Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
tak ste sa tu rozhovorili odkedy som tu nebola... o tradiciach...no ja chcem aby moj drahy prisiel pre mna, ale nie ako vazne odpytavanie, ale aby si proste prisiel po nevestu ku mne domov. No a potom sa bude len jest a tancovat a bavit sa...ziadne hry a hluposti, pokial niekto nevymysli len tak nieco a nechytia sa ostatni, tak to nebudeme manazovat nijak. jedine co chcem je to stahovanie podvazku...to sa mi silene paci a este som to nevidela na ziadnej svadbe, tak to tam nejak musime zaaranzovat :D My nebudeme mat ani take vazne video, takze nevadi, ze sa len ludia dobre bavia a nic zvlastne sa nedeje. o jedle... no my chceme mat len jednu veceru, ci obed ci co to...predjedlo, polievka, hlavne, potom kavu a dezert a potom kolo deviatej teple svedske stoly, nech si kazdy da kolko chce a coho chce...a potom neskor este nejake mensie misy pre hladosov. inak nic...samozrejme trochu zakuskov, slaneho... o satach...ja si davam sit v cine, ale nie cez mimibazar, rovno od vyrobcu a na mieru. ked bude treba nejake upravky, spravi tetuska moja.
Odpovedať
miška, no ja by som na tých fotkách rada vypadala rovnako ako vo svadobný deň, preto mám dilemu.. líčiť ma bude kamarátka, s ňou by problém nemal byť, no mňa skôr trápia tie moje vlasy :-( a asi by to bolo najlepšie zrealizovať buď v piatok alebo v nedeľu, aby som za šaty nemusela platiť veeeeľa :-|
Odpovedať
moja kamoška tak urobila, má tu aj album, ale vyšlo ju to dvojaké výdavky a na druhý deň to už nebolo také prekvapko pre ženícha nakolko ju už videl deň vopred. ale fotky stoja zato. keby niečo tak dám info do ip.
Odpovedať
my rozmýšľame, že by sme sa išli fotiť deň po svadbe, keďže to bude len posedenie, nie zábava do rána, čiže v pohode by sme zvládli aj v nedeľu..
Odpovedať
Profilova fotka
tak a dalsi navrh na fotografa je v haji. Pomalicky zacinam byt z toho zufala :-(
Odpovedať
prečo miska? nebol schválený?
Odpovedať
miška, netráp sa, však je ešte hrúúúza času ;-)
Odpovedať
miskamisko: vitaj v klube... ja už som z fotografov tiež na nervy :-( Kto ti teraz nevyšiel?
Odpovedať
Profilova fotka
kast jeden znamy, drahy ho neschvalil lebo ma sice vynikajucu atelierovu tvorbu ale v exterieroch ma velmi strnule a neuvolnene fotky, sice ma dokonale retuse, naozaj retusuje aj to na co ja by som sa uz vybodla, ale nevie si ludi uvolnit on si vie len modelky nastavit tak a tak :-( No nist to ide sa hladat dalej, len uz to vidim ze ta slovenska spicka bude mat do maja rok 2011 obsadeny
Odpovedať
Profilova fotka
ach ti muzi! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale praveze ja som velmi rada ze mam takehoto muza, aspon si uz aj nemusim tie foto pozerat lebo viem ze by moj nazor dopadol presne tak isto, v tomto sme ako z jedneho vajca
Odpovedať
miška, poslala som ti ip ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
miskamisko: ja som tu v albumoch našla fotky od p. Gajdošíkovej, celkom sa mi páčia, vraj pracuje v ateliéri Čechovského. Len blbé je, že na nete sa nedá nájsť, tak nemôžem pozrieť viac jej fotiek :-( Za celý deň si vraj pýta 500 Eur
Odpovedať
Profilova fotka
kast to viem v atasi vo V pfote pracuju vraj len samy profici, no co ja ti poviem asi ziadny z nich sa mu kvalitou nevyrovna. Ja teraz este stale spracovavam zahumenskeho tak snad sa podda :-D
Odpovedať
heh, no ja som asi este ani poriadne nezacala fotografa hladat...ale nastastie ja nechcem spicku, len taku zlatu strednu cestu, ziadnych fuserov, ale nemusi to byt superkvalita
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica no pozor ak si vyberies niekoho fakt ze dobreho z tych priemernych aby si nebola zaskocena ked k nemu pojdes az buduci rok a on ti povie ze ale rok 2011 ma uz davno obsadeny :-| Aj take veci sa stavaju, lebo on moze byt vychyteny na okoli a moze mat vela znamych ktorym foti svadby ;-)
Odpovedať
no ja som sa zas dnes dozvedela, že svadba by mohla byť aj tento rok keby boli peniaze :-S zas len tie peniaze hlúúúúúúúúúúúúúúúúúpe ]-(
Odpovedať
My by sme svadbu tiez mohli mat hoci aj hned, len tie peniaze. ale zas na druhu stranu nemienim si brat pozicku, radsej si budem mesiac po mesiaci odkladat ;-) nemam sa kam ponahlat ;-)
Odpovedať
no tak ja teraz v tichosti dúfam, že budú peniažky aj na ten budúci rok :-|
Odpovedať
ja ked som si robila taky rozvrh, ze kolko nam treba kazdy mesiac od noveho roku odlozit, aby sme v pohode nasetrili na to kolko potrebujeme, tak mozem povedat len tolko, ze tiez sa obavam co bude na buduci rok ked uz pojde "do tuheho" |-| :-N btw. ten casovy rozvrh nedodrzujem uz treti mesiac :-| namiesto 500eur mam v pokladnicke 20eur :-D :-D tak som zvedava kedy to dozeniem kedze priatel zrejme pride o pracu :-( je to o nervy.
