Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ako dlho? :-D V den svadby budeme mat 3 rocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne tak akurat ;-) my sme mali v den svadby 2 ;-) akoze vazne, neklamem.. presne na vyrocie od kedy sa pozname bola aj svadba..spoznali sme sa 15.teho augusta a od vtedy sme chodili na kavicky, smskovali a tak a od 4.9. je ruka v rukave.. ;-)
Odpovedať
Jeeej, to akoze vazne??? :-N :-N :-N A ja z mi napises, ze tak kratko... Ale tak to vobec nie je podtstane, dolezite je vediet a teda byt presvedcena, ze presne s tymto clovekom chcem zit navzdy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj :-) :-) ;-) a nieje podstatne ak dlho ste spolu..ja mam pocit, ze je pri mne cely zivot :-D a on aj je cely moj zivot.. patricne mi dava najavo, ze ja jeho tiez...takze? ak sa milujeme nieje co riesit.. toto sme mali napisane aj na torte :-)
Odpovedať
:-N super.....ake perfektne napady :-N A toto je pravda. Ja si tiez tak hovorim, ze to ani nie je pravda, ze sme spolu len nieco cez 2 roky. Sice pozname sa trosicku dlhsie. Ale takto som nebola nikdy presvedcena ako som teraz. a nastastie je to vzajomne.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne to pises, citit z teba lasku a to je podstatne ;-) :-)
Odpovedať
No moja, citim to tak ako aj ty "ze on je cely moj zivot"....len som sa nechcela opakovat :-D Sme romanticke duse my dve...co? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Deni pravdepodobne ano ;-) ale mna to tesi, zazivam aj romanticke chvilky v zivote a preto si ich aj viem uzit ;-)
Odpovedať
No ale krasny vztah mate, a to viem, ani vas nepoznam. Len z tvojich pismenok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved snad sa niekedy aj spozname ;-) nejdeme uz hajat pomalicky?
Odpovedať
Uz som ti to chcela navrhnut. :-) Tak ideme....lebo zajtra nedocitaju :-D Tak teda bruuu nocku a sladke sny, Simi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Deniska dakujem, taktiez krasne snicky.. som zvedava na reakcie Hainy a Lady :-D baby vratte sa o niekolko vela stran spet a citajte.. :-D tak bru nocku..paa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj ja, aj ja som strasne strasne zvedava.... ;-) tak papa zajtra (teda uz dnes)
Odpovedať
Ahojte ladyjah - vidíš - :-D na obrúčky som akosi :-N pozabudla :-D
Odpovedať
Mám na Vás tu otázočku - ako to spravíte so závojom!?!?!?! Ja raz neviem či len korunku si dám alebo závoj =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) vy ste vcera pekne dlho potiahli :-D havana ja osobne nebudem mat ani korunku ani zavoj ;-)
Odpovedať
beruska - a to ako? Len nejaké kvietočky zapletené?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano chcem len nejake vlasy, nieco na styl co mam v albume a do toho len nejake stipce alebo sponky s bielymi kvetmi :-)
Odpovedať
aj tak sa to dá vyriešiť, len taký môj detský sen - šaty vlečka závoj - chápeš. Ale páči sa mi aj korunka, toto sú také veci - ja si asi nevyberem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne chapem, sak kolko ludi tolko chuti :-D
Odpovedať
dobre ranko,prave som vsetko docitala a som v soku....kto uz zazil potrat vie ze ...sa o takomto nezartuje ( aj kto nezazil ) . A keby som mala takeho priatela ktoreho lubm a nechce babetko tak asi si ho nezoberem asi sa rozidem... Lebo ja deticky chcem a nastastie aj moj snubenec :-) Bolo to podle co spravila....ale uz sa k tomu nebudem vyjadrovat..... vcera mi prisla korunka ( teda celenka) a nausnice a nahrdelnik take ake mam v albume a su peknucke :-) skoda ze to este mam daleko :-( co uz musim vydrzat :-) baby - simi a deniska no vy sa nudite ked tolko do noci vypisujete :-) teraz asi dospavate vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
draci super, ze si spokojna. Mna dnes taaak boli hlava, k tomu som po 3 mesiacoch dostala kramose, som dolamana, bo mala sa rozhodla uz 3 tyzden spat s nami. Vcera sme sa s drahym rozhodli, ze mala pojde od novembra do jasliciek, potrebuje okolo seba deti, ja som pre nu okukana, plus to neustale zhananie niekoho k nej, ked potrebujem ist za klientom, uz je toho dost. Aj sa bojim ako to zvladnem.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik aj mna boli dnes neskutocne hlava, vobec som sa v noci nevyspala, furt som bola hore :-( malej sa bude v jaslickach pacit, bude tam mat novych kamosov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dobré ránko :-) a ja sa k vám môžem opäť pekne pridať keď sa tu prečistil vzduch :-D :-D :-D tie kočky čo mám na fb si asi všimli tú novinku ale už aj Peťka ( teda ja ) je zasnúbená :-D .... neviem či si pamätáte, keď sa riešila téma, ktorá bola ako požiadaná o ruku .. tak vedy som písala, že ja ešte nie som aj keď plánujeme svadbičku :-D :-D
Odpovedať
zuzi to asi teraz je take pocasie u nas su tiez taky vsetci chori aj moj drahy bol ale uz nie je..a vcera mi bolo zle bolala ma hlava ani sme spolu vecer nevolali isla som hned spat ....a dik :-) slintacik tak gratulujem ak uz si zasnubena konecneee vsak? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-) hej hej konečne :-D :-D lebo už ma nebavilo keď sme sa s niekym bavili že plánujeme svadbu a potom prišla otázka a ako ťa požiadal o ruku a môj Peťko zahlásil že ešte nijak veď do 27.8. 2011 má čas .. išlo ma z toho švihnúť :-( :-) ale už je to všetko naporiadku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ja sa vždy smejem, keď moja mamina spomína, že keď ma dávala do jasličiek prvý deň, tak som plakala, že tam nechcem ostať a potom som plakala, že nechcem ísť domov :-D
Odpovedať
hihi no hej to bolo divne ze datum svadby ste vedeli ale datum zasnub ste nemali :-D este ze to dal do poriadku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slintacik, gratulujem ;-) no neviem, ktora z nas bude plakat, ci ja ci ona. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a ako ta teda poziadal o packu? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?