Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
precitane :-)
Odpovedať
Beruš...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tam vyblaznila na bytiku :-) teda este sa blaznim a to uz ho mame vyse roka ale tak vsetko zalezi od peniazkov :-) prave staviame barovy pult a uz sa neviem dockat kedy bude dokonceni...
Odpovedať
Beruš....uvidíme čo tý moji chlapi zajtra vykúzlia ;-)
Odpovedať
Idem príjemný zvyšok večera a brú nocku ;-) :-)
Odpovedať
Lulu, daj fotky z oslavy, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vecer aj tebe :-)
Odpovedať
Deni....zajtra aspoň pár...mám zaprataný disk na booku :-( :-p
Odpovedať
Juj už idem bo sa tu zdržím ešte dalšiu hodku :-D
Odpovedať
Bambuuu čaukoooooooooooooo :-p :-p :-p
Odpovedať
kvetinka- seeerwus. Ako sa dnes mas, aka bola nedela?
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny moje ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Cawelo simi ;-) Tak co mame nove? Haloo
Odpovedať
Bambu - Od zajtra zase začínajú povinnosti. Hehe. ]-( Troška mám problém po dlhšej dobe sa zas zaradiť. :-D Čo ty? x-) Simika - Ahooojky. ;-)
Odpovedať
kveti - no ja stale po starom a nic sa zatial ani nemeni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo u mna nic nove, a u vas? bambi, kweetina :-)
Odpovedať
Haha čo nikto nič nové nemá? Z čoho sa mám potom tešiť? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
coby, sak lulu dostala pozemooooooooook, baby cssssssss jak ja jej zavidiiiiim, aj ja chceeeeeeem :-( :-( lulu v akom znameni sa mam narodit, ze by som na narodky dostavala pozemky s architektom, auticko atd?? ticho zavidim, ale prajem ti toooooo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka takze je za z coho tesiiit ;-) :-) :-D
Odpovedať
Ach Boze,....ved citam, ze aky dar. ;-) Je to mozne? Som sa v dnesnom svete este nestretla pocas mojho zivota, ze niekto dostal takyto dar....lulu, ty mas teda ake stastie? Zeby sa dalo povedat "idealne, dokonale?" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu no my sme odisli trocha skor, takze si ma nemohla vidiet, ale pytala som sa personalu, ze dnes robia narodeninovu oslavu pre 40 - 50 ludi a o nicom nevedeli, ze ziadnu oslavu nemaju... tak neviem, to ste nemali zajednane? to ste len tak prisli? mne sa zdalo, ze si hovorila, ze to mate zajednane :-| a od priatela si aky dar dostala? :-N
Odpovedať
simi - ten pozemok bol od rodicov a Radima, teda ja som to tak pochopila....
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj no pekne, kde mam na takych chlapov chodit? :-D ale niee, ja uz mam svojho manzelika najsamlepsieho..na narodky mi teda pozemok nekupi, ale ruzicku mi vzdy prinesie ;-) ;-)
Odpovedať
hej, lulu - a to tu tvoju oslavu akoze organizovala Radimova tetuska??? Vsetko sa dialo u nej, ked tak citam... :-D Simi presne tak - Nepotrebujeme domy, auta, ale uzasnych muzov vedla seba, ktori nam aj v bezny den ruzicku z lasky prinesu ;-) To je dolezite.
Odpovedať
Profilova fotka
bambi skoda, ze tu nieje palec do hora, suhlasim od A po Z vsetko.. ;-) zerem ta :-D sak vieees.. ;-) ;-) a lulu po tolkych problemoch s mimi by si sa mala opatrovat a lezat doma, kedze si aj PN.. ja by som sa po troch takmer potratoch snad z postele ani nevyhrabala a dobrovolne by som aj pod lekarskym dohladom v nemocnici lezala.. davaj na seba vecsi pozor, sak ti na malej zalezi nie? kde to sa zabavat do pol piatej rana.. no no ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kwetinka dakujem krasne... si ma potesila... Ale ja mam vzdy komplexy ked vidim svoje fotky... preto potrebujem super fotografa, nech ma vyretusuje do krasy :-D :-D :-D mata, posli mi v IP mailik a ja ti to poslem :-) a inak super darcek :-) Ja tiez take darceky nedostavam :-D :-N Ale tesim sa s vami :-)
Odpovedať
simi - :-D ;-) mame rovnake nazory. A sme rovesnicky tusim, nie? ;-) Len jeden rozdiel, ty mas manzela a ja zatial len snubenca :-D No veru, veru...lulu, davaj na malinku pozor. Ja som neraz pocula, pri takychto situaciach, ze mamicky uz len po jednom "takmer potrate" ostali lezat v nemocnici az do porodu s nohami doslova vylozenymi hore, aby dietatko udrzali v brusku. Tak ty moja, bud rada, ze vobec mozes byt doma a nie v nemocnici, aj ked....neviem co si mam o tom mysliet....asi nadavat na lekarov, teba by mali mat pod ocami stale :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no myslim, ze ano, ty mas 25 nie? ja 26.. asi preto.. a si vychodnaaarka :-D aaa zachvilu budes mat aj ty manzela, neboj sa, skoro to zbehne.. ;-) a to co pises pre lulu uplne suhlasim, citam modrykonik tak vidim, co tam zenske zazili.. takze pozdvihujem tuto radu..
Odpovedať
Simi - presne tak :-) A toto ze vychodnaaaarka, vidis, skoro som zabudla. FAKT ;-) No ja verim, mne toto obdobie priprav na moje prekvapenie velmi rychlo bezi. Ved ja aj citam sem-tam modrykonik a navyse mam nejaku tu prax aj na gynde. Ale potom u nas na vychode asi mame aj lepsich lekarov :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi no to rozhodne mame, mna len ,,pichne vzadku" a uz ma nastavi na nejake lieky a takmer denne sa musim prist ukazat.. a to niesom tehu :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?