Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za vsetky nazory, teraz ste ma riadne ,,nakopli" teda nastartovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vzdy mali na seba cas ved vase babatko bude mat starych rodicov aj krstnych rodicov nie su predsa na paradu ale na to aby pomohli ! mala som v januari narodeniny -20-tku a zavolala som krstnej mame Emmkinej ci by nam ju nepostrazila-ved prespinka tych 5-6 hodin a papat naucim ako ... kedze ja som dlho nekojila nepodarilo sa zial :-( a tak dosla den predtym vsetko sme ju naucilli potom dosiel aj malej krstny lebo oslavu malinku som robila a ked odisli my sme sli na romantikus veceru do noci :-) a bolo to omnoho lepsie nez nejaka diskoteka alebo co ... kamaratka teraz bude oslavovat a robi to v KD malu dame starym rodicom a my pojdeme kedze sa to zacina o 18 pojdeme okolo 20 tam do nejakej 1 rana nam to staci a rano o 7 budeme aspon akotak vybuvani :-)
Odpovedať
pooomaaaallyyyyyy :-D :-D :-D Sak uz polhodiny sa chystam nieco napisat a vzdy novy a novy prispevok, ste sa nejako rozbehli.... ale baby, mne sa aj tak najviac paci, ako manzel nasej simiky pride, vyhrnie jej tricko a povie "klop, klop, to som ja tvoj ocko" :-D :-D :-D Takze podla mna sa na to tesia obaja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci a ak si myslela ze ci som mala energiu venovat sa drahemu ako tutu mutu a tak, no ako kedy, ale vzdy sa chvilka nasla. ;-) 8-)
Odpovedať
aha dobre dik :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a navyse babatko ma aj ocinka !!! moj drahy mi s malou od zaciatku pomahal ukazala som mu ako sa prebaluje a kupe a od jej 7.dni zivota ju kupe len on a ked je doma z prace on ju krmi aj prebaluje a ked sme na prechadzke spolu on kocikuje ... tutu mutu je cas len ja som ala komplikovane sitie po porode takze 3 mesiace musel vydrzat po porode chudatko ... :-|
Odpovedať
trdielko hej to je pravda len ja som nechcela ,,obtazovat,, rodicov a nikoho ze by som im nechcela aby strazili ...hm :-|
Odpovedať
Profilova fotka
draci, dobra rada je, ze rodicia su na to aby vychovavali a starki na to, aby rozmaznavali. a aj strazenie je super vec, aby si dietatko zvykalo aj na inych ludi, nielen na rodicov.
Odpovedať
tak ano to mas pravdu len aby to nevadilo...lebo starsi ludia im to niektore veci viacej vadia teda rokmi...teda este mam dost pladych rodicov ale aj tak..ale mas pravdu :-) dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dracica, ved sa ti o male budu aj bit, moja svokra sa uz tesi ako bude strazit, uz chce kupovat kolisku a tak.......a to este len planujeme svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ze vzdy si poviem, ze este je tu manzel, ktory sa uz teraz tesi ako bude s nami spinkat ;-) a je tu moja mamka, ktora zije sama v trojizbovom byte a maleho chrustika sa asi najviac nevie dockat, takisto svokrovci.. Ondrik ma dvoch bratov, jeden je sam a druhy je v Anglicku s priatelkou.. takze to bola prva svadba u nich aj u nas.. a na babetko sa nevedia dockat.. mamka mi hovori ,,len aby ste ho niekedy videli" akoze sranduje, ze sa budu o nho trhat vsetci.. viem, ze nam pomozu, mamka si robi vodicak, chce si kupit auto, a uz teraz hovori, ako bude nase male bravat von a na vylety.. takze, viem, ze to bude super.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, este si vnuca budu pytat aj sami, aby mohlo byt u nich. moja mamca ked ma malu tak normalne omladne, a ked s nou ide na prechadzku, tak si pysne vykracuje a ukazuje svetu, ze toto je moja vnucka. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mamka a svokra stale hovoria, ze su ,,babky cakatelky" :-D bambi kde sa flaaakas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ale tu mame super mix, vsemli ste si? ze super skupinka, z kazdeho roska troska a mozeme si jedna druhej radit z vlastnej skusenosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no ano, denne mi to robi :-D alebo lahneme do postele, da medzi nas plysaka a hovori citujem ,,a kde mame milaašika" :-) na to slovo som musela pouzit aj diakritiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady SUHLAS ;-)
Odpovedať
simi - tu som ;-) Trosku som sa zatulala na beremese.cz :-D bazarik sledujem a tieto saticky mi tak nejak padli do oka...viem si seba v nich predstavit :-D http://www.beremese.cz/album/view.php... a ten tvoj manzel je skvely ;-) to je take podarene....
Odpovedať
:-D hm pekne
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko kráááásne napísané! :-) draci ja som si vždy poobede s malinkou ľahla, aby som nebola unavená :-D simi neboj, všetko zvládneš! A pochybnosti, či je ten správny čas budeš mať vždy, či je to teraz, alebo za 5 rokov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
peknučké sú :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby.... vy ste ale, takto ma tu dojímať a zväčšovať ešte viac moju túžbu mať s drahým bábätko :-D si vás tu tak potichučku čítam a nedá mi nereagovať, je vidieť, že svoje detičky nadovšetko ľúbite, že sú vašim zmyslom života, a teším sa s vami :-)
Odpovedať
mne to nejde otvorit na tej stranke ... :-( musim doma si to pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka máš dobrý vkus ;-)
Odpovedať
vierka hej to je vidno ze ich lubia...tak ako kazda spravna mamicky ma svoje dietatko rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Deniska aj ja si ta v nich viem predstavit, su kraaaaaaasne ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera :-)
Odpovedať
dakujem ;-) weri - ved aj nam uz tie dni bezia, hodinky tikaju, tak snad taketo pocity budeme prezivat o chvilu aj my....
Odpovedať
Profilova fotka
wera tak a ty preco vahas, ci este nechcete babetko? mne po precitani prispevkov este viac tuzba vzrastla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyy tak kaslime na vahanie a podme na tooo ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?