Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ďakujem trdielku, že si spomenula a chýbam jej. ;-) A pozerám, že nemám všetky v priateľoch na FB kde je to bližšie, lebo z priateľov ostatných báb to zrejme nebudem vedieť identifikovať. :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka to uz aj mna napadlo, ze ci ta dezdemona nebola ona... Lebo lulu potom aj aktivne otvorila ma FB skupinu, kde si mozme pisat a skopirovala tam co tu napisala ta dezdemona...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak na otazku lulu, len tolko ]-( a co sa tyka kradnutia fotiek, poznam to vel,i doverne, bezne nam kradnu fotky zo stranky, je to drze ale da sa za to sudit. Baby neviete niektora ci okruhle stoly zaberu viac aleboo menej miesta ako obdlzniky?
Odpovedať
kwetti, dufam, ze uz nie si smutna... vcera v zaplave prispevkov o lulu, sa ten tvoj stratil...
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka, no ja som na tebe dneska myslela, ze si tu nebola... Ale sama som nestihala pisat... No a ked niekto spochybnuje moju skutocnost, staci pozriet odkedy som tu registrovana :-D a zatial ma nikto neblokol... (To nedavam navrh :-D :-D :-D ) michalas, gulate urcite zaberu viac miesta, aspon ja si tak myslim...
Odpovedať
michala, ja by som si tipla, ze zaberaju viac miesta... ja osobne ich nechcem hlavne preto, lebo sa mi nechce delit hosti na skupinky podla poctu miest za okruhlym stolom, zvycajne je to 6 alebo 8... ale vyzeraju pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
bero presne ani ja... Aj aby sa ludia mali o com rozpravat, takto prvych 15 minut o rodine, neveste a tak... A pozbytok vecera co???
Odpovedať
bybi a ako budete usadzat hosti? Tu kdesi som citala, ze jedna nevesta pomiesala hosti z jej strany a zenichovej a pousadzala ich spolu. U nas sa to robi tak, ze na jednej strane je nevestina rodina a na druhej zenichova...
Odpovedať
bybi, prave si mi poslala na fb spravu, tak som ti odpisala.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero aj u nas tak, jedna strana z nevestinej strany a druha zo zenichovej... Aj ja to tak chcem...
Odpovedať
baby ak ma este niektora zaujem o fb, dajte mi vediet a ja vam dam do IP moje meno... Mam lepsi pocit, ked viem kto sa skryva pod anonymnym nickom... ;-)
Odpovedať
Vďaka. ;-) Haha no dúfam, že vtedy každý dostal moju IP ;-) - aby som sa nestratila. :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobru noc baby
Odpovedať
Čauko Beronsche ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko baby, kde ste vsetky? ja som prave dopiekla kapustniky pre decka v druzine zajtra - mame Slovensky vecierok :-D
Odpovedať
pekné ránko :-) mám jednu otázočku - kúpila som si svadobné topánky a tak ma napadlo a dala som aj mame chrobáka do hlavy, že či nevadí, že majú topánky čiernu podrážku..sú to klasické lodičky (špicaté, aj ked už ževraj vyšli z módy, ja sa špicákov nevzdám :-D ) a podrážka je max pár mm... inak ako sa darí? včera som pozrela, že volia starostov až v novembri, tak som ostala sklamaná, lebo mi na matrike povedali, že až potom budú schvalovať sobášne soboty.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko ;-) barborav - no ide hlavne o to že čo sa to tebe páči .. ja som už zvažovala aj to že budem mať proste farebné topánočky a nech si kto chce hovorí čo chce som proste taký blázonko a vždy som musela niečo vymyslieť :-D :-D ozaj babuľky ak ma niektoré ešte nemáte na fb a máte záujem - ozvať sa a pošlem ip :-) :-)
Odpovedať
nooo, farebné som chcela aj ja, len šaty si môžem skúšať naskor koncom oktobra a to už v obchodom nebudu mat ,,poltopánky´´... ale ved zase uvidím, ake budu šaty. . .mne sa velmi páčia aj také trblietkave topánky (som ako straka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme dve straky :-D :-D :-D aj ja som na ligotavé :-) jaj Ty máš svadbu už v marci tak to potom hej .. mňa to čaká až v auguste takže to ešte bude kopec všeljakých topánok :-)
