Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
kurtica My po svadbe uz budeme spolu byvat :-D ale do svadby nie. Vy ani po svadbe nebudete spolu byvat? :-. simcab Najlepsie by bolo keby sme mali vyssie platy tu na SR. A nie obrovske ceny bytov, domov .. a platy ako almuzna ktora nedosahuje ani vysku minimalnej mzdy ktoru maju v Rakusku!
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som zverila synovcovi mojho draheho ze mi zahra ave maria na saxafone, snad sa to do nasej svadby nauci ;-)
Odpovedať
miska, ty uz skusas saty??? nie je to nejako skoro??? alebo som ja oneskorená? .. máme totižto rovnaký termín - teda my ešte len predbežný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neskusam dala som si to az na leto, lenze co som pozerala salony tuto tak sa mi ziadne saty nepacili :-( zatial som len taky cumil spoza vykladu, ako ty stary dedkovia :) Simi a ty si skadial? My sme datum presunuli na 4 jun, lebo v maju ma drahy este dost silne alergie a aj nas od maja vsetci odhovarali. A na 4 jun sme si uz rezervovali kameru
Odpovedať
mne sa ave maria tiez paci, ale nemozem tu melodiu, pretoze hrala na par pohreboch :-(
Odpovedať
Profilova fotka
joj tak to je blbe dnes uz na pohreboch hraju kadeco, najblbsie mi prislo ked hrali pokoj v dusi a vecnost od no name :-( . ALe spat k veselsej teme a nad klasickym pochodom si neuvazovala?
Odpovedať
miska, ja som z detvy.. a po šatách tiež pokukujem, no najskôr na jeseň pôjdem skúšať. ale dnes som si dohodla fotografa :-D teda nie ešte úplne :-D bola som na reči s kamarátom, ktorý je profi fotograf a už sa mi prisľúbil :-) aj drahý ho schválil, tak sa vytešujem. ešte mám stres kedy to povieme svokrovcom keďže nie sú doma.. prídu teraz v máji, ale ešte to nechcem asi povedať, aby sa svokra nezačala veľmi angažovať :-D hádam to dostanú ako darček pod stromček, medzitým asi neprídu...
Odpovedať
teda som chcela napísať, kedy svokrovcom povieme, že bude svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simi chapem plne, ja mam v tomto od svokrovcov pokoj, kedze si vsetucko budeme platit uplne samy, tak my do nicoho nemozu ani len pol slova povedat. My sme im to oznamili pred cca rokom ze sme zasnubeny a bude svadba. Mojim rodicom sme to zasnubili pol roka pred tym, teda drahy ma bol vypytat od tatka :)aj my symbolicky navliekol prstienok ktory som nosila uz od augusta 2008 :-) bolo to zabavne ale velmi ma nahnevala reakcia buducich svokrovcov ked sa absolutne netesili, svokra otvorila jedny slane tycinky a konec. Moji rodicia od dojatia plakali obaja, mam otvorila vino a vylozila na stol nejake slane a sladke, nemala nic pripravene kedze sme to pripravili vo vsetkej tajnosti.