Odpovedať
rora, ja budem odkladať od tejto výplaty.. priateľ taktiež nemá momentálne prácu, tak len tak-tak, že utiahneme základné platby :-( no od apríla-mája už začne pracovať, čiže by to malo byť na dobrej ceste.. :-.
Odpovedať
ja to realne vidim na ozajstne odkladanie az tak od maja, lebo dovtedy mame teda vydavkov riadne a do pokladnicky pojde dovtedy zakazdym asi po 20-30eur :-( a to hned jak budem mat vacsiu sumu, tak chcem zacat zarezervovavat. same prve fotografa, co som si ja vybrala, tak okej cena, aj ta kvalita pre nas moze byt, nie sme az tak narocni, a uz sa mu plnia terminy na tento rok co som pozerala.
Odpovedať
rora: môžem vedieť ktorého fotografa ste si vybrali? Ja tiež odkladám... teda skôr nechávam peniažky na účte. Celkom sa mi ku podivu darí, musím si zaklopať... :-) Nejak som nerátala koľko si treba mesačne odkladať. Asi by mi zbytočne prišlo nevolno z toho :-D Ale mám tam teraz nejakých 750 Euro, tak na nejaké zálohy už to hádam stačí :-) Teraz mi príde siedmeho polka výplaty z predchádzajúcej práce a do 15. za druhú polku mesiaca z novej čo som v nej teraz, tak tých 750 Euro už by tam malo ostať :-) Priateľ ani nevie že sporím, ten bude kukať :-D
Odpovedať
kast, ty sa teda nezdáš :-D musíme si z teba vziať príklad!!! :-D
Odpovedať
a ja hlavne musím krotiť moju kabelkovú vášeň :-| teraz mám jednu objednanú a do svadby poslednú!!! to som si tak rozkázala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ja som ako ty kast... akurat sa snazim sporit z mojich trapnych brigad popri skole :-D ale ide mi to 8-) tak radsej si nieco aj sama nasporim a potom si budem moct dopriat dat vlastne peniazky na veci, na ktorych mi ozaj zalezi... :-)
Odpovedať
ja tak rozmýšľam, že by sme si mohli kúpiť obrúčky pod vianočný stromček.. keby nám aj rodičia prispeli na to, mohli by sme si kúpiť drahšie/krajšie ako keby sme to financovali iba samí... hmmm
Odpovedať
páni kast ja mat tvoje uspory, ved to je tretina z nasho planovaneho rozpoctu tych 750 eur :-D :-D ja som si fotografa vybrala tu na fore co boli ponuky a reklamy. fotograf je z PN, stranka svadobky.sk. a nahradna moznost by bolo top-art.sk 8-)
Odpovedať
kzuzik: Presne tak isto uvažujem aj ja, radšej si to nasporím a zaplatím sama, nech mi potom nikto nemôže do toho kecať! Každá máme nejaké svoje "drobné" úchylky :-D Ja sa tak trocha zbavujem opaskovej :-D rora: no musím mrknúť že kto to je :-) Lebo ja už som z fotografov riadne na nervy! No, to naša vyjde čo som tak zbežne rátala okolo 150 000 Sk :-( Ešte nie je uzatvorený počet ľudí, no vychádza to do 60 ľudí (ak všetci prídu) a to je hneď len za menu skoro 60 tis. Sk :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja vam neviem mojou uchylkou su topanky musim si kazdy rok kupit aspon jedny topanky, tento rok som si zimne kupovala dvoje, lebo prve ma otlacali do krvy na clenkoch, lebo boli vnutri zle zasite :-( A druhze som si kupovala v tescu v detskom a tie uz po par razoch pretiekli, tak isto to mam aj s teniskami, nech si kupim kdekolvek akekolvek tak po par obutiach pretecu. Elegantne sa mi strasne rychlo nicia podrazky, kvoli sprostemu chodniku, alebo sa roztiahnu natolko ze ich mozem dat tak nosit mojej mame. kast aj u nas je to tak s tym menu na osobu ze sa to pohybuje okolo 1000Sk ale som zvedava ako by to dokazalo zrazit keby tam bolo namiesto troch chodov len dva a ten druhy by bol pasik ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?