Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Trdielko tak to budete bohovskí na tom tanci. :-D :-p Barborav tiež si myslím, že urob podľa seba, ako sa tebe páči, lebo niekedy je umenie kúpiť čo i len biele topánky, aby sa to hodilo na svadbu.
Odpovedať
Akúrat pozerám jedno videjko zo svadby a tentokrát tam mali biele šaty dokonca viaceré ženy. Božeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko super napad. a este ked si bola tanecnica - bude to super! palec hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, cervene vino to isti! Ale normalne to zacinam tak planovat ze vazne ;-) ved kolko mesiacov dopredu sa planuje a potom to kozy hentak pokazia....... :-|
Odpovedať
Hej či mladé či staré kozy, je to jedno. A ty by si to fakt urobila? :-D
Odpovedať
Cautee ;-) No pridavam sa....ja by som tie kozy, co sa oblecu do bieleho, asi "zadusila" ]-( ]-( ]-( Tiez som teraz pozerala jedno videjko zo svadby a rovno zenichova sestra sa tak obliekla. Sestra - nesestra....zadusit :-D
Odpovedať
Alebo mama. :-D
Odpovedať
kweti - :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nase mamy uz vedie, ze biele, kremove, sampanske a neviem ake odtiene bielej nie su vitane.......... ;-) Ozaj by som to urobila, ked tak nad tym rozmyslam. ved je to moj den, ktory bol planovany viac ako rok, a kazda nevesta sniva o svojom dni od malicka..........poverim tym najstarsiu druzicu, ona je v tom proficka. :-)
Odpovedať
No pokial by mala ciernu suknu a kremove sako, vobec by mi to nevadilo. Ale cela v kremovom ci bielom...porazilo by ma. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee, o com je teeema? nejak mi nedochadza aj ked citam... ze by ste zadusili zeny, kt. pridu v bielom na svadbu, ci? :-) ;-)
Odpovedať
Simi - ahoooj. Presne tak. Nepatri sa to. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak to veru, ze sa nepatri, ale uz som niekde citala, ze jednej neveste to nejaka zenska naschval urobila a ze prisla v bielych plesovych satach, kt. by sa kludne hodili za svadobne.. ze jej pos.ala celu svadbu, no tak to je sila, ked to niekto dokaze.. len preto, lebo chce byt silomocou vzdy a za kazdu cenu stredobod pozornosti.. ]-(
Odpovedať
A babky, neviete poradit? Prave som pridala do svojho albumu topanocky, ake by som chcela. Tieto som nasla sice v salone Glamour, ale tam su ceny asi aj predrazene. Neviete kde by som ich nasla? :-S
Odpovedať
simi - presne. Ved to videjko co som videla cez vikend, ta baba mala normalne biele saty, dlhe, so spodnickou....a este aj kabatik si dala biely. Normalne ako svadobne. Och ja by som ju... :-D
Odpovedať
hm..no mne osobne to nevadilo...i ked nikto z rodiny nie je taky aby to spravil naschval..a aj tak nevesta ma vzdy najkrajsie saty..takze mne to vadit nebude ak niekto pride v bielom kostime alebo satach...
Odpovedať
Profilova fotka
draci ja uz som si zvykla, ze ty mas takmer vzdy opacny nazor ;-) mne by nevadilo ak by niekto dosiel v bielom kostyme, ale ked sa niekto navlecie silomocou do siat, este aj s bolerkom a hostia nevedia rozlisit, kt. je nevesta tak to by ma dorazilo.. :-| nerada byvam stredobodom pozornosti, ale v den D sa mi to pacilo a hodilo...a sice bola tam len rodina a priatelia, ale je to mile ak prides na parket a DJ zahlasi ,,nasla sa nevesta" :-D asi by ma slak trafil, keby to zahlasil inej, kym nevesta prave sedi..
Odpovedať
hm no tak dik simi...tak toto sa moze stat ale...tak to uz by bol trapas DJ-ov
Odpovedať
Profilova fotka
draci ono vies v tej tme a len svetelej farebnej hudbe sa to moze stat aj DJ-ovi, ten nevestu nepozna do spiku kosti.. pripadne aj nevesta, aj dotycna maju vycesane hnede vlasy dohora.. takze aj on sa moze v rychlosti zmylit, kedze obe biele saty.. ja som bola neprehliadnutelna, a kamosky mali tmave saty, tak napokon som aj bola rada, ze ma je vidiet ;-) ;-) :-)
Odpovedať
no pochybujem ze u NAS si da niekto biele saty....mame starsich ludi ti budu mat kostimi a potom pubertacky...tie nemaju ani 20 rokov...aj keby mali biele saty tak si ma nikto nepomyli...
