Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y tak to je super ze tvoj to uz berie vazne, sice aj moj ale ten by bol najradsej aby mal uz po vsetkych ceremoniach my sme sa uz davno obzerali po manzelskej postely, aj sme rozmyslali ze by sme si tento rok ju aj kupili, ale potom z toho zislo lebo nemali by sme ju kde dat tak sme sa rozhodli ze ked bude buduci rok domcek prerobeny tak sa potom kupi :-)
Odpovedať
ahojte baby, vcera som bola uplne nadsena z draheho, vytvoril v exceli tabulky a tam sme potom doplnali vsetky veci okolo svadby, ale zabijak je v tom, ze on to zacal aj ked stale tvrdi, ze on je stale primlady na zenenie a ze je este cas s planovanim
Odpovedať
barbora No aj my uz davnejsie ale teraz to uz je vazne :-D A uz si zhaname aj vankuse. Chceme ortopedicke aj matrace. Ale najskor si kupime vankusiky ze uz mozeme na nich spat a az potom pred svadbou sa kupia matrace a postel. Lepsie kupovat teraz po kusku ako potom vsetko naraz. Aj svadba, obrucky, oblek, saty ...
Odpovedať
denulkah A kolko ma ten tvoj rokov?
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y tak my tiez chceme ortopedicky matrac :-) len sa uvidi kde ho zozenieme za najlepsiu cenu tak my si chceme tento rok kupit obrucky svokre som minule povedala ze viem kde milemu usiju svadobnu vestu ale ked pocula ze stoji 2250 tak ma poslala kade lahsie ze sa to kupi v polsku :-( a ze nech neratam s tym ze bude mat bordovu ako sme chceli, ze to nie je slavnostne a tak :-( som zvedava ze co povie na to ked sa dozvie ze nebude kameraman :-) to len bude sranda
Odpovedať
barborabilinova: jaj, tak treba to s tou dovčou vymyslieť :-) Musí sa aj oddychovať 8-) h.a.i.n.y: je to tu katastrofa s tými sumami. A navyše tie platy tu vôbec nie sú také vysoké, ako si väčšina myslí :-S Ja pochádzam zo záhoria a podľa niektorých ľudí som pomaly ešte ani do BA neprišla bývať, len som bola na ceste a už som zarábala milióny... By som takých ľudí nakopala ]-( Ale kašlať na nich... Veru to bude ťažké - materská je hotová almužna, tak môžem vymýšlať spôsoby, ako pracovať na materskej (na čierno), lebo inak sa to nedá zvládnuť. Budem musieť niečo vymyslieť... Nechcem zase také extrémy, že by si priateľ našiel ešte jednu prácu. Teraz má síce super pracovnú dobu, veľa voľného času - čiže času na rodinu. Ale keby mal ešte jednu prácu, nechcem mu fotky mimča posielať do práce - že aha, ako ti rastie dieťa... ani by ho nevidel :-S
Odpovedať
denulkah: tak to ten môj drahý ma stále len prudí... ]-( ho asi zbijem! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj tak to ja sa uz mozem tesit z nasej manzelskej postielky :-D lebo drahy byva zatial sam, ale uz sme si kupili (teda on kupil :-D ) manzelsku postel, takze ked k nemu pridem spinkat, uz spinkam vo svojom :-) akurat nemam poriadny paplon, ale iba pod dekou spim, ale nevadiiiiiii :-D
Odpovedať
kzuzik: my spolu bývame od júna, takže postieľku sme už poriešili skôr ;-)
Odpovedať
kzuzik A vy este nebyvate spolu? Preco nechas draheho sameho? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj sak on nie je saaam, chodim ho kontrolovat kedy sa len da ;-) :-D baby lebo ja este studujem a teraz v lete konecne koncim a nexcela som aby nas zivil iba moj drahy zo svojho platu... akoze dalo by sa to, ale radsej sme si povedali, ze este vydrzime, aspon bude moct co to nasporit v klude a po skole ked uz budem mat robotu, tak to zriesime :-)
Odpovedať
hainy- no v maji bude mat 26, takze hovori, ze je aj nacase, ale ze je este primlady a ja mu hovorim, ze je stary somar
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja vam trochu narusim to rozcarovanie z manzelskej postele :-N to ja som zastancom roztahovacej pohovky :-D :-D uz na takej dost dlho fungujeme a dufam ze aj budeme, lebo mne sa skratka manzelske postele nepacia :-N :-N len este na to musim priatela prichystat, lebo ten ma uz pomaly navrhy na to aku postel spravi, kedze robi nabytok :-D :-D
