Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady asi preto, ze mam len 21 a nazory niektorych su take, ze mam este cas..ale neznasam to, sama viem na co mam este cas a na co nie. Sme spolu vyse 4 roky, viac nez rok spolu byvame... takze nemam na co cakat. A priatel uz ma 25 a pracuje, takze to nieje tak, ze sa nedokazeme o seba postarat...
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka palec hore :-) mas pravdu, ved ty vies co chces, na co cakat ;-)
Odpovedať
Bambula a po svadbe budete zas spolu? :-)
Odpovedať
kweti - no asi by bolo zvlastne keby sme po svadbe byvali od seba, nie? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa s mojim chceli odzaciatku zobrat, vzdy som nejako vedela, ze spolu budeme, uz po nejakom mesiaci spolocneho vztahu... :-)
Odpovedať
Hej hej aj ja poznam tie reci, ze som este mlada, tak si mam uzivat. :-D
Odpovedať
Bambula jako chcela som tak povedat, ze ci az po svadbe budete spolu, alebo este pred :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no ja som poznala par, ktory aj po svadbe byval dalej kazdy u rodicov.. Ale on bol celkovo taky zvlastny, mne sa vzdy zdalo ze je teply :-N
Odpovedať
Profilova fotka
asi sa nas snazia nasi hlavne mamky chranit, ved oni sa povacsine vydavali mlade.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som hned vedela s mojim bybi. ako keby sme boli stvoreni len pre seba :-D
Odpovedať
kweti - jaaaj :-) No tak my sa chystame spolu pred svadbou este do zahranicia, takze ak sa to podari, budeme spolu byvat. ;-) bybi - :-D som sa fajne zasmiala. Ze teply, hej? Tak na co sa zenil? Nie, to si neviem predstavit. Aj mamina by ma vyhnala, ze co u robis, ked si sa vydala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je citit asi ked pride ten pravy ;-) aj u nas to tak bolo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bambu a ty nepozeras panelak? :-D tam si tiez teply zobral zenu aby ukazel mame ze neni teply :-D :-x
Odpovedať
kazdy vnima mladost po svojom.....kedysi sa vydavali nevesty skor...to len teraz je taka doba ze sa starsie vydavaju...a este niekto povie ze si mlada?? to je hlupost :-D vsak sa ta uzivat aj v manzelstve nie? :-) mne zase povedal vcera priatel ze mu tykaju biologicke hodiny a ze chce babo cim skor :-D :-D :-D skoro som odpadla
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli spolu mesiac a uz sme rozmyslali ze na konci roka budeme mat svadbu. Ale potom sme odisli do zahranicia a odvtedy sme sa k tomu nedostali, az teraz :-N bambi, no mozno nebol, ale mne sa vzdy zdalo ze je... :-N :-D
Odpovedať
berus - ja ficim na ordinacii. O Panelaku viem tolko, ze tam cela bytovka, kazdy s kazdym spi.... :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ficim na ordinacii, ale som pozadu, ja to pozeram na nete a este stale dohanam casti, co sme boli na dovolenke.. to je moj zehliaci program :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj tak to ti staci vediet :-D ja zas neficim na ordinacii :-) draci zlateee ;-) to je fajn ze to tak vnima :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac baby, mam taku jednu pesimisticku otazku. Vcera ste reagovali, ze keby vam vas priatel povedal, ze nechce dieta, tak sa nevydavate, pretoze vy dietatko velmi chcete. Ale keby ste sa pred svadbou dozvedeli, ze priatel deti nemoze mat??? Nieje to nastastie moj pripad, aspon dufam, ale zaujimalo by ma to...
Odpovedať
bybi - fakt??? Konecne aspon niekto, som myslela, ze som sama :-) A ja som sa "zalubila" do Dr. Kalmana.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bambi :-D :-D :-D
Odpovedať
kacenka : tak poviem svoj nazor ...........tak to asi je ina situacia a tak by som si ho zobrala aj tak..vsak to nie je jeho vina...lebo to iste by sa mohlo aj mne stat...aj po dvadbe alebo pred to je jedno....ale zobrala by som si ho
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka, mu sme tiez aj o takej moznosti duiskutovali. Mozno by sme suhlasili, aby spermie boli z rodiny, umelo oplodnene............. aby tam aspon ta genetika bola ta ista. Ale radsej nad tym nerozmyslame, ked k tomu pride (ak k tomu pride), tak potom to budeme riesit. Ty mas na to aky nazor?
Odpovedať
Profilova fotka
moj nazor kacennka ze nechciet deti a nemoct mat deti su dve rozdielne veci.. ved uz sa s tym da vselico robit, horsie by bolo keby zena nemohla mat nie? :-( neviem nevyznam sa v tom az tak, dufam, ze to nebude nas pripad :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka ved su aj adopcie... Ja neviem, ine je to napisat, ine to zazit... Moj tiez vzdy tvrdil, ze chce radsej 10 psov :-D A potom sme sa spolu dohodli ze po dovolenke zacneme skusat... A uz ma nas "pokus" 3 rocky o tyzden a pol x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
suhlas s dracicou, poznam par kde on nemohol mat deti, tak ona bola na umelom od anonymneho darcu a on lubi dietatko uplne ako vlastne. ved co keby to bolo naopak?
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme, ze su to dve odlisne veci, len ma to napadlo kvoli tomu, ze ste to pisali, ze by ste si ho nezobrali. V tomto pripade chlap za to nemoze. Ale bolo by to strasne takzke. Ja po babatku strasne tuzim, ale chcem ho mat s drahym. keby to nahodou neslo, tak by sme rozmyslali nad inym riesenim. Velmi by ma to mrzelo a dost matalo ale nedokazala by som ho kvoli tomu opustit...
Odpovedať
Tak keby som sa ted dozvedela ze nemoze mat deti, alebo nexce, tak by som si ho aj vzala. Je to vsetko co mam a na cely zivot, tak nemam preco rozmyslat. I ked deti su deti. Ale viem ze by som nad tym ani nerozmyslala.
Odpovedať
Profilova fotka
mne zas mama vzdy hovorila ze radsej mohla mat pytel zemiakov ale to je zas ina kapitola... dufam, ze toto nebude riesit ani jedna z nas :-( aj ked stat sa moze cokolvek.
Odpovedať
Profilova fotka
beruska to je strasne ze ti toto mama povie, to mi je luto :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?