Odpovedať
Profilova fotka
draci ja nehovorim o tebe, ale vseobecne, ze mne sa to nepaci ak to niekto neveste urobi.. nehovorim o tebe.. ;-)
Odpovedať
ja viem ze vseobecne to hovoris...ale tak kazda nevesta vie koho pozyva na svadbu a ak vie o tom ze je tam taka osoba co by to spravila a neveste sa to nepaci ....tak ju nepozvem no nie??....nech je to uz hocikto to moze spravit iba clovek ktori nema rad tu nevestu...a ked nemas niekoho rada tak ten clovek by sa ani pozyvat nemal !! moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
ano tak s tym suhlasim.. ale ta nevesticka pisala, ze s tym teda vobec neratala, ze s tou zenskou nevychadzala nejak obvzlast dobre, v podstate sa s nou ani nestykala, bola to priatelka ich spolocneho kamarata, takze nemohla vediet ako sa zachova.. vies.. myslim tak, ked s tym nevesta nerata a zrazu nabehne nejaka koza oblecena jak nevesta..no uznaj, nebolo by ti to neprijemne? mozno nie, vsak kazda sme ina..ja som sa len vyjadrila, ze by mi pokazila moj den.. :-)
Odpovedať
Ahojte baby, pozeram, ze zase riesite biele saty.. Ja by som taku zensku roztrhla!! A ak by fakt mala saty so spodnickou, take ako svadobne, tak by som ju normalne poslala domov. Uz som dohodnuta so segrou a svagrom, ze sa budu starat o organizacne veci, tak svagrovi poviem, nech ju do saly nepusti a hotovo. Asi to znie ako extrem, ale ja budem pri pozyvani kazdemu hovorit, ze ich prosim, aby nemali biele/ kremove saty a ak by to nejaka aj tak urobila, tak je to naschval a taku osobu tam nepotrebujem. Ale verim, ze sa to nestane!!!!! Kamoska mi vravela, ze som svadobny diktator :-D - aj ona truba chcela biele saty, ale nastastie mi najprv poslala foto, ze ci moze. Ale ona je cudzinka, tak jej "to" preslo... :-D :-D :-D :-D :-D ale biele aj tak nemoze.. :-D :-D :-D
Odpovedať
baby sak jak v tom filme s J. Lopez, o tej svokre svinskej, tiež sa obliekla do bieleleho :-D Zase ale mám referencie, že niekedy sestra, mama a spol otravuju nevesru s tym, že čo si majú obliecť.. Dufam, že u nás to tak nebude.. Ja som len dala mame ,,príkaz´´ nech si neopováži dať nohavice :-) moja mama je totiž odomňa chudšia a vyššia (o dosť) a ma pocit, že na šaty nemá postavu... Dúfam, že to pochopila ;-) .
Odpovedať
barbora, tak mat svokru ako v tom film, tak dakujem pekne.. :-p Baby a uz ste poculi, ze nevesta ma mat do kostola zahalene zamena? A to staci zavoj, ci musi byt bolerko?
Odpovedať
Profilova fotka
bero, ja budem mas asi sal - len taky priesvitny prehoz. :-)
Odpovedať
barborav :) suhlasim.... aj ked niektore zeny rady nosia nohavice...aj moja krsna urcite bude mat...no co uz nebudem nikomu nic rozkazovat ako sa maju obliect.. bero : no to zavysi od knaza ale tak vedcinou musis mat zahalene ramena ale tak aj to prepacia...podla knaza aky je ,,prisny,, toto si potom zisti u svojho...
Odpovedať
JA nebudem mat asi nic :-D To sa len tak hovori, ale nikto ti dnes nemoze prikazovat ako a co si mas obliest. Zavoj ti ramena tiez zakryje ;-) A maximalne ked, tak nejake bolerko, uvidime podla siat.
Odpovedať
Profilova fotka
draci a este jedna vec.. my ked sme pozivali ludi tak som nepoznala vsetkych, napriklad asi dva pary z Ondrikovej rodiny a jeho kamoskou som sice poznala vsetkych, ale ich priatelky nie.. takze by mi bolo total blbe im zahlasit, ze nech nechodia v bielych satach pripadne ze, ich nepozyvam, lebo neviem co si oblecu :-D :-D az tak zase asi vsetkych, ktorych pozyvas nebudes poznat, kedze sa jedna o dve strany z rodiny... to iste sa tyka kamosov..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?