Odpovedať
no tak to je teda fakt blbé od svokruši ]-( myslím, že tí moji sa budú tešiť, však bývam u nich, sme dlho spolu.. no uvidíme! maminka moja sa už teraz vytešuje, ona sa vždy teší so mnou :-) my dvaja si to ešte nejako veľmi neuvedomujeme keďže sa ešte nič nepripravuje, ani prsteň som nedostala :-D ale očakám, že bude :-D a čo sa peňazí týka, tak si myslím, že svokrovci nám určite niečo prispejú, aj švagrinej dali, dajú hádam aj nám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak co sa tyka toho nasho bytia spolu v tej dobe ked sme im to oznamovali sme boli spolu tri roky a na svadbe tomu bude 5 a pol roka co sme spolu, takze kratko sme spolu rozhodne neboli. ja by som u svokry zit nedokazala asi by som ich na spanku sekerou zabila.My uz nastastie byvame vo vlastnom bytiku. Aj ked uz rok a pol sme byvali spolu na intraku v izbicke asi tak 2,5x3metre :) a cele leto sme boli spolu v rakusku v jednom krasnom starom dome uplne samy dvaja :-D My uz sme z byvanim a platenim takychto poloziek co sa spolocneho byvania tyka zohraty par :-) Prstienok sme spolu kupovali este v juni no navliekol mi ho slavnostne az v auguste :-) Je to krasny jemny strieborny prstienok s kamienkom a som nan neskutocne pysna a vobec ma netrapi ako niektore dievcata ze ho mam strieborny a nie z bieleho zlata a ze v nom mam len nejaky kamienok a nie diamant a ze stal 250 korun a nie 400ecok :-D
Odpovedať
pravdaže nejde o cenu, ale o hodnotu :-) aj prstienok za 5€ by mi spravil radosť takú ako nejaký za 5OO€ keby bol od drahého z lásky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hainy: no my po svadbe chceme az zacat byt prerabat podla nasich predstav, takze este byvat spolu nebudeme...az ked ho prerobime a to neviem ako sa nam zadari. Tak nam to ale jedine vychadza financne, takze sa s tym musime holt zmierit. miskamisko: no moji svokrovci tak neutralne reagovali... ale to bolo este pred dvoma rokmi a rovno sme vsetkym hovorili, ze vziat sa chystame az o dost neskor...nasi to tiez brali normalne...ocko bol v tazkom soku. mam pocit ze tomu nikto nevenoval velku pozornost, ze sme sa zasnubili...az ked sme im povedali, ze uz sme vybrali termin, tak vtedy uz to boli lepsie reakcie...aj ked svokrovci skonstatovali, ze este mame casu dost na pripravy...vtedy som sa dost cudovala, ked moj drahy vyhlasil, ze musime aspon miestnost a foto zarezervovat, lebo inak sa budeme brat na internate. a nasi tiez, ze na kedy sa maju nachystat, ocko sa pytal, ze kedy presne, napisal do kalendara, aby nemal nejaku akciu...teraz ked uz vidia ze to celkom vazne myslime, tak uz sa tvaria stastnejsie ako ked sme im zasnuby oznamovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica tak u mna je ten problem ze ja svokrovcom nepasujem do harmonogramu za koho sa vydaju a ozenia ich deti, drahy ma tri ovela starsie sestry, vsetky su vystudovane ing a vsetky maju manzelov ing, tej najstarsej syn sa tiez chysta studovat na vyske od septembra. Ja jedina nemam VS a mne jedinej nezalezi na tom ci moje deti budu mat vysokoskolske vzdelanie. Ja ako jedina mam vystudovane nieco co sa socialnych vied tyka a to oni nemozu predychat, lebo su tazky asociali ale ja som povedala ze si beriem draheho a nie nich
Odpovedať
len to je najhoršie, že s manželom si berieme aj celú rodinu :-S
Odpovedať
kurtica To ako naozaj vy budete manzelia a nebudete spolu byvat? :-. To ako naozaj? A co tak byvat zo zaciatku pri rodicoch? Tak ako budeme aj my ... miska Poznam takych ludi ktorym ide iba o vzdelanie .. Ale vies co si myslim? Ze vobec nejde o skolu aj ked moze v zivote pomoct ale ak je niekto sikovny tak sa v zivote uplatni aj bez skoly. A ak tvoji svokrovci zastavaju takyto nazor tak im ide jasne iba o to aby mali vsetci naokolo tituly a clovek ktory tento titul nema tak pre nich je nevzdelany, hlupy a nemaju si s nim co povedat. Ja som vo 4. rocniku na VS ale poviem ti pravdu ze su to zabite roky plne driny ... a prax ziadna! Tym chcem povedat to ze keby som si nerobila skolu tak som uz zabehnuta niekde v praci a uz 4 roky mam pravidelny prijem. A teraz po skole po 5 rokoch nastupim niekam do roboty a kym dobehnem platovo tych 5 rokov ktore som ,,stratila" v skole tak to bude este dlho trvat. Ale na druhej strane vyhodou je to ze uz budem mat skolu a ze sa uz