Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika, bola si kocka:) aj manzel fesak
Odpovedať
Profilova fotka
babulky utekam do cistiarne, tak nepiste vela nech sa potom viem docitat :-D :-D ale nie zartujem... potom sa ohlasim, tak zatial krasny dnik prajem, ahoojte
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka dakujeme :-) sa ma pyta, ze ,,a co na mna hovoria?" :-D :-D :-D zlatyyy...
Odpovedať
jooooj, kráásny manžel ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simca :-D :-D ze daakuje, az som mu musela ukazat, ze naozaj to pises :-D :-D sa tu rehotam
Odpovedať
x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Deniska si tu?
Odpovedať
ach, baby.. ja by som sa vydala aj na budúci týždeň.. :-N |-| .. ale zas tak rozmýšľam, že tie moje krásne šaty a to všetko budem mať iba raz a bude mi za tým smutno.. :-| aj keď jasné, že drahý je pri tom všetkom najdôležitejší, ale no.. hádam chápete čo mám na mysli.. :-N
Odpovedať
Petka asi tu neni. mozem pre teba nieco urobit? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
simcab chapem, aj ja mam take pocity niekedy.. teraz sa neviem dockat a jedneho dna to pride a utecie ako voda... moja kamaratka dosla zo svojej svadby domov a rozpralakala sa, ze sak ani nevie co sa vsetko dialo, ze to letelo ako voda :-( az potom podla videa sa zorientovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja poznam baby, co maly po svadbe blues - ze tolko roboty a potom to tak rychlo ujde. dufam, ze na mna to nepride :-|
Odpovedať
tak ja si žiadnu robotu nejdem robiť, nech ma potom nemrzí :-D .. ale tie šaty ma isto budú.. ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kwetinka zlatucka si:) idem babam robit oznamka ako som im slubila,len neviem ake farby a motivy by sa deniske pacili:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, uz dve hodiny vas docitavam, dva dni som tu nebola, tak toho bolo dost vela, ina c jaa mam vysku 172 a drahy cca 175, na hlave budem mat korunku, takze topanky musim najst nejake nizke, ale musia mat aspon minimalny podpatok, lebo v balerinkach chodim jak captos a v podpadkoch sa vzdy pekne vystriem :-). ktosi kdesi dalej vzadu sa chystal spravit si zavoj s kamienkami...zavoj mam, ale kedze aj ja som mierna straka, chcela by som kamienky..kde ich zozeniem ?? a simonka..aj ja ta chcem vidiet pls statila som prehlad koho mam na FB, takze mi napiste IP kto tam este nie je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, konecne sa sem dotrepem a tu nikto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
petkaa zlataaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
livia a mna mas? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beruska...ja ti uz ani neviem..popravde mam v tom trosku chaos, posli meno a ja zistim 8-)
Odpovedať
Fiiiha bambula bude mat heeeej. Haha Peti to ta bavi robit? :-)
Odpovedať
Simi, aj ja by som rada videla, nejake peknu foto zo svadby a hlavne s tou krasnou kytickou :-D...
Odpovedať
petkaaaa-----ahoooj ;-) Este si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tak mi teraz doslo, ze ja budem mat sakramensky problem so satami, korzetove sa mi pacia, ale na inych, ja by som velmi chcela rukavy, ale nie cipkove...nieco take ako mala princezna Victoria alebo rincezna Maxima a myslim, ze aj danska Mary mala nieco ako by som chcela ..aky bude spofdok siat mi je relativne jedno, ale ten vrch...no neviem co budem robit
Odpovedať
Profilova fotka
aj by som chcela vidiet fotku simonka ;-) teba simi asi nemam na fb ze? sup sup do ip meno ak si tam :-) dnes som mala kraasny dnik my levicanky maminky z modreho konika sme mali dobeda stretko s detickami samozrejme s kocikmi a bolo uzasne sme pokecali,nasmiali sa x-) dnes je aj na prd den lebo mi dosla mrcha a moj prvy den s mrchou je vzdy otras,bolesti,krce bleee ]-( ale prezila som to nejako uvidime vecer ..stavim sa ze bude horucka ako vzdy lebo sa tak citim hlupo :-| livi a ja teba na fb mam?? aj ja som livi tesi ma menovkyna moja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna tesi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
livi si poziadana o priatelstvo na fb :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a mna ktore este nemate na FB? mam v tom celkom zmatok... kto ma nema, sup IP:)
Odpovedať
trdielko, ja som požiadala teba pred chvíľou.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby poslite mi do IP mema ja uz v tom mam chaos.. :-D urcite nemam trdielko a kacenku. Livi posli aj ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako ja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ty :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?