Odpovedať
rora: To sa ti celkom čudujem, lebo my sme takú mali, ale ja som zase na manželské :-D Priateľ si myslel, že keď sa zbaví rozťahovacej, čo nebola jeho a musel ju vrátiť, že tiež kúpime niečo také. A ja som ho spracovala na klasickú manželskú posteľ, ani o tom sám nevie :-D :-D :-D :-p :-D 8-)
Odpovedať
ahojte baby, tak moj valentin bol dost odveci, najskor plac(lebo drahy na druhy den odchadzal do zahranicia a este mi oznamil, ze hned ako pride najblizsie, tak ma nejaku akciu s kamaratmi akurat na velku noc, co som sa tesila, ze 4 dni volna a budem s nim...no co uz), potom kino, potom sranda doma no a rano lucenie ;-( moj drahy je take cudo...na jednej strane so mnou suhlasi, ze treba zacat svadbu planovat a veci riesit, na druhej strane nasi kamarati si vsetko robili svadby na rychlo a vsetko vzdy bolo v pohode a stihli to niektori za mesiac, ini za dva tyzdne...no ja z neho uz neviem, ze ci chce to nechat na poslednu chvilku alebo to chce predsa len teraz riesit :D ach jaj a aj vam zavidim, ze uz postele kupujete. my mame kupeny byt, ale platime teraz zanho hroznu palku, takze v nom nemozeme byvat a drahy prakticky zaraba len na byt. Ale buduci rok nam ta hroza konci a splatky sa znizia na udrzatelnu sumu, ak budeme mat obaja pracu. Ale drahy uz zacal s recami, ze ako ho budeme prerabat a ako si predstavuje izby a tak, takze uz vidno ze sa aj on tesi na to. Dokonca sme naplanovali ako to spravime s tym ze robi v zahr. a budeme sa svadbit a potom preprabat. Jupiii inak niektora ste tu spominali, ze este po ceste do BA z nej spravili milionarku. ja viem, ze ani v blave to nie je bohvieco, ale co mi tam odisli kamaratky, tak si vsetky nasli pracu v priebehu tyzdnov a plat maju minimalne dvojnasobok mojho (a to uz moj je na vychod celkom dobry)...ale ja osobne by som do blavy nesla ani za nic...nechcem urazit slecny co tam su, ale proste mi je bratislava nesympaticka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica poviem ti to tak v ba som pracovala v znackovom obchode v auparku a zarabala som 250eur v hrubom. Tak neviem ci to je zrovna dvojnasobok niecoho, ale to som nebola na 40 hodin za tyzden.
Odpovedať
kurtica: to s cestou do BA a tým, že zo mňa urobili milionárku som spomínala ja. A neviem, buď mali tvoje kamarátky strašné šťastie, veľké zviera za sebou alebo len nechcú priznať farbu... Po pravde, za ten rok čo som v BA som čo to pochopila pohovori, aj vystriedala práce... V pondelok nastupujem do PIATEJ práce! Prvú prácu som zobrala len preto, aby som sa dostala do BA, lebo sa mi naskytlo lacné ubytko a rýchlo som to potrebovala zobrať. Plat bol 10 000 Sk v hrubom plus niečo čo si mohla zarobiť na predaji. Proste katastrofa. Odtiaľ som išla po cca mesiaci, možno ani nie do inej práce, kde som síce už lepší plat - 20 tis. Sk v hrubom plus percentá z obratu, žiaľ, nedalo sa vydržať so šéfkou. Každému robila neskutočne zle. Odtiaľ som išla do tretej práce, kde som dostala plat 18 tis. Sk v hrubom - do dnešného dňa mi chýba jedna výplata, čo neplatili zamestnancom. Odtiaľ som išla do štvrtej práce, kde som skončila v piatok. Plat 500 Eur v hrubom, nasľubovali zvýšenie po skúšobnej dobe, nič nedodržali, len si ma pinkali z majiteľa na riaditeľa a naspäť... Zodpovednosť ako krava, pracovať si mohla od rána do večera, peniaze žiadne a riaditeľ sa k tebe správal ako ku krave. Takže v pondelok nastupujem do piatej práce v BA, plat 700 Eur v hrubom plus výkonnostné prémie (uvidíme čo sa z toho vykľuje). Po pravde, to isté čo ponúkajú v BA som zarábala hneď po maturite, bez praxe, v Senici, čiže na záhorí. Takže sorry, ale fakt ma nikto nepresvedčí o tom, ako sa majú ľudia v "paštekárove" dobre. Jediná výhoda je tá, že ak si šikovaná, práca sa dá rýchlo nájsť, ale plat, to už je iná kapitola...
