Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ale bambi a co tvoj drahy? Nebol by prvy? ;-) Ja by som to povedala drahemu a najblizsej rodine (rodicia, segry) a uz asi nikomu... Nechcem malovat certa na stenu, ale vselico sa moze stat.... A tiez by som nic nekupovala.... Aj tak mi je lulu luto, lebo si myslim, ze take nieco si vymysli len niekto, kto je velmi nestastny....
Odpovedať
bero - no draheho som myslela, ako ocinka nasho mimi ;-) Moj ocinko uz nezije. a lulu - bud je nestastna alebo je chora. A to sa nevysmievam.
Odpovedať
Inak ta baba, co tu mala falosny svadobny album s fotkami stiahnutymi z netu, este mala tu drzost vynadat dievcatam, co ju usvecili z klamstva, ze su zavistlive chudery a ze ona nemoze ukazat fotku svojej tvare, lebo jej manzel je velmi znama osoba.... Az ked jej tam baby dali link na tie jej fotky (boli zo zahranicneho portalu), tak potom sklapla... Ak tu aj dam svoje fotky, tak jedine tak, ze cez ne, cez stred dam napis "beronsche", aspon aby bolo jasne, ze boli skopirovane, ak ich taka nejaka "lopata" potiahne..... 8-)
Odpovedať
bambu, prepac, nevedela som to o tvojom ockovi....
Odpovedať
bero - nevadi, v pohode. Ja len ze ocinka som myslela mojho draheho. Tak ho budem volat, ked budem tehu ;-) A s tymi fotkami, presne tak....nejak si ich oznacit, aby kazdy vedel, ze su tvoje. Takto to dnes chodi na nete....same podvody...
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim ze chora, poriadne na nervy. bero, ako sa prelozi desperate?
Odpovedať
Profilova fotka
hejm niektore abby to tak robia ze tam daju svoje meno dolu do rohu. veru aj ja to tak urobim.
Odpovedať
lady, zufala ja som nevedela prelozit "attention seeker" mame na to vyraz?
Odpovedať
ale coby do rohu.... stredom, rovno cez ksichtik si to dam, take priesvitne.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lulu musi but preklad.........hnusny vyhladavac pozornosti? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, baby ja vas dnes nestiham citat
Odpovedať
Profilova fotka
janka som si pozerala práve fotky Danky Krajčovej na FB ako jej torty ... to je nesmierne šikovné žieňa krása pozrieť :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bero mne je luto jedine, ze nas takto nechutne klamala.. ked si predstavim, co vsetko narozpravala a ako grckala rano atd atd.. nebudem to tu viec rozoberat.. neni mi jej luto, pretoze takto sa aj clovek, ktory je nestastny nechova.. ako sorry.. bolo by jej luto, keby pisala pravdu a to ze sa nema v zivote dobre.. to by som pochopila a bolo by mi jej luto, ale takto? co by nasledovalo? srdcervuci potrat??? sak by sme za tym netom plakali asi vsetky.. a ona by sa chcechtala.. alebo fotky nejakeho miminka inej maminy? ach..
Odpovedať
Profilova fotka
je mi luto tych zneuzitych fotiek inych dievca vratane ultarzvuku plodu inej maminky.. to mi je fakt luto..
Odpovedať
Profilova fotka
skus si to bero zobrat z inej stranky.. a to..ze najdes SA, ci tvoj ulatrazvuk, pripadne rodinu v albume, alebo na FB nejakej slahnutej zenskej? ja by som jej oci vyskriabala..
Odpovedať
simi, mas pravdu... samozrejme aj mne je luto kazdeho, komu potiahla foto.... uff nechcela by som byt na ich mieste... najhorsie na tom je, ze vlastne s tym nic neurobis... max sa da dosiahnut, ze sa tie fotky vymazu, ale taka slahnuta zenska ich moze pouzit znova... ]-( simi, ja som taka mekota.... stale sucitim z kazdym.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bero nesmies si to tak pripustat, ja ta chapem, ale vedz, ze aj ty napr. si mohla byt zneuzita.. mozno sme ju aspon v niecom tak trochu ponaucili.. verim tomu.. ;-) a mozno nam raz pride napisat, ze ju to mrzi, ze toto sposobit nechcela, a ze je uz vsetko v poriadku a lieci sa.. ;-)
Odpovedať
Fiiha, tak to by som bola prekvapena, keby sa s tym vratila....ja to nejak necakam.
Odpovedať
simi, stale sa ta zabudnem opytat: mala si tu kyticu, co ju mas v albume? Bola taka krasna ako na obrazku? Aj ja nad nou uvazujem, ale asi cervene ruze...
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ani ja, ale co vies.. mozno casom sa uvedomi a ohlasi :-D bero jasnee presne tu som si dala robit a bola ta najkrajsia na svete ;-) ved, poslem ti foto.. ale teraz varim babulky tak odskakujem..
Odpovedať
baby neviem, ci jej adminky neblokli IP adresu.... myslim, ze sa to tak robi... boze ako skoro sa stmieva... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bero jasne, ze pod novym nickom ;-)
Odpovedať
Ahojky pridávam svoj prvý príspevok, aj my máme svadbu budúci rok, priznávam, že vás čítam už dlhšie, vaše príspevky a pod... a som rada, že ste tú lulu odhalili, mne sa to zdalo trochu pritiahnuté za vlasy, a ten pozemok l narodeninám bola bodka... Chystáme malú svadbu, a momentálne hľadáme, vyberáme obrúčky...
Odpovedať
Profilova fotka
baby..ja sa musim pochvalit, viete aky kelovy privarok som uvarila? mlady ma bule za usami :-D mnam mnam a to som ho varila tenkrat poprve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidíš to keď varíš už ako manželka to je hneď iné ... ide to akosi od ruky :-) si proste šikulka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bambulka dakujem :) ides sa s vasim sama hrat,ci nejaka firma? Simi podarilo sa teda? :) to som rada :) dnes je asi dobry den na varenie,mne sa take spagety podarili..mnamii:) Baby poznate niektora hrnce znacky amc? Moja krsna ich ma a ze ako dobre a rychlo sa v nich vari..ja,ze iste..a postupne sme si ich aj my kupili a petka varit zacala :D
Odpovedať
Peti - neviem vobec co s oznamkami. Na toto uz veru talent nemam ]-( :-( asi by som to nezvladla. A veru nemam ani firmu vyhliadnutu....nic.
Odpovedať
Mucik - my tu vzdy kazdu novu pekne vitame, ale ako aj vidim, tak asi kazda z nas je viac-menej opatrna, odkedy bol ten zazitok s lulu a veru, bude teraz trosku tazke uverit komukolvek.....ze to nie je zase ona....tak to neber v zlom, ak si ta niekto nevsima...
Odpovedať
Profilova fotka
baby dobry napad s tymi nickom na fotky ;-) simi a nedas ochutnat? ;-) ja teda moc kel nemusim ale niekto by si mozno dal. Inak som na nervy, boli sme s drahym s autom v servise lebo nam svieti kontrolka. A ze 300 eur nahradny diel! Porazi ma :-( a to je este kamarat a bez platenia za robotu..
Odpovedať
baby, to tá šibnutá vám ukazovala fotky UTZ cez facebook či ako??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?