Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz si predstav, ked som to hovotila mojmu, tomu do smiechu nebolo :-N My to mame 2-poschodovy hobbycraft, a polka horneho poschodia je cele o svadbe :-N
Odpovedať
:-( my tu nemame ani svadobne oddelenie.... ze nebolo mu do smiechu... :-D :-D :-D :-D :-D a tebe? juj uz to necham, dufam, ze ti nevadi, ze to stale spominan.... vies kolko ja mam takych historiek.... uff milion.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ani mne, ale teraz sa na tom smejeme. Daj aj ty historky, ja ked si spomeniem, tiez dam :-D
Odpovedať
Moje nie su velmi smiesne, len trapne pre mna... :-D Ked som robila v obchode a este mala velmi zlu ang, ma salenaci dali za pokladnu... Skoro som sa po... zo stresu a ked som chcela povedat, it's six pounds som zo seba dostala it's sex a potom sa zasekla.... vsetci nakolo sa zacali smiat a ja sa hanbila ako pes... :-D :-D :-D :-D :-D A potom klasika.. ked som nerozumela, tak som sa usmievala, ked sa dotycna osoba zasmiala, tak aj ja som sa, ked pokrutila hlavou, ze no toto, tak aj ja som to urobila..... lenze potom sa ma niekto nieco opytal a ja ... nic... usmev... som vyzerala ako retardovana... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D:D:D bero, sorry ze sa smejem, ale viem si to predtavit... moja anglina je tiez strasna. Robim v predpredaji medzinarodnych listkov autobusovych z CR, a ked obcas niekto zavola a spusti anglictinu tak sa az rozklepem. Bo sice pochopim co odomna chce (aspon vacsinou) ale odpovedat je skoro nemozne pre mna. Len sa zakoktavam, no proste for.
Odpovedať
Ahojte :-) Baby boli sme v Tescu sa najesť a tak...a jak sme jedli jedna taká mama si sadla oproti nás mala jedneho staršieho cca (4 ročného syna) a toho obsolútne ignorovala,nadávala mu a tomu mladšiemu cca 1-ročnému sa venovala a tak ]-( :-| |-| Je to dosť smutné keď sa jednému venuje a druhému nie :-( ;-(
Odpovedať
babuleee tak co sa dnes stalo, ze je tu tak mrtvo????
Odpovedať
Bero...ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu, len nikto nic nepise...
Odpovedať
A zachvílu ideme "skvelej" Radkovej tetuške na návštevu :-S :-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mata a ked si na PN, nemala by si byt doma? ci mas tolko vychadzok povolenych?
Odpovedať
tak pisteeee.... citat stiham, tak tajne, pisat velmi nie... :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a nemala by si lezat?? Davaj pozor na seba!!!
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som tu. Mata, nech ta nenacapaju z roboty, lebo ti mozu odobrat PNkove peniazky
Odpovedať
Jani,Bero,Katka....už som taaak bola keď som bola dávnejšie na PN-ke to som bola v kine nikto nič a dnes je sviatok tak dúfam že neprídu :-D :-p
Odpovedať
A najdôležitejšia spráááááááááááááááááva som už 11tt :-) :-) :-)
Odpovedať
Ja som pocula, ze prave cez vikendy a cez sviaky chodia, aby co najviac ludi nacapali.... Neviem, ci naozaj
Odpovedať
mata gratulujem!!! :-D
Odpovedať
Bero...dobre vedieť :-o :-S No ale hádam za tú hoďku čo tam budeme neprídu..toto sa volá adrenalín :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som tak pocula...a tesne pred tym ako mas mat vychadzky... aby ta nacapali, ze si skor isla.
Odpovedať
Bajka....:-D :-D Juj hádam to riziko už neni také ako bolo do 10tt ;-) :-)
Odpovedať
Cipana som bola v prevazke a tam musime nosit prilby. Ked som sa vratila spat a dala ju dole, tak sa mi postavila ofina, som vyzerala jak kohut, fakt srandovne, cely pramen kolmo na hlave.... :-D :-D :-D A tak som sedela v kancli asi tak 2 hod a nikto mi nic nepovedal..... No nezabijete ich???
Odpovedať
bajka inak vitaj :-)
Odpovedať
mata urcite to bude v pohode...treba optimisticky mysliet ;-)... Diky biela.ruza za privitanie :-D...
Odpovedať
Bero....ja sa z teba pose*em :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Bajka...hej viem ale niektoré z témičky vedia čo som si za ten čas už vytrpela :-( ;-)
Odpovedať
Hem aha, tak to ti radsej nebudem jatrit rany, hlavne, ze uz je vsetko oki?...
Odpovedať
Bajka....už je to hádam za nami ;-) A kde Ti zmizla foto?
Odpovedať
Bola skareda :-D, snazim sa ju zmenit, len mam velky format... Musim vybrat inu :-). Baby ste aj na FB? Mozem sa k vam pridat? :-D
Odpovedať
Hej som na FB pošlem ti do IP
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?