Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Deni....neboooooj to určite nie :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Jani...hej "vykúka" myslela som obrazne že už sa bruško rysuje :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiez rozmyslali nad menami, ale mame len chlapcenske zatial :-N Dievcenske sa nam paci Alica, tiez Sofia, Camila, Eva. To su take kontinentalne mena - rovnake v ANG aj SVK. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
booooze, az teraz som si uvedomila, co som napisala. ved aj ja som to myslela obrazne mata :-N Teraz si predstav, ze tto sa mi stava casto - ale aspon sa mozem vyhovorit na jazyk! Minule sa ma niekto pytal, ze co mam n apla ne cez vikend a je ze idem podstrihnut krik, lebo je dlhy uz. A tu v UK krik moze byt tiez prezyvka pre damske tajomstvo.........si predstsv, co si mysleli ze co idem a co im to hovorim...........az moj mi potom vysvetlil :-N
Odpovedať
lady, ved prave nemam ziadnu zlu skusenost, nikdy ma pes nepohryzol.... ale ja som bola take ustrachane dieta, co sa boji vsetkoho, tak mi asi ostal ten strach zo psov... :-D Ale ak ma pes ignoruje, tak som v poho, moze kludne byt pri mne... :-D Ja by som chcela dat detom mena co sa vyslovuju rovnako (akoro rovnako) v ANG aj SVK... takze napr. Alica sa mi tiez paci, ale nepaci sa mi ANG vyslovnost... Zatial vedie Nina a Maxim... :-D :-D
Odpovedať
Ja z teba nemozem lady.... ze idem podstrihnut krik.... to mi nerob, prestavka skoncila, uz sa nemozem chechtat... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Jani...Sofia je teraz dosť populárne meno :-D
Odpovedať
uf ale ja by som pri statniciach eodit nexcela, teda ani byt tehotna...ten stres nerobi dobre mne, nieto este mimcovi :-D
Odpovedať
My mame v rodine dve Sofie mladsie ako rok....
Odpovedať
presne tak ruzicka stres nerobim babetkovi dobre...aj jedna tak potratila mala statnice,aj svadbu a vsetko bolo na nu moc a potratila :-(
Odpovedať
hej Draci ved prave..nexcite ma vidiet jak vtedy vypadam :-D ale ja isto nebudem tehotna vtedy este :-)
Odpovedať
Bero...no vidíš my máme iba jendu a to 1,5-ročnú :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme tiez boli za Sofiu, ale uz je teraz naozaj velmi popularne a vyuzivane, a dalsie su Sabina, Sandra, Zoja a chlapcek - Tobias, Kristian, Sebastian, ale aj MAxim sa mi tiez paci ;-) ruzi - no nieco pravdy na tom samozrejme je, ale Petka sa toho asi neboji. Ja som mala spoluziaciek asi 7, ktore statnicovali s bruskom a vsetko bolo aj je v poriadku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero no normalne, ze I'm going to trim my bush this weekend.......' :- :-D :-D :-D
Odpovedať
bambu a vcetci budu kukat na to brusko...najma moj skolitel :-D :-D :-D
Odpovedať
hej lepsie vsetko poporiadku ....potom mozete pracovat na babetku :-)
Odpovedať
Deni....podobný vkus polovicu mien čo máte vy mali sme aj my :-D
Odpovedať
Draci ale zas mozno by mi dali nejaku ulavu keby som pri odpovedi moc neexcelovala :-N :-p :-D
Odpovedať
ladyyyy ... :-D :-D :-D :-D :-D musim si zahryznut do pery inak sa zacnem rehotat..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, a ked vuberate meno, hovorite si to aj nahlas, ze ci to bude dobra kombinacia s priezviskom? :-N
Odpovedať
baby inak v nedelu som uz naplanovala take stretko, nech sa ´´rodinkujeme´´ a vobec to nevyslo podla planov...taka som rozculena 8-(
Odpovedať
hm ta to je tiez mozne podla toho aby ludia by tam boli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nehryz si do pery, to si neodpustim ked sa pokuses koli mne! :-)
Odpovedať
Jani....No ani neviem ako sme sa dopracovali k menu sofia :-D
Odpovedať
ruzicka aa co sa stalo?? este to rodicia nevedia ?
Odpovedať
Profilova fotka
ruza porozpravaj. co si naplanovala? aj boli vdacni?
Odpovedať
Profilova fotka
sofia je krasne meno. ja si vzdy predstavim sofiu loren ked pocujem to meno :-N
Odpovedať
:-D :-N JAni
Odpovedať
Tak Radim už prišiel zachvílku ideme...držte palčeky aby sa nákup vydaril :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som pocula vela pripadov, kedy rodicia mali pripravene meno pre babetko a nakoniec pri porode dala matka uplne ine meno..asi nejaky vnutorny pocit, alebo ked babetko uvidila hodilo sa mi ine ake bolo v plane. Napokon ani ja niesom vynimkou.. 9 mesiacov som bola Deniska a mamka ani nevie preco po narodeni, ked sa jej opytali ake bude meno tresla, ze Simona ;-) a ze netusi preco.. :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?