Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
rora: pls, pošli aj mne na IP kontakt kde si objednala poháre :-N
Odpovedať
Ahojte, ja sa vydávam 21.5.2011, vidim, že táto diskusia vznikla uz veľmi davno a držia sa tu cca tí istí ľudia ako na začiatku... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to vies miska snad nebudeme zahadzovat nasich skvelych partnerov ked si ich chceme vziat a v termine vzniku temy ja uz som bola zasnubena a vedela som ze svadba bude v roku 2011 bud v juni alebo v maji ;-)
Odpovedať
ja som to tiez vedela uz velmi davno ze svadba bude v roku 2011 hoci priatel o tom este ani netusil uz bolo skoro rozhodnute :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
chlapi nikdy nič netušia :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
misickacmuk2 mame rovnaky termin :-D Kde sa vydavas? Ja v KE :-)
Odpovedať
no my sme si zase mysleli, ze svadba bude tento rok... ale nakoniec sme to nechali az na ten dalsi :-) a uz pomaly planujeme....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ja som sa dnes dozvedela od sesterky, i ked som to uz davno vedela, ze jej mama cize moja teta, co mi niekedy bola ako druha mama, ma nazvala aj so sesterkinym muzom ze som sprosta, sialena a este neviem co, ked si teraz pozeram saty a ze duplovane mi hrabe kedze som si ich skusala, ale co uz narobim a kto by odmietol taku ponuku si vyskusat svadobne satky a citit sa potom cely den v daka tomu uzasne :-) , ale nech si myslia co chcu ja budem aj nadalej pokracovat v planovani svadby, aspon nebudem mat stresy buduci rok, dost ze budem mat nervy kvoli statniciam
Odpovedať
Profilova fotka
barborka takychto ludi milujem ]-( Niektory ludia aj v mojom okruhu su taky, ved na planovanie vam staci 1 mesiac ]-( Porad ma ide niekedy od jedu slak trafit ale vzdy si poviem ze aspon budem mat lepsie zorganizovanu svadbu ako oni a budem mat saty take o akych snivam a nie take, ktore v salone ostanu ako posledne :-) To len treba chladnu hlavu a usmev na perach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to si aj ja vravim ale stale mi rupnu nervy alen ved nech si hovoria ja potrebujem vela casu na organizaciu kedze som detailystka a chcem mat take saty ake sa mi pacia nie take ako si povedala ktore ti len ostanu
Odpovedať
barborabilinova: v pohode, toto mi priateľ hovorí každý deň... že som šialená, posadnutá, hrabe mi... :-D Jemu to je jedno, on má kopec voľného času, lenže ja mám školu a prácu... mimochodom, tiež budúci rok štátnicujem :-S takže úúúúúplne ťa chápem. Ja akurát zisťujem s ktorými fotografmi uskutočniť stretko... sálu mám vyhliadnutú, len tam treba ešte ísť pozrieť, či sa nám bude páčiť aj na živo. Takže nič si z toho nerob, je nás tu viac takých "bláznov" :-D :-D Ale nám je dobre, nie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kast no uplne super nam je aj ked by som bola rada keby ma aj ostatok rodiny podporil ale to sa nestane, tak my fotografa mame aj hudbu uz len v aprrily ideme zarezervovat salu dufam ze bude volna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby no myslim ze viacere sme tu take co planujeme svedbu na buduci rok a este nas cakaju aj statnice,ja som tiez chcela svadbu v juni ale udeme to musiet posuvat kedze statnice budeme mat v juni a ty barborabilinova nic si z toho nerob ja si tiez uz pomaly hladam veci takze nie si sama :))))) rodina nech si hovori co chce len ked budu mat ist na svadbu tak vsetci sa budu hrat na rodinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiez jedna z tych co sa chcu vydavatv buducom roku a tiez pomalicky planujem
Odpovedať
barborabilinova: Koho ste si vybrali na foto? Mne sa straaaašne páčia fotky Zuzana Halvoníkovej, len zatiaľ mi neodpovedala koľko si pýta :-( Obávam sa však, že to bude veľká suma a budem musieť hľadať ďalej. A z rodiny si fakt nič nerob - bývam s priateľom, cca 60 - 70 km od rodičov, takže sa na ničom podieľať nebudú. Navyše otec je proti, tak jupí jou... Čo už, taká je niekedy "rodina" :-p tonka258: My sme tak chceli zase v máji, no žiaľ sa to tiež posunulo pre moje štátnice...
Odpovedať
Profilova fotka
kast co viem tak halvonikova si pyta 840 za cely den, no ta suma mne osobne pride prehnana lebo ked si vsimnes tak jej reportaz je podpriemerna, sustredi sa na portrety, ale na reportazi da blesk na priamo a kasle na silne tiene ci silne prepaly :-( Aj mne sa pacila ale ako nahle som videla jej reportaz tak som si povedala nie
Odpovedať
miskamisko: my žiadnu reportáž nechceme, chceme len portréty, ostatné nám bude fotiť kamarát, takže to som ani nepozerala, keďže to nepotrebujem. Veľmi sa mi páčia jej portrétové fotky. Zatiaľ asi najviac zo všetkých. Len bohvie či robí len to... Niektorí totiž nechcú, lebo menej peňazí dostanú 8-(
Odpovedať
misickacmuk2, princess007 a tonka258 Vitajte v tejto krasnej teme ;-) princess007 Preco ste odlozili svadbu na buduci rok? tonka258 Aj ja som zo SNV :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kast tak na portrety je dobra, ale to neviem ci bude si chciet nechat ujst nejaky celodenny zarobok len za tie jedny portrety, lebo vies viacero portretovaciek sa na jeden den objednava tazko. Nech beriem ze si za portrety bude brat nejakych 200ecok, tak aby aspon ako tak dobehla sumu 830 na den, tak budeš chciet mat viacero portretovaciek. Len aby si sa potom necudovala, ked vam z portretovaciek bude utekat niekam na dalsie portretovacky a da vam na nafotenie portretov len nejaku hodinu aj to bude pritom stale pozerat na hodinky. Poznam aj takych expertov z tejto brandze bohuzial. :-(
Odpovedať
kzuzik ja mam svadbu na Černíku,ale to asi nevieš kde je, takže o upresnenie okres Nové Zámky, ja mám štátnice tento rok,takže juchu ma to obíde a práve preto ju mame v roku 2011..... a my uz aj máme obručky..... aj poháre :D
Odpovedať
miskamisko: Uvidím či mi vôbec odpovie... teraz som našla pani Fiebigovú, zatiaľ som videla len 5 fotiek čo tu má jedna užívateľka v albume a tie čo mi poslala ona. Sú dosť pekné a robí aj len portrétne fotografie. No chcela by som na ňu viac recenzií, nechcem aby mi niekto zvrzal fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
kast- tak mi mame fotografa z oravy vola sa david lajmond je to moj dobry kamos, mne sa jeho fotky velmi pacia bola som na jeho vystavach a je to uzas,niekomu vadi ze je este mlady, ze ma na com este pracovat, ale mne to nevadi,kedze poznam jeho pracu a sme si seberovny a viem ze foti uzasne a nezvycejne aspon nas tak nafoti, ale v lete mame dohodnut s nim detaily ze co a ako, on nas bude fotit od priprav, obradu a oslavy a pravdaze aj tie najdolezitejsie fotky, ktore budeme mat fotene v jednom kastiely a hlavne nie je drahy lebo co pocuvam ake drahoty pytaju niektory fotografi tak to je uzas :-) misickacmuk2 tak to je super ze uz mate obrucky, mysi ich chceme kupit asi v lete, ale to zalezi od toho kedy jeden kamos vrati milemu peniaze, a ked budu peniazky konecne spät tak hura na nakup :-)
Odpovedať
barborabilinova: tiež uvažujem, že sa ešte popýtam známych, či nepoznajú niekoho, lebo je to fakt des. My sa po obrúčkach pozrieme asi tiež v lete, chceli by sme ísť na dovolenku do Turecka, tak asi tam pozrieme zrovna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate fajn my chceme slovenske zlato, juj aj ja by som sla niekde na dovolenku ale rozpocet nedovoluje :-(, kedze polovicu svadby si platim sama, lebo mamka si to nemoze dovolit a este k tomu sporime s priatelom, aby sme mali co najviac peniazkov na domcek :-) , ale mozno sa nam podari ist na dovolenku do chorvatska, nas znamy ma tam apartman len treba vymysliet ako sa tam dostat, lebo s nasim autom to nepojde :-(
Odpovedať
barborabilinova: môj priateľ chce ísť za každú cenu na dovolenku a myslím, že aj ja toho budem mať zase po skúškach plné zuby, tak to fakt dobre padne. Uvidíme však, aký sa podarí chytiť lastminute. My budeme kupovať byt, vyzerá to, že ešte pred svadbou, lebo na schválenie bolo vypracované, že od roku 2011 sa bude dávať hypotéka len do výšky 40% z hodnoty bytu a to je nereálne nasporiť 60% z tých súm čo sú v BA... Tiež by som išla do Chorvátska, keby sme mali auto, ale žiaľ, nemáme... :-| A tak si hovorím, že do Chorvátska sa ešte dosť nachodíme, keď budeme mať deti...
Odpovedať
Profilova fotka
no to by fatk dobre padla taka dovolenka, aj by sme sli keby som pracovala, ale kedze studujem tak sa to neda, a u nas brigadu zohnat tak to nejde a pri mojom rozvrhu duplovane :-( , ale mozno sa nam podari prehovorit toho znameho aby nas tam siel zaviest a potom prisiel po nas aj ked to bude dost blbe, alebo sa nam podari prehovorit svokru aby nesla so svojou svagrinou a bratom ale s nami to by bolo najlepsie :-)
Odpovedať
barborabilinova: veď sa dohodnite aj so známym a choďte aj s nimi na dovču, nie? :-) Nemusí vás len zaviesť, ale môže tam aj ostať... Ja síce pracujem (študujem externe), ale v BA je všetko nenormálne drahé. Si zober, že keď si zoberieme hypo na 2 500 000 Sk, čo je tu najnižšia suma za trojizbový byt, tak budeme mesačne splácať 15 tis. Sk + cca 5 tis. Sk nájom, čo je spolu 20 tis. Si zober, že to bude celý môj plat, keď sa zadarí. Môže byť aj mesiac kedy toľko nezarobím. Príde mi strašné žiť z jedného platu a keď bude mimčo... vôbec si to neviem predstaviť, ako vyžijeme :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kast tak ja som rada ze zijem na vychode aj ked pracu si najst je poriadny problem, a to poriadne zaplatite fakt ja by som si to vobec nevedela predstavit takto mesacne platit, my mame stastie ze budeme byvat v dome, ktory patri mojej svokre, zlata zena, aj ked ma vie niekedy nastvat. Moj snubenec vela nezaraba, ale si myslim ze pri skromnosti sa da vyzit, ked budem na materskej, ktoru si chcem vychutnat min. 2 roky a co sa tyka dovolenky tak neviem ci by svokra suhlasila aby sme s nimi sli a s niekym inym neviem kto by siel, zatial nas nikto iny nenapadol :-)
Odpovedať
kast Vobec ti nezavidim. Po tejto stranke som rada ze byvam na vychode aj ked s pracou je to tu tazsie ako u vas ale zasa my nebudeme platit take vysoke sumy za byvanie aj ked budeme mat pozicku. Nam vychadza splatka pozicky na 172€ mesacne + energie a to nebude spolu ani 10 tis. Takze nam z jedneho platu este dost zostane ked budeme obaja robit. A ak budem na materskej tak aj to bude v pohode. My sme skromni s drahym nam toho vela ku stastiu nechyba a ak nieco chceme tak si za tym ideme. Teraz myslim na domcek :-) Inak baby mi sa uz s drahym obzerame po manzelskej posteli :-) Akurat vcera bol drahy v nejakej predajni a zistoval co a ako. Tak som rada :-) ... ten moj to uz zrejme berie vazne :-D
Odpovedať
Ach jeeejaa aka tvrdka .... MY |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?