Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevarim, tiez mu davam konzervy, granule a tak ale tak nieco by som mu aj uvarila :-)
Odpovedať
diky lady ale to by bolo sebeckeeee :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruza coby bolo. ponuka tam je, ked chces ber, ak nie, pochopim :-N
Odpovedať
Ahojte :-) Nááákup sa vydaril :-) Kúpila som si v Exispotre bundu.netehu-ale príjemná predavačna nás obsluhovala a povedala že koľké tehuľky sa zapnú ešte aj v 20tt ;-) Z 90€ na 50€ :-) ;-) A ešte v jednom obchode aj tehu bundičku a tričenká x-) Čočky už mám ale brejle sa ešte robia ;-) V Tescu som kúpila ešte veci na oslavu(také detaili ako sú servítky,sviečky a tak) ;-) :-) A v Kik ešte baliaci papier čo som kúpila minule tka ešte nejaký do sady ;-) :-)
Odpovedať
A keď sme išli jeden b*lo do nás skoro narazil :-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 8-( :-. :-x
Odpovedať
Holky kuk tento album http://www.mojasvadba.sk/album/album.... Co hovorite? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak dnes mam otrasny den fuj fuj draheho odvolali ide od stvrtka do pondelka na sk****ny vycvik :-( cize malej oslava narodenin sa v nedelu nekona az buducu nedelu 26.9. a tak nebude drahy ani vo stvrtok na jej narodeninky tu a nebude jej moct dat pusinku a povedat jej vsetko najlepsie :-| k tomu mi jje krstna mama pisala (ona doucuje cez vikendy anglictinu a nemcinu) cez tyzden je v BA v praci ako prekladatelka ze tento vikend ma volny a ona moze a buduci zase neucit a potom ide na vylet do Rima anemoze si dovolit 3 vikendy bez douciek ...juj ci som nasrata !!! to fakt na tomto debilnom svete kazdemu zalezi len na peniazoch a vlastnom dobre ?? ]-( ]-( akoze ja ju mozem okakat ! ta oslava bude a mozu sa aj zbesnit kto chce ako chce ! a navyse pokazilo sa nam auto drahy mi oznamil ze ho ide zajtra predat (pravdepodobne,ak ho kupi ten clovek) akoze ja som vedela ze je pokazene tam nieco-rozvody ci co ale rovno ho predat som fakt nevedela ze o tom uvazuje a ze do mesiaca rychlo kupit druhe samozrejme zase ojazdene! asi vybuchnem ako sopka a budem chrlit lavu alebo niekoho dnes zabijem ak mate doma komare a nejake kadejake potvory sem s nimi vyzabijam zadarmo !!!
Odpovedať
Profilova fotka
kočky mne zmizli obrucky z albumu ale uz ich tam mam keby ste chceli vidiet :-) super ze sa nakup vydaril :-)
Odpovedať
Beruš....juj aj ja som taká rada..idem popridávať photos ;-) :-) (na FB) Trdielko...juj moja :-(
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sup sup s fotkami, som zvedava na tehotenske vecicky x-)
Odpovedať
Beruš...tie ešte musím pofotiť teraz som pofotila také kraviny :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Už sú pridané :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy už mám doma interneeeet zase :-))) len kurnik si neviem nadstaviť wifi pripojenie, nejako nefunguje :-(
Odpovedať
Vieruuuš hurááááááááááááá si mne aj drobcovi chýýýýýýbala :-D Pozri albumík na FB Sofinka už vykúka :-D :-D
Odpovedať
mata Aj ja cem vidiet brusko :-( Ale ja nie som na FB :-|
Odpovedať
Hainy...daj e-mail pošlem Ti tam ;-) :-)
Odpovedať
Uz som ti poslala :-)
Odpovedať
O.k :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuuuuuuuuj no kráááááááááááááááááááása mojka, krááááásne bruško :-) ale zatiaľ mám väčšie a nič okrem tuku mi tam bohužiaľ nerastie :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Hainy..poslanéééé :-) ;-) Vieruška no nehovor :-D :-D :-D TY si modelka :-D KAm sa hrabú všetky svetové modelky mojkooooooo :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hafanom varim len teraz parkrat odkedy mame velkeho hava (ovciak krizeny s malamutom - nieco ako husky, mame ho z utulku)....ale vacsinou dostava len konzervu s granulkami a krpci len granulky
Odpovedať
Idem..príjemný zvyšok večera a brú nocku :-)
Odpovedať
lady este raz dakujem...som si vsimla, ze ku starostiam druhych nie si odmerana..a vsimas si hocico, ludi, ked su trocha mimo nalady..a moje prispevky si ty vsimnes aj ty...dakujem este raz velmi pekne za to ze si tak mila a vsimava :-N x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, tak riasy su kupene, zajtra vyskusam urobit. Ruzicka, ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari. Neskusali ste uz spoku byvat? Postupne sa osamostatnovat od rodicov. Predpokladam, ze si pre nich stale to male dievcatko, maju tendenciu ta chranit, ale raz odides a zalozis si rodinu. A mas uz vek na to, aby si si zakladala ked nie priamo rodinu, tak potom aspon spolocne byvanie.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik pesne. Daj vediet ako dopadli tie riasy. Ruzicka :-x Baby, kde ste? ]-(
Odpovedať
Ahojte!! Baby ja som mala strasny sen.... Bolo to v den svadby, hodinu a pol pred obradom, vsetci hostia zhromazdeni a ja som zistila, ze hostina bude na nejakom dvore, pri polozrutenom plote, obrusy na stoloch boli pokrcene a len tak nahadzane, vyzdoba ziadna a zenich sa stratil.. Ja v teplakoch, vlasy v cope, bez make up som sa snazila dovolat aranzerke, ze kde je a zenichovi, ze preco sa skryl..... :-p Nocna mora, to vam teda poviem.... :-D Baby na FB neviem, ktora je ktora....
Odpovedať
Profilova fotka
joj bero, asi stresujes a predstavujes si taketo veci.......... asi tvoje podvedomie pracuje.....to poznam aj ja :-| preco sa ti ten hobbycaft nepacil? Nenasla si nic, co by sa ti hodilo?
Odpovedať
Asi tu mame len taky malicky obchodik, lebo tam toho nebolo vela.... Fakt vobec nebol vyber.. No co uz... lady som povedala mojmu ako si isla "trim my bush" a isiel sa posulat od smiechu!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem na FB
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?