Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ako to myslis viacnasobne nechces otehotniet? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dufam,z e to nikto z roboty necita ;-) ruza, ale niekedy musim robit aj vikendy a vecere........
Odpovedať
Profilova fotka
dracica napriklad dvojcata ;-) tesne po vysadeni antiky, je vecsia sanca otehotniet viacnasobne.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoijte, dnes je taaak krasne konecne, slniecko svieti, hned je lepsia nalada. 8-) draci, po vysadeni anti, mozes kludne pocat aj dvojicky. ;-) dnes si idem kupit tie riasy, som zvjedaf, co to bude.
Odpovedať
??? to som este nikdy nepocula to podla mna nema s tym nic spolocne....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi :-) daj potom vediet, ake boli. simi, draci - my mame dvojicky v rodine a teraz som ja na rade............aj v mojej rodine a aj v draheho rodine =-) Tak ja sa tomu as nevyhnem. Simi, no drahy takto meni nazor? Asi uz dospel ;-) Len zartujem. Ale to je sobre, aspon vidno ze zodpovednost mu nerobi problemy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci, po vysadeni anti je telo zblbnute, nema davku hormonov na ake bolo zvyknute, tvori sa viac vajicok a tym je vacsia sanca na viacnasobne tehu. ale aj na tehu vobec, niektori lekari tak liecia neplodnost, ze nasadia na 3 mesiace anti, potom sa vysadi a tym sa zvysuje sanca na otehotnenie.
Odpovedať
no ja neviem to je podla mna hlupoast ja som brala tiez antikon.nejakych 5 rokov a potom som vysadila a nic... uz by som to nikdy nebrala co som sa vselico docitala vela zian tak uz kvoli liekom sa stali neplodne lebo to je len sa hranie s horonami...teda ja som musela lebo hormony mi chybaju ale aj tak uz radcej berem ine na hormony ako antikon.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik palec hore ;-) usetrila si mi pismenka..
Odpovedať
Profilova fotka
lady co ja viem, asi mu tikaju bio hodiny :-D :-D :-D ale zas je pravda, ze on je typ cloveka, ktory potrebuje zodpovednost vzdy za nieco a ak by mal zit bez nej, asi by sa nudil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
draci neznamena to, ze musis otehotniet po vysadeni viacnasobne, ale je tam vecsia sanca..to je cele.. spytaj sa uja google.. ;-)
Odpovedať
Caute baby, vy uz chcete pracovat na baby, aj ked mate svadbu az buduci rok? Ja by som tiez chcela, ale vydavat sa s velkym bruskom? vam to nevadi? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bajka1 - ahoj. Tak nasa simi je uz po svadbe, tak oni uz mozu ;-) Ale aj my ostatne sa chystame aspon tie 2 mesiace pred svadbou sa pokusat. To brusko este velke nebude ;-)
Odpovedať
bajka1 Ahoj. Aj my sa chceme zacat snazit o mimi uz pred svadbou ale len nejake 2 mesiace ze to nebude este vidno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bajka - bambula to ma vsetko dobre zamerane - ze budeme vsetky skusat o mimi ;-) . joj ja by som aj teraz chcela zacat.......... ale teraz si uz musime davat pozor, lebo termin by bol tesne okolo nasel svadby :-|
Odpovedať
:-D no veru, ladyjh, to ja by som mala termin asi na nasu svadbu rovno :-D A uz len preto, ze je vsetko podstatne zajednane, tak musime pockat a zacneme, ked to este nebude vidiet ;-) Ale aj ja by som uz teraz najradsej.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak my sa nebudeme narazlen vydavat, ale aj rodit??:))) my to musime nejako prespekulovat, aby sa mrne narodilo koncom juna 2012 :D (aby som na statniciach nazacala rodit:) ) takze asi buduce leto budeme mat "plne ruky prace" s vyrobou :D
Odpovedať
Profilova fotka
plne ruky prace - plne nohy tiez ;-) Aj ja by som najradsej uz teraz! A nejako sa trocha aj bokim rannej nevolnosti - aby som sa neobjimala so zachodovou misou na svadobny den - namiesto mejkapu bude zaludocna pumpa :-|
Odpovedať
peti - a teba cakaju statnice v 2012?? =-)
Odpovedať
mna cakaju statnice v roku 2012 tak tak skoro babetko nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
baby trham vam partiu :-D my sa nebudeme este pokusat o baby, este si dame cas :-) a inak tiez sa nudim v robote, akurat som sice dosla, bola som mrknut obrucky ako vyzeraju nazivo co chceme x-)
Odpovedať
a odkial budes mat obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
beruska, obruzky sa pacili? ja mam statnice na buduce leto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
obrucky som bola pozriet na Obchodnej ul. v BA (tie co mam v albume) tak boli uuuuplne uzasne x-) ale budem si ich davat robit v cechach. len tam musim skocit s drahym nech si vyskusa velkost :-) my chceme obrucky z chir.ocele, damsku s 2 briliantami.
Odpovedať
aha a preco vam to az v cechach budu robit?
Odpovedať
Profilova fotka
lebo to vychadza o polovicku lacnejsie ako tu u nas
Odpovedať
a to si objednate tu v BA v zlatnictve a spravia vam ich v cechach a doveziu,je to cez to zlatnictvo na Obchod.?
Odpovedať
Profilova fotka
deniska ja az o dva roky statnice :))) teraz som mala bc. v juni a ak sa v tej skole neslahne, tak v 2012 v maji alebo v juni budem mat mgr. nastastie mam spoluziacku, ktora ma svadbu 11.6.2011 a tiez chce ist na statnice s bruskom :)
Odpovedať
peti - ;-) takze rodit pocas statnic nie, ale s bruskom tam pojdes, ak sa podari? :-N
Odpovedať
Hem to sa este nacakame baby, pozeram na Vase datumy svadby a mam najskor, chichi :-D. Uz som aj rozmyslala, ze si prelozim svadbu na nejaky skorsi datum, ale uz je zima a v aprili je zasa post, takze mi to nevychadza :-). Dufam, ze ta zima skoro prejde a vsetko dopadne Oukej ;-). Takze dva mesiace pred svadbou nie je este brusko vidiet? A co tie ranne nevolnosti? :- :-D Uz ste aj rozmyslali, ci dievcatko, alebo chlapca? POzerali ste aj na ten cinsky horoskop ci tomu neverite? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?