Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy to este stihas. ja som tiez len teraz zacala :-) mas v albume aj foto tvojej bizu? nech sa mozem pokochat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenna on je sportovy trener konkretne judo trener :-) a mozem dostat aj ja link na tu bizu?
Odpovedať
Profilova fotka
beruska paaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sinov IP meddy to vinko by som si fakt dala ale nemam s kym:((
Odpovedať
Profilova fotka
Bambi v pohode :) rada pomozem..zatial spravime podklad,aby sa ti pacil a potom dodas foto:) idem troska tomimu chrbatik poskrabkat a prve pierko skusit vyrobit:) papa
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka veď hovorím dobehni ;-) ale nie, neber si to tak, budeš si tu písmenkovať, tak ti nebude tak smutno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nejak to prezijem,za chvilku je uz snad tu...a akurat kukam ordinaciu a kecam tu s vami:)
Odpovedať
Profilova fotka
petka ahoj, škoda, že som to s tými oznámeniami nevedela skôr.... zrovna včera som objednala :-( . Inak aj ja mám psov - beauceronov a stafordku ;-)
Odpovedať
beronsche Viem ze existuje taky program ze sa da vymazat ten text s tvojim menom. Ale to som len niekde citala ... tusim aj tu na MS. Takze to nie je 100%-na ochrana pred nechcenym kopirovanim. A aj mne je luto takych ludi ako lulu. Ale klamat nas teda nemusela!
Odpovedať
Profilova fotka
sinov, v albume nemám, ale keď príde, nafotím a pridám ;-) alebo ak chceš, pošlem ti do IP link, ktorú budem mať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, bude mat niekto z vas na svadbe cokofontanu?
Odpovedať
Profilova fotka
meddy prosim posli mi ip :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kacennka my nebudeme mat. bude dost kolacikov aj ovocia. nehovoriac o tom, ze zenich by bol za 10 sekund zakydany :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka ja radšej nie, viem si predstaviť ako by vyzerala malá :-D sinov idem na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my velmi chceme mat...milujeme cokoladku, v nasich koncinach je to este nieco originalne, tak sa tesim. Ovocie a cokolada to je super kombinacia. dufam, ze sa s tym vela bordelu nenarobi:)
Odpovedať
Profilova fotka
meddy: kukla som. je to nadhera. mne sa tiez pacia krystalove. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka urobte si radosť, ak ju chcete. ;-) Ja som písala o našom prípade, bála by som sa, lebo poznám malú :-D sinov je to nádherné, dúfam, že je taká aj v skutočnosti. Prezri si tú stránku, možno na niečo natrafíš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky ja na dnes koncim. zajtra budem na skoleni a pridem domov az po deviatej. tak piste, nech mam vo stvrtok co citat. ;-) p.s.: prajem vam sladke snicky o svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
dobru nocku sinov:) meddy ostali sme tu len my dve..ale ja za chvilku tiez pojdem.
Odpovedať
Profilova fotka
sinov tak dobrú nocku a sladké sníčky ;-) paaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka no čo už :-) aj tak tu ráno bude kopec popísané :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, zase sa nedocitam
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka tak nejako :-D som pozerala, že fontánku si už objednala, nie si si istá?
Odpovedať
Profilova fotka
Katka no idem ja, tak sa zajtra možno uvidíme, zatiaľ paaa a krásne sníčky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som ju objednala.. skor som sa chcela poradit, ze kolko cokolady idete davat ak budete mat:) preto som sa pytala. Tak krasne snicky aj tebe..paa
Odpovedať
Profilova fotka
aaa tu nikoho?
Odpovedať
Profilova fotka
tak som sa sem kocecme dostala a pri vareni aj docitala :) k lulu/ mati... Je to zvlastne, lebo ona vlastne tym klamstvom zila, nechapem ako takto moze clovek klamat a zit tym, aby si pamatala kedy co a komu povedala. Podla mna bude velmi chora, ale to ju vobec neospravedlnuje. A tie potraty, nemam slov. Sama som si jeden prezila a takto si vlastne z toho verejne "robit srandu" je nechutne. Ja som jej tie potraty verila, aj ked mi bolo zvlastne, ze tak vo velkom nakupovala ked ani nevedela, ako to celkom dopadne a zvlast kupovat kocik v 10tt sa mi zda smiesne... Ja som do 14tt nepovedala nikomu okrem draheho a naj kamosky, ze som tehu, dokonca ani rodicom... A bambi presne, ultrazvuk ma vzdy aj meno a vsetky udaje, nemocnicu kde to je robene a je to svinstvo niekomu taketo fotky, ktore su pre nastavajuce mamicky velmi dolezite proste skopirovat.. Fakt netusim co tym sledovala a uz to asi nezistime... Podla mna potrebuje liecenie a to nemyslim v zlom, len mi nejde do hlavy ako niekto moze takto zit v 2 svetoch...
Odpovedať
meddy vitaj
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam podozrenie, ze mozno aj ta dezdemona bola ona a len chcela upozornit na seba, tiez mi je jej luto:(( Bud je to nejake 15 rocne decko co si robi srandu alebo ma vazne problemy
Odpovedať
No dúfam baby, že nemá tu niekto podozrenie, že i ja nie som ja v skutočnosti. :-o :-o :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?