Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
MATI NORMALNE ZAVIDIM :-D :-D vy mate tolko penazi stale neico kupujete :-D ja si nedovolim ani oblecenie kupit zo svojej vyplati ..no co budem mat nosit stare veci rok :-D :-p
Odpovedať
pangasia je druhy ryby ak sa nemylim :-)
Odpovedať
Drači...neni čo závidieť ;-) Kupujeme len kto platí? Radim :-D :-D Ale nei proste treba kúpiť buť notebook alebo neetbook a keďže neetbook je lacnejší a menší tak padne voľba asi naň...a tým pádom nemôžeme kúpiť zrkadlovka..tak som si na ňu brúsila zuby :-( :-D Ale aj rodičia a svokrovci prispievajú ;-)
Odpovedať
Och baby....precitala som si vase prispevky, ale mne sa ten prispevok od kacennky vooooobec nezdal vztahovacny. Ked som ho citlala, tak som to brala ako ked aj ja napisem aku mam skusenost s nasimi restauraciami a podobne. Bol to prispevok ako ostatne....Vztahovacnost je predsa prejavom akejsi neurozy a to hadam nechcete niektora o niekom tu povedat. Viem, ze na moj prispevok mozno nikto nezareaguje, ale nepacilo sa mi to..... preto to pisem. ;-) Ved tu vsetky dobre vychadzame a nebudeme tu riesit taketo blbosti.... ;-)
Odpovedať
aha mati tak to mate dobre...mi si vsetko sami kupujeme ak teda nieco kupujeme :-) a aky je rozdiel medzi neetbook a notebook?? :-|
Odpovedať
Drači...neetbook máš menší...a notebook poznáš asi :-D :-N Deni...ja som Vás len letmo prečítala takže neviem o čo sa jedná..a ako sa mi mávaš?
Odpovedať
ja som na to neroeagovala ale mas pravdu deniska...mne to tiez prislo normalne vsak kazda tu pise svoj nazor
Odpovedať
JUj zase konflikt :-( :-(
Odpovedať
Baby nextík pridaný na FB ;-)
Odpovedať
Baby, idem vyzvedat, ale kolke z vas budu po svadbe byvat vo svojom (alebo uz byvaju) ? ;-)
Odpovedať
Bero...mi už vo vlastnom bývame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky draci a bambi, ze ste sa ma zastali:) ale to je jedno, nech tu niesu z toho konflikty. pangasius je dryh ryby, podla nas s priatelom ta najlepsie. Nam strasne chuti. My budeme mat druzicky len velke. Kto sa vlastne vsetko povazuju za druzicky? nezadane slecny?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Beronsche poklad, dobre, že si zmenila tému. :-) Lebo neviem čo, veď LAdy niečo vadilo, tak to povedala a potom si obe povedali : ´´ok´´ a je v to v pohode. Ja tu žiadne konflikty nevidím, či som slepá? :-D :-D Inak no snáď ja už budem vo svojom. 8-)
Odpovedať
mi budeme byvat vo svojom mozno este pred svadbou ak sa podari uvidime :-) kacenka no ja druzicky nebudem mat podla mna je to zbytocne a ani by som namela koho dat co tety vydate :-D :-D takze nebudem mat....kopec starosti zo satami takto ako to budem mat bez nich to bude lahsie...
Odpovedať
Kweetinka...vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte dnes len tak narychlo. Tu v BA je bezne, ze si restika alebo hotel uctuju prenajom miestnosti na svadbu. Niekde az 330€. My nastastie prenajom platit nebudeme. Menu nas bude stat 25,60€/osobu. Je v tom aj 0,5l nealka a pripitok (sampus s jahodami mnam). Jaj a este aj dake to ovocie na svedsky stol. Mne sa moc pacia tie rovnako oblecene druzicky, ale ja to mat nebudem. Nemozem si dovolit zaplatit pozicovne alebo usitie a tiez nemozem chciet po kamoskach, aby si kvoli mne zhanali nove saty. A v podstate mi je fuk ake saty budu mat. Urcite si vyberu pekne. :-) Bero my uz viac ako 2 roky byvame vo vlastnom. Teda kvazi vo vlastnom, kedze mame hypo. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, mna dnes tak boli hlava......fnuk :( vcera sme s darlingom :D skonstatovali, ze takto o rok uz budeme svoji a ja budem mat brusko :)))) my uz tiez byvame vo vlastnom - teda ja a mamina sme si kupili domcek, ten sme zrekonstruovali a pristavili a tomi sa k nam nastahoval a aj tam budeme s detickami byvat...ale este tam mame kopec roboty :))) co ma stve je, ze do svadby nebudeme mat pekny dvor a fasadu na domceku...co uz.. baby pri tych vasich cenach mam depky z nasej svadby...som na tom asi ako lady...tiez nas to vyjde cca 3000...len sala vyjde na 265 za prenajom a 15 po polnoci (nepochopila som ci len 15 alebo je to kazda hodina - to sa este musim spytat), cca 35 € na osobu + nealko + kava.....a navleky na stolicky 3,30 ks....takze dost... alko + vino + slane a sladke si mozme priniest... takze uprimne zavidim tym z vas, co sa vojdete do 3000 s uplne vsetkym...
Odpovedať
kocky a to mate hypoteky?
Odpovedať
Bero...my nie ;-)
Odpovedať
drači...Ty si sa pýtala že aký je rozdiel netbook/notebook Tu je super foto ;-) http://www.topzine.cz/mini-notebook-a...
Odpovedať
Profilova fotka
a my mame iba prenajaty byt, ale aspon byvame spolu. Pretoze sme v Brne ale budeme tu len tak 4 roky mozno a potom sa chceme vratit a stavat domcek. Takze sa nam neoplati kupovat tu byt alebo co...a vlastne ani na to nemame:D
Odpovedať
no v dnesnej dobe nic ine nezostava :-( my mae uver ]-(
Odpovedať
A ešte aj tu ej super foto ;-) http://asia.cnet.com/crave/2008/07/14...
Odpovedať
A ešte prikladám link :-D :-D http://www.wired.com/gadgets/wireless...
Odpovedať
no poznam len ja som si myslela ze to sa normalne vola notebook ale mini :-D pre deticky...vsak to stoji okolo 300 eur
Odpovedať
Drači...hej stojí ale to nám stačí...strčím aj do kabelky a nemusím vláčiť ako book :-p :-D
Odpovedať
ja som sai neni moc na taketo veci ja sv.book vidim raz za tyzden :-) a stale ho mam doma nikam ho neberem :-)
Odpovedať
Drači :-D Notebook je môj kamoš...veď som ho aj v nemocke mala ;-) Joj a dnes som stretla v nemocke kamošku má malého a má žltačku malinký :-(
Odpovedať
oo chudatko a to ma aj jeho mama ci ...? to tusim byva aj dedicne ak ma matka bude mat aj dieta ale to sa da viliecit...podla toho aky typ... :-(
Odpovedať
Drači..nie len malinký :-( Juj oni si toho už dosť vytrpei...tak mi ich je lúto :-( A ozaj včera potom to Modré z neba..ten posledný príbeh..som aj ja plakala ;-( :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?