nebudem musiet nikdy vracat do skoly tak ako sa teraz starsi ludia musia vzdelavat aby ich nevyhodili z prace. Takze vsetko ma svoje plusy aj minusy. Ale chcem povedat ze nasi su tiez zastancami toho aby som mala skolu. Ale vyslovene ma nenutili lebo som sa musela donutit sama kedze som mala skonceny gympel a z neho nic pokial nejdem na VS.. A keby som nebola na VS tak s drahym sme uz davno zobrati :-) ale opat vyhoda: svadba je este len pred nami a uz sa blizi x-) Baby ja som tuto temu zalozili v aprili 2009 a za chvilku to bude uz rok co si tu takto piseme x-) Este rok a uz sa poniektore z nas budu vydavat .. myslim teraz na tie ktore maju savdbicky uz v aprili x-)
Odpovedať
no s vetou "s manzelom si beriete aj celu rodinu" teda nesuhlasim :-D ja si beriem iba priatela a tym to konci :-N vlastne zacina :-D a veru ja som len rada ze tolko mesiacov je svadba pred nami, lebo si to doslova vychutnavam, ze som snubenica :-) a inac, aj tak to strasne rychlo uteka, ved ozaj, ako hainy napisala, uz to bude rok co tu mame temu a este 10 mesiacov a zacne sa rok v ktorom sa vydavame :-N miska klasicky pochod by bola uplne posledna moznost, ja by som chcela daco vesele, daku melodiu oblubenej piesne, len neviem ci mi to na urade dovolia. no a take informacie budem mat az ked sa pojdu papiere vybavovat a nepaci sa mi ze na matrikach kazdeho odbiju ked si chce termin zarezervovat uz v predstihu. takze to ma najviac trapi.
Odpovedať
áno, rora, máš pravdu, ale či chceš či nechceš, už tá jeho bude aj tvoja.. (aj keď zase sa nemusíte rodinkovať :-D , to sa ani ja nejako nechystám :-D )
Odpovedať
no ono je to tak, ze od tej jeho sa aj on strani ;-) takze pohoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, pozeram ze ste tu uz toho poriadne napisali od kedy som tu nebola, nejako nestiham kvoli skole a nestiham sa ani zaoberat svadbou co ma strasne mrzi :-( , uz aby som mala po tej skole, vdaka ktorej budem o 10 rokov starsia ked ju skoncim :-) a aby som si vychutnavala posledne mesiace ako snubenica uz sa neviem dockat. a co ste pisali ohladom hudba tak ja cchcem aby mi spoluziacka zaspievala pesnicku od jerichove truby- to je gospelovy styl, ale ked to nepojde aby spievala tak si tu piesen pustime len tak v kostole cez CD :-)
Odpovedať
pre mňa je najkrajší klasický svadobný pochod.. je to staré, ošúchané, no každá sme o tom snívali od detstva :-) a spraví to v kostole neskutočnú atmosféru :-)
Odpovedať
miska: no teda, mojim svokrovcom je jedno aku ma kto skolu a aj nasim. ani moj drahy nema vysku, aj ked ho chcem trosku dohnat k tomu, lebo co pozeram po kamaratoch, tak hned sa na nich inak pozeraju ked si hladaju pracu a povedia ze Ing.. On by aj siel, len sa boji, ze po tolkych rokoch od skoly uz by to nezvladol, ze nie je zvyknuty sa ucit. Ja ho netlacim, ani mi na tom nejak velmi nezalezi, ale mozno by mal vacsie sance na lepsiu pracu. No a draheho sestry...jedna ma vysku, druha nie. V nasej najblizsej rodine mam vysku asi len ja a bratranec...takze u nas je to fuk. A tiez tie roky na vyske povazujem za zabite. do robotky som sa aj tak dostala bez vysky (teda kym som studovala) a im tu bolo sum a fuk ci mam alebo nemam vysku. Aj tak mam ine zameranie skoly ako prace...lebo ma tato praca baviiii hainy:to ako naozaj nebudeme spolu byvat. Prva vec je preto, ze drahy eeste nejaku chvilku bude robit v zahranici...a teda by sme spolu byvali tri tyzdne, potom mesiac a pol nic...a potom zasa...to je o nicom. navyse u svokrovcov by sme sa tlacili v malom byte a citila by som sa tam stale ako host a to nemusim...navyse svokra je taky typ, ze ona vsetko vie robit najlepsie...takze aj ked u nich polievam kvety, tak to robim zle, aj ked na daco siahnem v kuchyni. Inak sa mame rady, ale v tomto je hrozna. aj tak u nich stale spavam alebo on u nas, to nie je, ze sa vecer rozlucime a kazdy ide domov. A u nasich to by som zasa nezniesla...lebo uz mi asi 5 rokov totalne lezu na nervy, uz chcem konecne vypadnut. A taktiez problem s malym bytom. Takze ziadne byvanie u rodicov nehrozi, my si pockame na nas bytik, kym bude obyvatelny. Ja verim, ze sa nam to do konca leta 2011 podari. Neviem preco vsetci su taki pobureni ked im poviem, ze po svadbe nebudeme spolu byvat...po svadbe budeme makat na svojom a potom v nom byvat. A dovtedy...
