Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, potrebujem radu. Asi odbocujem od temy, ale skusim. Ja chodim kazdu stredu na kruzok pre 9-14 rocne dievcata - nieco ako pionieri a som veduca (este mame dalsie 2). Za dva tyzdne budeme mat 'Slovensky vecierok', kde budeme papat tradicne slovenske jedlo. Tak potrebujem poradit - nieco, co by im chutilo a ingrediencie aby som mohla kupit tu v UK. Bryndzu to nemaju :-| A budeme to varit, tak to treba vsetko stihnut za 3 hodky. Dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady zeby vyprazany syr? to je tiez vraj tradicne slovenske jedlo
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik drzim palce pri snazeni. chce to len odhodlanie a vydrz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, to by aj pripadalo do uvahy. dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady segedinsky gulas, kuraci vyvar.. knedlik, kapusta masko.. aaale co, uvarte im pizzu alebo spagety :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zeby som im urobila pizzu? :-D :-D alebo nejake mafiiiny? ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky. Poradte mi prosim vas na svadbu nejakeho dobreho kameramana na vychode..???Vopred dakujeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Majka, kuk sem - http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, my tiež neplánujeme rozlúčku so slobodou. Možno keď tak len nejaké posedenie s kamošmi, ale s nimi chodíme aj tak často takže to je jedno :-)
Odpovedať
Baby....kto vás má dočítať do kelu? :-p :-D TO dá zabrať :-p :-D Deni....aj ja sa zubárov bojím...mne tiež len s injekciov :-D :-D Ale na prehliadky chodím pravidelne :-D :-D :-D ešte čo ste také písali na čo sa môžem pripojiť ? :-D Už si ani nepamätám :-D Ruži...aj ja mám niekedy potrebu povedať Vám že ste proste super x-) x-) :-) :-N Vieruška....a čo drahý? :-| :-N Jani...ty bývaš kde v UK? :-N
Odpovedať
Jaaaaj a rozlúčka zo slobodov...bude :-) :-D A veľkáááá....taká babská jazda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby tiež som rada, že som našla túto tému, aspoň mám s kým popísať a poradiť sa o podobných "starostiach" x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Juj som sa pomýlila nie slobodov ale slobodou :-D No baby zajtra ideme do Piešťan...pre okuliate a čočky....a plánujem si kúpiť nejakú zimnú tehu bundu ;-) Dnes som spozorovala ako keby sa bruško už začalo ukazovať ;-) Možno sú to moje predstavy ale fakt ako keby už vykúkalo :-) Tak predsa aby mi aj drobcovi nebola zima ;-) Možno aj malej niečo kúpim ;-) Dne sprišiel termoobal na tú fľašku čo som malej objednala ;-) :-) Je peknučký :-)
Odpovedať
Malaberuska.....juj aj ja :-))))))))))))))))))))
Odpovedať
Caute babky ;-) Uz som doma z PO, tak prezila som to. Nic nebolelo kedze bola aj inekcia. A vysolila som tam pekne peniazky.. ]-( A co sa tyka rozlucky so slobodou, ani mne by nechybala. A ked tam sme obaja uvazovali nad tym, ze by sme spravili spolocnu. Ale ti jeho kamarati ani pocut o tom. