Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka - poslala som ti IP :-)
Odpovedať
jajaaaaj už aby bol rok 2011 a svadby vás všetkých...aj mňa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
franzziska - vitaj tu u nás :-) kedy máte svadbičku? :-)
Odpovedať
Baby niečo na mňa lezie. :-( Škrábanie v krku,bolesť hlavy,teplota takmer 38,2 :-( A ešte aby toho nebolo málo niekedy keď sa vystriem silno ma zapichá v podbrušku(ako keby kŕč) ;-( Takže zachvílu pálime na pohotovosť :-( Držte palce
Odpovedať
Tak ideme držte palčeky...beriem aj book ozvem sa Vám ;-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jejda dávaj pozor moja ! držím všetky palce aby ste boli ok !
Odpovedať
Tak čavte... mám chrípku..potom ma poslali ešte na gyndu kvôli tomu pichanie..našťastie sme OK odozvy srdiečka sú ;-) Ale aj tak si tu mimimálne do zajtra poležím(na gynde kvôli potratom čo som mala) :-( Ale čo už ja si tu pripadám ako doma :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jejda to ma mrzí že si choručká :-( musíme na teba dávať väčší pozor aby si nám neochorela znovu a prajem ti skoré uzdravenie, nech ti je čím skôr lepšie :-)
Odpovedať
mata - chvalabohu, ze ste ok!!!! Aj ja zelam skore uzdravenie!!!!! :-)
Odpovedať
Vieruš...ďakujem pridám foto na FB čo sme podostávali No u Radkovej tetušky som myslela že skolabujem :-( A ona "bosorka" neviem čo ju to napadlo že neni si Ty tehotná?(pritom málo ktorý z rodiny vedia že som tehu) Ale naozaj niektoré ženy to dokážu vycítiť a ja že nie veď budeme mať svadbu Potom sme boli u budúcej svokry(Radkovej maminy) ona milá(už dávno vedia že čakáme mimi) tak malej pokupovala vecičky síce trišku väčšie číslo na 12 mesicov ;-) Ale vynosíme A moja mamina nám dala vaničku na kupkanie(ešte po sestre 12-ročná vanička) ale je peknučká ;-) A v Maxe mali zľavy na letné veci tak som malinkej kúpila Barbie plávacie koleco,Macko Pooh čln a psíkové rukávniky :-) zase som na nadštandrate-mali ju voľnú ;-) Juj sa bojím o malinkú :-(
Odpovedať
Bero...ďakujem!
Odpovedať
ani na take nemysli, ze sa moze nieco stat! Uvidis, bude dobre!! :-) Ziaden stres!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bero...ekby to bola také ednoduché :-(
Odpovedať
Baby idú tie Majtrovstbá sveta na markíze čo tej vysnívali ten zápas :-) Naši boli tiež ale na zápase Slowakia-Italia ;-) Juj ale mna také veci dojímajú :-( :-D Takže teraz tu revem :-D
Odpovedať
Ešte aké pesničky :-( :-D Či mi veríte alebo nie :-D Ja tu revem |-| :-D Jeeeeeeeeej teraz Hamšííík a Škrteľ jaký fešáci :-D 8-)
Odpovedať
Baby tak z toho stretka asi nič nebude :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Matula ty sa tam tusim aj prestahujes:) hlavne,ze ste ok Baby nenormalne sa mi paci pesnicka od imt smile bozk - rozmyslam kam ju zakomponovat na svadbe:)
Odpovedať
Peťka..radšej ani nehovor ;-) :-D :-( |-| :-N
Odpovedať
Idem baby ;-) Príjemný večer a brú nocku ;-)
Odpovedať
mati ja viem, ze sa to lahko povie.... vlastne som tym len chcela povedat, ze mysli pozitivne... :-)
Odpovedať
Dievčatá, som si našla čas zase. Ako sa darí ? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kweetinka, vitam ta tu u nas ;-) dari sa super, ideme hajuskat akurat, dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby mne poslali z dalsej restiky rozpocet a zase som rozculena, si zapytali za prenajom jedalne 200eur a menu na osobu 21 eur. Noé prisernost a este mi ponukli take tie otrasne srdiecka za hlavy novomanzelov... pomooooc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
michala mi sme mali za prenajom miestnosti 33 eur.. 200 eur je vazne moc.. :-|
Odpovedať
Baby, mne sa to zda normalna cena... V jednej jedalni, kde som sa bola pozriet sa za prenajom neplatilo, ale za personal (casnici, kucharka, pomocna sila v kuchyni) sa platilo 35 Eur/ osobu. A my tiez budeme za salu na dedine platit 140Eur. A hotely a restauracie su este drahsie...
Odpovedať
Profilova fotka
v reštaurácii si pýtajú aj peniaze za prenájom miestnosti? To som ešte nepočula, veď tam budú mať x hostí, ktorí spravia dostatočnú útratu, tak by nemali dávať ešte aj sumu za prenájom - teda čo som zisťovala reštaurácie, ktoré sa nám celkom páčili, tak tam vôbec za prenájom nepýtali... Ale zase baby, ak by hej, pri počte 50 ľudí vám to zvýši cenu o 4 eurá na osobu čo nie je až tak moc strašné a ak si môžete priniesť aj vlastné nealko, aj vlastné alko, tak sa vám to fakt oplatí viac, než neplatiť za prenájom a nemôcť si priniesť skoro nič ;-) My neplatíme za prenájom ani euro, ale platíme za každú hodinu po 2 v noci personálu 33 eur, môžeme si priniesť buď víno, alebo tvrdé (ak prinesieme víno, musíme platiť tzv korkovné 1 euro/flaša, a flaša tvrdého u nich stojí 30 eur, hoci nákupná cena je max 15 - no a teraz si vyber, čo si prinesieš), nealko vyzerá že musíme všetko od nich brať a oni si pýtajú za 1l minerálky v džbáne 3 eurá !!! Tak na tom sa musíme ešte dohodnúť, lebo tá cena sa mi ani trochu nepáči, radšej by som od nich vzala určitý počet nealka a minerálky by sme priniesli sami, veď toho sa pije najviac, by sme sa nedoplatili :-) zatiaľ nám výpočty za reštauráciu vychádzajú na 1500 eur, čo je pri počte 50 ľudí 30 eur/osoba ale nemáme v tom zarátané to nealko ktoré by som chcela vybaviť aby sme ho mohli sami priniesť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fuha,nas vraj vyjde osoba maximalne 20 € a alkohol, vino, nealko - vsetko si mozeme doniest vlastne
Odpovedať
Profilova fotka
liviapeto - tak to máte fakt super, hneď by som také brala aj ja :-)
Odpovedať
My sme platili za prenajom saly 230 € a na osobu nas vyjde jedlo 21-23€. Je to normalna cena alebo vysoka?
Odpovedať
hm no je to dost za prenajom podla mna...a to v akom meste budes mat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?