Odpovedať
jeeej, v auguste si možeš dať hocijake :-))))) to by som už vymýšlala :-D nemusíš mať ani uzavrete uplne.... super..ja budem hladat este nejake biele čižmy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) idem prečítať, čo ste tu popísali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby ;-) no pisala som s adminkami chysta sa nova verzia mojejsvadby nieco ako je modrykonik aby sa dalo vytvorit si sukromnu temu ;-) ale ekdy to bude neviem ... kedze ja som im o lulu ci mati ci kto to vlastne bol napiala prva ani nevedeli o co sa jedna nevadi uz je asi zablokovana v skratke som im to vysvetlila ;-) no my mame svadbu v juni a ake topanky budem mat je vo hviezdach chcem opatkove na fotenie a do kostola a pod stolom na hostine budem mat tie na prezutie a tie vyuzijem aj na prvy tanec uz kedze chystame BIG SURPRISE x-) no tie stoly co sa miska pytala zaberaju urcite viacej miesta a kedze my mame obrovsku salu na 150 ludi ale nas bude len 60 musime to "zapratat" nejako lebo tanecny parket je velky aj tak sam o sebe ;-) ale my budeme mat asi mensie obdlzniky a tiez hosti pomiesam ale nie k 1 stolu pri 1 stole budu len ti co sa poznaju ale stol pri nich budu dalsi a nepoznaju sa,najhlavnejsia rodina sa aj tak uz pozna kedze sme mali krstiny :-) no mam jednu taku vec na vas dolezitu a poprosim odpoved jedna baba mi poradila ze ked chcem usetrit na kvetoch na svadbe na hostinu ze nech kupim v ten tyzden ako je svadba v baumaxe kvety v kvetinacoch a ozdobne kvetinace farebne podla farieb svadby a potom si to necham do bytu a rozdam kedze nase mamy a babky a tetky zboznuju kvety :-) podla mna je to super napad samozrejme zeminu co bude vidiet v kvetinaci sa zakryje bud ozdobnym trblietavym pieskom,kamienkami alebo sysalom-odporucila mi to samotna kvetinarka nasa kamaratka ze uz to robila a tento tyzden mi na mail posle z tej svadby fotky potom ich sem hodim co poviete podla je to fajn napad ;-) co vy na to ??
Odpovedať
trdielko co je to big suprise? :-) som trošku zvedava ;-)
Odpovedať
trdielko mne sa to paci je to originalne a pekne a este aj tie kvety vydrzia nie ako vo vazi tie uschnu a po tyzdni alebo menej sa vyhodia...super podla mna ;-)
Odpovedať
kacennka jasne ze som spokojna s bizuteriu dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no predsa big surprise je ten zaujimavy tanec na rychlu pesnicku najskor chceme tancovat na time of my life-ja som kedysi pred porodom profesionalne tancovala zopar rockov a aj s malou Emmkou najskor to budeme tancovat a ptoom ona odcupita a zacne nas oblubeny remix ktory sme si uz doma vytvorili - David Guetta-one love,po nom opat DG s Fergie-Getting over you a zakoncime to Leonou Lewis-I see you x-) trva to cele 10 minut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, ja som tu uz pisala o tych crepnikovych kvetoch, mna to dost zaujalo takato vyzdoba. Zatial som videla len s orchideou. Inac dobre ranko, a pridavam sa k strakam, aj ja zboznujem ligotavky.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to s tými kvetináčikmi môže byť naozaj chutné :-) barborka ale tak čižmy by tiež mohli byť zaujímavé :-D :-D
Odpovedať
jeeej, tak niečo ako tvoje big suprise chystame aj my, ale nie až také dlhé :-) a hlavne to nemame take premyslene..my chceme mať prvy tanec taký ten klasicky (valčík) a potom chceme, aby zacalo hrat nieco modrnejsie (myslela som nejaky cool and the gang ci ako sa to pise). . . ale uvidime :-) budu urcite vsetci pozerat na vas, hlavne ked si tanecnicka bola, tak to bude perfis.. drzim palce :-) k tým crepnikovým kvetom - som minule tu pisala, že som videla take orchidee, a bolo to krasne... ked to mate v lete je dobre, lebo je vela kvetiniek a nie su ani take drahe...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, dobré ráno prajem :-) nachvíľu sa ku vám pripojím ak môžem :-) ak inak chcete niekto FB tak potom do IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?