Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
bambula som rada ze ujo zubar bol dobry a posluchal ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
farby hociake... http://www.panskedoplnky.sk/eshop/fra... baby ak ste niektora videli foto zenicha, s cyklamenovou kravatou, hodte link, nech to viem drahemu ukazat dakujem
Odpovedať
a baby nbeznasam vsetko morske i ked som to nejedla..ale ani kraby mi nechutia, je mi zle ked citim tu vonu..takze ani susi by mi neslo..ale zato pstruha alebo makrelu teda moooozem mnam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka dakujeme :-) aj ruzicke dakujeme za komentar x-) este su vsak neupravene tie fotocky upravene az v nedelu budem mat cize v pondelok buduci ich slahnem na FB ;-)
Odpovedať
petkaa28 ja viem je to skvela cena 20 eur na osobu ale to zalezi ze co budeme mat lebo ze to moze byt aj menej...a aj vyzdobu nam majitel spravi...aj ze navleky na stolicky maju aj masle tak nic nemusim zhanat taka som rada :-) budeme mat v Budmericiach neviem ci poznas
Odpovedať
Profilova fotka
petka, chces aj cyklamenovu vyzdobu? moj bude mat tiez cyklamenovu kravatu a koselu bud bielu alebo svetlo ruzovu po polnoci.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) taaakze v piatok sme sli s drahym na pohotovost, bolo mu uz moc zle, nemohla som sa na to pozerat ako trpi. Boli tam velmi neochotni, ze ci nepozna paralen a ze co mu maju akoze oni dat.. Este ze tam prisiel svokor nakoniec a poznal lekara, tak mu dali injekciu, predpisali antibiotika a kopu inych liekov.. Cely vikend prespal, ako mu bolo zle, ked sa postavi, ma strasne motaky, tak aj teraz spinka chudiatko moje :-( Kameraman nas stoji 16000kc, velmi ho odporucam, skvely je :-)
Odpovedať
Ahojte kocky!! Konecne mam chvilku cas na dennu davku MS... ;-) Ja lucenie so slobodou mat urcite nebudem. Nejak mi to ku stastiu nechyba... ;-) lady - povedz svokre, ze chces mat slovensku svadbu a tam lucenie so slobodou nie je a hotovo.... Ved co, nakoniec bude aj tak musiet respektovat tvoje rozhodnutie.... petkaa a tebe sa zda obrad o 15:30 skoro? Baby o kolkej budete mat obrad vy ostatne? Ja so s fararom dohodla na 15:00, ale teraz rozmyslam, ci to nie je skoro..... A drahy bude mat urcite tmavy oblek, mozno aj cierny, jednoradovy, lebo mne sa dvojradove nepacia. A bielu vestu, viete taku s tom bielou potlacou a bielu kravatu. Tak sa to paci mne a jemu je to jedno, najradsej by isliel v obleku, co ma doma.... to uz som mu zatrhla.... :-D :-D :-D ruzi, ty si mala nejaky sviatok cez vikend?
Odpovedať
wera - drahemu prajem skore uzdravenie!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Beronsche - dakujem velmi pekne :-) My budeme mat obrad o 16tej, povodne sme chceli o 16:30, ale to sa nam uz vsetko zdalo nahusto potom... :-)
Odpovedať
Bero ano vcera narodeniny x-) x-) x-) Weri dufam ze sa coskoro uzdravi..mne tiez neni najlepsie :-. A Bero ja xcem obrad na 14.30, este skor nez ty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ruzicka, jejda takto oneskorene, prajem ti vsetko len to najlepsie, nech sa ti vo vsetkom dari :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
bero - aj my budeme mat sobas o 15 hod. Podla mna to je akurat, ved ak to bude aj s omsou, tak do 16 urcite, potom gratulacie, pred 17 sa dostaneme do saly, rozbijanie taniera..atd, tak veceriat budeme o 18h ;-)
Odpovedať
Ahojte zase som tu :-D Vieruškaaa....moja chudiatko :-( POsielame Sofinkovské vírusiky aby sa čo najskôr uzdravil ;-) :-( SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :-* Bero...ahoj...oznamká robíte sami :-N My budeme amť obrad o 15:00 Ruži...už Vám dali dátum z matriky? To Vám kedy mienia povedať? :-O ]-( Aby ste všetko robili naposlednú chvílu ]-( Juj škoda rečí mojko ;-)
Odpovedať
A zabudla som :-D Bruško odfotené pridám na FB :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci a kde v budmericiach? Tie poznam velmi dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no daj to brusko, som zvedava ;-)
Odpovedať
Beruš pridáva sa :-)
Odpovedať
Beruška...pridané :-)
Odpovedať
A pridaný aj termoobal ku fľaške ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej to je zlata :) drzim palce nech ide vsetko v poriadku dalej :)
Odpovedať
Beruš...dakujeme moc :-) :-) Dúfam že už to dalej pôjde tak ako má ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero - mne je to skoro...my chceme o 16:00... kacennka - ano chceme cyklamenovo zelenu vyzdobu :) chcela by som, aby mal drahy aj na obrade cyklamenovu francuzsku kravatu, bielu koselu a vestu vo farbe obleku - baby myslite,ze to moze byt???? dracica - poznam budmerice, idem kuk na nete, co najdem :) ale my chceme priamo v pezinku, takze asi priplatime
Odpovedať
Beruš...máš na FB pozvánku do našej skupinke na FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej dakujem, idem kuk :)
Odpovedať
Beruš pridaj si do udalostí svadbu :-) Idem dobrú nocku a príjemný zvyšok večera ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc matka :)))
Odpovedať
Profilova fotka
blbne mi fb mozes prosim poslat este raz? dakujem :-) dobru noc prajem tiez aj malej sofinke :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz mi to ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj ja chcem pozvanku na FB, prosim prosim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?