Odpovedať
kurtica Ved nic proti .. hlavne ze vam to takto vyhovuje. Ale ja osobne si neviem predstavit zeby sme boli manzelia a by sme nebyvali spolu. To si jednoducho neviem predstavit tak preto sa pytam lebo najskor som si myslela ze si sa len pomyslila co si napisala. A vasi rodicia uz o tom vedia ze po svadbe nebudete byvat spolu? Co na to hovoria?
Odpovedať
hainy: ano rodicia to vedia a vedia aj to ze budeme prerabat nas bytik, takze nebudeme chvilku byvat spolu...a nezda sa im to vobec cudne. Nam to tiez nevyhovuje a aj som aj navrhovala, ze mozme zacat este pred svadbou, aby sme to do svadby dali do obyvatelneho stavu, ale vsetci ma zrusili vratane rodicov a svokrovcov a milacika, ze budeme mat dost starosti a financnych vydavkov so svadbou, tak radsej az po. takze sa s tym musim zmierit..a s tym ze drahy robi mimo, tak mi to pride aj normalne, lebo by som vlastne byvala sama vacsinou casu a to nechcem. No mozno, ked nasetrime dostatok financii, tak sa do tej prerabky pustime skor (ak sa mi ich podari presvedcit vsetkych) a nejak to potom uz len doklepeme... Mozno tie chvile kym drahy bude doma a nie v zahranici budeme byvat u jeho sestry. ona je tiez v zahr a ma prazdny byt, tak uz nam to ponukla...ale to by zasa bolo len take onicom riesenie, lebo ten moj drahy aj tak doma nebude...takze je to fuk, radsej eset po svadbe vydrzime a urobime si vlastne hniezdocko :D
Odpovedať
kurtica Tak drzim palce nech Vam vyjde vsetko ako si to predstavujete x-) Drzim palce!
Odpovedať
Ahojte baby :-) Tak ako sa mate? Ako sa dari? Co mate nove? Nam by uz trebalo nieco s tou salou robit .. ved uz je mareeeec :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tak ja sa mam celkom dobre, aj ked mam toho strasne vela okolo skoly, ale to ako kazdy student :-) , a naozaj by trebalo vybavit salu, my ideme koncom marca to vybavit. Minule som sa s milym stavili ohladom hokeja a ze ked prehra tak zacvaka sam fotografa, a aj prehral cize to cvaka on aj ked mi to bude cudne :-)
Odpovedať
ahojte, mám úplne blbý deň. na organizovanie svadby sa necítim už nejaký ten čas. :-| najradšej by som to celé zabalila. všetko je tak drahé že keby som sa aj v maštali vydávala tak to vidím na úver. ]-( :-| a ešte aj moj partner ma vyslovene sere. akože pojať svadbu tak že _ keď ty chceš tak... no nechcem, už nechcem ]-(
Odpovedať
ja som zase plná eufórie, pretože drahý schválil malú svadbu, súhlasí, že nebude žiadne odpytávanie a pod. joooj, veľmi som rada.. :-) čo sa financií týka, tiež sme z toho na nervy, ale maličká nezožerie až tak veľa, čiže to nejako zbúchame :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?