Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka ďakujem :-) a pre mňa sa hodia ;-)
Odpovedať
bambulka, ja mám fotky topánok v albume.. :-)
Odpovedať
No aj pre mna, lenze vies, sice ak by som mala az po zem, tak si nik ani nevsimne. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bry vecer dievcata, citam vas, ze riesite okrem ineho aj vysku.. ja som spokojna, mam 164cm a manzel 190cm, vecsinou nosim tenisky, ale aj na podpatku si dam.. ;-) na svadbe ma vsak desne nohy boleli, ani nie tak boleli ako stipali zo spodu :-( ale vydrzala som, aj ked na druhy den som mala problem ist uz aj v teniskach au au :-D
Odpovedať
Simika caukoo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kweeti ;-) ako prebieha vecer?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam asi 160 a priatel 180, takze nas je tu takych fakt viac:)
Odpovedať
Profilova fotka
simi ahoj :-) kvetinka ty nebudeš mať dlhé šaty?
Odpovedať
simcab - a kde si zohnala tie topanky? Ty budes mat strieborne? A tie druhe, co mas na predaj, ale v bielom su uzasneee. :-) bybi - tak my sme asi rovnake ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som doma konecne. Moja dnesna skola co som mala o 6 sa nam nastastie skoncila po 15 minutach, bol to iba taky uvodny seminar. Tak sa tesiiim. A zajtra mam volno.:)
Odpovedať
Profilova fotka
k vyske baby ja mam 159 a drahy 183 takze opatky chcem take na fotenie a na obrad a potom sa prezujem pred prvym tancom kedze my sme blaznivy parik my "funny dance" mat budeme ale ja som profesionalka tanecnicka takze u nas to bude o inom u mna sa to ocakava akokeby ..ideme aj ku kamaratom na tanecnu profišš ( OSB ak si ich pamatate z prveho talentu ja som s nimi isty cas tancovala no nie uz ked isli do talentu este pred tym..) a navyse co som bola na svadbach ale videla na dvd tak pocas prveho zamilovaneho pomaleho tanca sa hostia komplet nudili,nikto sa na nich poriadne nepozeral,ludia sa rozpravali a ja chcem aby sa vsetci na nas pozerali pocas prveho tanca a nie ignorovali nas aspon mne to tak prislo ... :-N pekny vecer baby :-)
Odpovedať
topánky som vyhrala v aukcii :-) budem mať strieborné, pretože biele krásne mašličkové som nikde nikde nenašla ;-( tak strieborné môžu byť :-) tie druhé sú tiež strieborné, ale také bledšie.. aj tie sú krásne x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
trdielko - jasne, kazdy je iny. Ja som zase zazila ze bol zamilovany prvy tanec a kazdy tam lietal s fotakmi a kazda jedna stolicka bola otocena k parketu. Ale nie je to o tom, ci sa ludia pri tom tanci bavia....pre mna osobne sme v tejto chvili doleziti len my. Mna vtedy nezaujima nikto a nic...ci sa bavia, alebo nie. Tych 5-10 min. je len nasich ;-)
Odpovedať
Bambula ;-)
Odpovedať
simca - v aukcii??? v akej? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka súhlasím s tebou ;-) aj keď na ten tanec trdielko by som sa pozrela :-)
Odpovedať
na mimiaukcii
Odpovedať
Profilova fotka
kwerinka zjavne somnou nesuhlasi :-( a nebojte sa ak sa tu pekne uz budeme navzajom "posluchat" a nie klamat tak dam videjko s tancekom na youtube a budete si moct pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko :-D ale ja som písala, že by som sa rada pozrela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) co sa tyka vysky tak ja mam 165 a staci mi. Nie je to ani vela ani malo. Topanocky chcem s opatkom, nie prilis vysokym, v robote mi stacia.. A na kamaratoj svadbe som mala dost vysoke, tancovali sme do 6 do rana a priznam sa od 3tej sme boli s nevestou bose :-D nevydrzala som v nich. Krasne topanocky ale od juna su v krabici :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beruska ahoj :-) chcela som sa ťa spýtať, či už vieš, odkiaľ budete mať koláčiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy pravdu? :-D ani netusim :-( ani pocet nic..
Odpovedať
Profilova fotka
beruska :-D :-D :-D aj to je odpoveď :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy budeme mat odkial? Ja som toto fakt neriesila, uz by som mala?
Odpovedať
Profilova fotka
beruska no to stále netuším ani ja :-D a dnes som pozerala, že 123 dní do svadby :-o . Ale máme výhodu, pretože v zime býva málo svadieb :-) . Jedna kočka mi cez IP poslala adresy, kde pečú, len ja by som chcela niečo osvedčené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem ani kde zhanat. Ja kolace moc nemusim a pri tom nasom pocte ludi, neviem neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska keď sa rozhodneme a budú dobré, dám ti kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby to som tu sama? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
super, dakujem :-)
Odpovedať
trdielko to kverinka bolo mne ci? :-N a v com nesuhlasim? :-N meddy ja som tu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?