tu.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simca ahooooj :-) ostatné as eštei sladko spia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?