Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
takze nie si tehotna?????????????????? :-.
Odpovedať
lulu/ mata - takze ty si klamala, lebo si sa bala... hm ok. A cakas clapceka, hlavne ze, tu vypisujes ako sa tesis na Sofinku.... Sorry, ale to je uz silne kafe.... Baby, mne osobne to nedava zmysel.... A viete, ze mi bolo trosku cudne, ze na FB lulu/ mata nema fotku z blizka... akoby sa skryvala... a v priateloch ma len nas... Ja jej uz neverim.... Mozno ani jej meno nie je pravdive... :-( A viete, ze tu uz aj na MS bola aj baba, co si vymyslela svadbu a do svojho svadobneho albumu dala fotky z internetu. Jasne, ze jej na to prisli....
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam pekarnicku z Lidla a funguje skvelo a to uz ju mam vyse 2 rokov. mata, ufff, na mna teda dost, neznasam ludi co klamu, ale najhorsie je ze klames samu seba.
Odpovedať
Profilova fotka
ak nam vyklopis pravdu, tak myslim, ze mozme...haaaaaaaa?
Odpovedať
nie radim nema rad deti....niekedy citim ze am ma rad a neiked y nie tym ez sa mu racilo iba povedal ez vsetko najlepse
Odpovedať
Profilova fotka
bambu odpoviem ja? prosiiiiiiiiiiiiim..nie nieje..
Odpovedať
Takze dievcata, pred 5 minutami cakali chlapceka a teraz uz nie je tehotna!!!! Aby ste boli v obraze.
Odpovedať
Profilova fotka
bero zlateee ze ,,clapceka" :-D :-D ok..suhlasim s tebou od A po Z..
Odpovedať
Ja uz tiez neverim nicomu, ako bero pise. A ako sa vlastne Lulu naozaj volas? Ako si vlastne chcela pokracovat, kedze mimi necakas???? Chcela si o niekolko mesiacov napisat ze si potratila??? Strasne nieco, naozaj strasne...
Odpovedať
Profilova fotka
parada.. taky vecer som fakt necakala
Odpovedať
Profilova fotka
lulu vies co je najhorsie, ze ty si chronicky klamar...prezrad ty so srdca a duse..pomoz nam - ako ti mame verit?
Odpovedať
Profilova fotka
ty koksoooooo, zavolajte zachranku, lebo skolabujem, ze ty dokazes zit a klamat ... to chce psychologa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
livi prepac, mrzi ma to, ale uz som sa nedokazala pozerat ako nas klame.. :-(
Odpovedať
ja neviem co to do man voslo majte sa piste si mala som vas rada el teraz som si uvedomila ze som vam tu skazila
Odpovedať
presne Zuzik, ... psychologa. A za to sa netreba hanbit. Takze Lulu, ak chces byt v zivote stastna, skus zajst aj za nim. A toto nie je vysmievanie sa...
Odpovedať
Profilova fotka
baby na mna je toho uz moc.. Asi som moc citliva...
Odpovedať
Profilova fotka
skazila si mila lulu iba seba, nie nas.. smutne to je :-(
Odpovedať
A teraz uz neviem ci budem niekomu verit, kto tu novy pride....Budem kazdu pytat, aby mi ukazal nejake fotky zo seba a podobne :-D :-D :-D Toto je teda riadny "zazitok". ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
simika,,,,to je v poho.. :-)..smutne je, ze vlastne nic nevysvetlila arozlucila sa, ze odchadza..divne..trosku...a to som si doteraz myslela, ze ja som divna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simika - kua ty si ale detektív :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
detektiv Poirot ;-)
Odpovedať
teraz ked tak rozmyslam.... ved mi sme vsetky dobre truby, paradne sme jej naleteli - aj s tym tehotnstvom - jeden den zle, operacia nutna, na druhy den vsetko ok, jezis baby, ved ked tak nad tym teraz rozmyslam, ved ak ma zena take problemy, tak zostava v nemocnici s nohami dohora - alebo sa mylim? a plno inych drobnosti.... lulu/ mata - ze ta hanba nefackuje, ja osobne som s tebou skoncila...
Odpovedať
Profilova fotka
Deniska,,, ja fotky este nemam, ale sa ti ukazem nazivo, ak budes chciet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tu foto, aj na FCB, nemam sa za co hanbit, ci? :-D
Odpovedať
Bero smutné je, že naprikílad ja som bola z tých potratov naozaj smutná a bála sa o ňu a xcela som ísť do nemocnice ju navštíviť a pritom tam ani nebola...hmmm
Odpovedať
Profilova fotka
bero s tym som ja nenaletela.. vedela som to, a bolo mi desne ako vas klame a lutujete ju tu, posielate jej nadeje, ze vsetko bude okej a ona sa z vas vysmievala..
Odpovedať
ja sa priznam zas....ja som tie potraty "nezrala". Som zdravotnicka a .... to ani nemusim byt, aby som vedela, ze ak mam raz takyto problem, som pod dohladom neustale. Lezim s vylozenymi nohami, aby som dietatko donosila. Tomu som neverila, aj preto som sa maloco zapajala....nemala som slov. Nemohla som to citat. :-| Prepacte, ale takto to bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mám asi úplne skazenú náladu... tak som sa sem po toľkých dňoch tešila že si odpočiniem, a teraz toto.. ja som z toho úplne vyčerpaná a to som odtiaľto chodila zo skvelou náladou...
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec ani tehu, ani svadba este nebude a nakoniec ani radim... A nadtym fb..radsej ani hlavou nezakrutim.. Mam dost!
Odpovedať
Profilova fotka
bero..mne sa to zdalo divne, ale kedze som este v takej situacii nebola... otazka od veci..momentalne..je 0,17 € za kolac vela alebo malo..bo uz mam z toho chaos
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?