Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
mam taky pocit, ze ona este pride spat, s inym nickom a s inym pribehom... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej bambi kraasne si to :-) dakujem, si poklad..
Odpovedať
Profilova fotka
baby nebudem sa tu niekomu nasilu vtierat ale ak chce niekto fb nech mi napise IP. Ak nie neva :-) idem aj ja do hajan, rano praca. Pekne sny vam prajem ;-)
Odpovedať
No s tými problémami. Každý má nejaké, niekto menšie iný väčšie. A tie svoje väčšinou hovorím len najbližšiemu, ale zase napríklad Lady je prima, tá sa ponúkla tak som jej istý problém prezradila a radila mi. :-N :-) Človek tu nájde oporu...Aj keď ja som taká od prírpody, že nechcem zaťažovať druhých s problémami, nemá sa to. A je zas pravda, že teď začne skôr to komplikovanejšie s prípravami, teda so ´´zariaďovaním budúcnosti´´, tak troška som smutnejšia, ale nejako bude. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
malaberuska - aj ja chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beruska sladke sny..ja som staromodna, na FB niesom ;-)
Odpovedať
beruska akurat som isla pisat to iste.... inak teba som spoznala len podla fotky prstienka ;-) Ak niektora chcete poslem vam v ip moje meno, na FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka to si pis, ze vsetko bude dobre..ziadna cesta zivotom nieje bez problemov, a ak je tak nikam nevedie.. mna osobne kazda prekazka posilni a moj manzel problem nazyva dobrodruzstvo... a veru, optimizmom sa riesia problemy lahsie ;-) drzim palce..
Odpovedať
Profilova fotka
ved ona na to raz doplati... zivot jej to vrati...neprajem nikomu nic zle,ale vymyslat si nieco take,to fakt nepochopim... ked niekto nieco trosku obcas prikrasli tak fajn ale vymysliet si celu identitu??? to je chore... inac ja mam len 21 ale teda pripadam si o hodne dospelejsia ako lulu.
Odpovedať
kacennka - tak, tak. Cista pravda ;-) A vies ako ta vidim ja? Taky jemny cloviecik ;-)
Odpovedať
simi toto je pekne a velmi vystizne: " ziadna cesta zivotom nieje bez problemov, a ak je tak nikam nevedie" -palec hore ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika, veru krásne si to napísala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kacennka a kde beries istotu, ze ste rovesnicky? ;-) :-D ja netusim kolko ma rokov..ci?
Odpovedať
V mnohych pripadoch to nie je vekom, ak je to vobec vekom - niekto dospieva skor, niekto zial vobec...
Odpovedať
Profilova fotka
no teda... Teraz som vsetko docitala a nemam slov... Je to smutne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bero, wera kde je smajlik co sa mu licka cervenaju? :-) kujeem.. zivot naucil..potvrdil.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simika, mas pravdu...keby aj tak ona mala az teraz 20 a ja mam 21,5 ...ale to je jedno. Bambi aj ty sa mi zdas taka jemna, nekonflikta prijemna baba:)
Odpovedať
Profilova fotka
bybi tak vitaj v teme s nazvom ,,pravda v roku 2010" :-D :-D pfuuuj ale som hnusna, co?
Odpovedať
baby prosim vas, nerieste vek, ja to taaak nemaaam radaaaa... :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka bambi mam zacat ziarlit? :-D :-D ale nieee zartujem...
Odpovedať
Profilova fotka
simika - :-D :-D
Odpovedať
Bero - co stresujes???? Sak ty si mladucha jak lusk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby, majte sa krasne,idem ja spat,rano skoro vstavam, caka ma skola:(
Odpovedať
KAci - dobruuu nocku ;-)
Odpovedať
Bybi - vitaj ;-) Uz je tu cistejsi vzduch, ... By ste neverili, ale mne sa fakt lahsie dycha. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka tak dobru noc ;-) ;-)
Odpovedať
kaci dobru noc
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak cakam ip kto chce a zajtra sa vidime na fb :-) idem uz lebo ocka klipkaju. Pa
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze lulu ma 20, sak mala narodky v sobotu.. teeda..oslavu :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Baby co sa to tu deje?? A ja som ju chcela do auticka brat.. simi esteze ta mame:) som vedela,ze na popradcanku sa da spolahnut:D (aj ja som bola 8 rokov:) ) A aj ja som realna:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?