Odpovedať
Profilova fotka
baby videli ste uz film klik: zivot na dialkove ovladanie. Viem ze to nepatri nejako moc do temy no s priatelom sme si teraz pri tom poplakali ako dve zenske :-) . Ak ste nevideli tak odporucam si to pozriet vo dvojici ked budete v obdobi hadok kvoli nedostatku casu jeden na druheho prave kvoli praci
Odpovedať
kurtica: a ešte by som dodala, že čo sa týka nákladov na žitie, tak tie sú niekoľko veľa násobne vyššie, než všade inde, takže ešte prerobíš a nie že zarobíš. Keby to bolo na mne, neostanem v BA, ale priateľ je rodený bratislavčan a to si myslím hovorí za všetko...
Odpovedať
Profilova fotka
kast mozem sa ta spytat odkial si ked spominas senicu? milo ma to prekvapilo bo ja som tiez zahoracka ako repa :) a u nas na zahori som ppo skonceni skoly zial nic nenasla, jedine kde prijimali ludi bolo OMS pri senici kde brali zeny len na balenie ziaroviek
Odpovedať
kast - co myslis pod tym, ze :"je rodeny bratislavcan a to si myslim hovori za vsetko..." Ja som tiez rodena bratislavcanka a neviem o tom,ze by sme boli nejaka specialna kategoria ludi...ci Slovaci na vychod od Ba sa od nas zvyknu takto aspon slovne distancovat?
Odpovedať
miska my sme ten film videli uz davnejsie a velmi sa mi pacil a vcera sme si ho zas pozreli a veru tentokrat ku koncu tiez so slzami, teda ja :-N a tiez sme spolu kvoli praci niektore tyzdne malo :-( keby sa to aspon financne stalo za to, ale sme odluceni doslova kvoli par korunam, ale tak stale si hovorim ze lepsie ako nic. hlavne teraz v tejto krize som rada ze mam pracu za ktoru dostanem aspon to malo (350eur). teraz je hrozna situacia, vsade sa znizuju alebo rusia rozne priplatky a skresavaju bonusy, pripadne zrusia uplne... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
cau baby, pridavam sa, august 2011 :-) a pripada mi uplne normalne planovat to takto dopredu, najma preto ze nezijem na SVK
Odpovedať
no o tej práci by som mohla hovoriť a to som blavačka a veru že nemám bohvieaký plat, ani zďaleka nie ako tu niektoré spomínate a to ešte musím tvrdo makať o percento navyše a v robote som od rána do večera. a to s VŠ. :-S za pár týždňov som si nikdy prácu nenašla, dobrých pár mesiacov to vždy trvalo. moja budúca švagriná je nezamestnaná už skoro dva roky a stále nič. čo sa týka plánovania svadby, aj ja by som ju vedela zbúchať za mesiac, ale u nás je dôvod skorého plánovania finančný. kebyže máme peniaze tak to takto skoro neriešime.
Odpovedať
tak ono s hotovou sumou vo vrecku by som tiez vedela svadbu vybavit do troch mesiacov :-D lenze tiez mame financne obmedzenia a vyhovuje nam dlhsie cakanie na svadbu aby sme kazdy mesiac mohli odlozit urcitu sumu a o rok, uz s nasetrenou hotovostou pomaly zacat vsetko platit ;-) mne by nevadilo cakat na svadbu aj niekolko rokov, ja si to doslova uzivam, to ze sme snubenci a cakame na svadbu ;-)
Odpovedať
miskamisko: ja pochádzam z dediny, to fakt neviem či ti niečo povie - volá sa to že Unín :-D amandawoodsova: Myslím tým to, že ako každý bratislavčan ktorého poznám si nevie predstaviť, že by býval ďalej než 20 km od BA.
Odpovedať
Profilova fotka
kast takze unincanka, poznam z unina par ludi minimalne s jednou holkou som byvala na intraku a mam odtial kadernicku aj cukrara ja som Dojčanka :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes sme si slavnostne zarezervovali kameru a je to artvideo, cenu na rok 2011 maju super a je to strasne mili panko :)
Odpovedať
miskamisko: Tak to je fakt sranda :-D S kým si bola na intráku? Tak sa pochvál, kto je tá kaderníčka a cukrár? Som fakt zvedavá :-) To je super, tiež by som už chcela mať niekoho rezervovaného :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mozno ti nieco povie meno veronika martisiakova a manzelia Horinkovci Andrejka a Mirko, ona je kadernicka a on cukrar. Jeho zakusky si doma berieme na kazdu oslavu a aj torticky, je to taky fajnovy domaci cukrar :) Teraz sme pisali este aj fotografovi, no uvidime ako odpise ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?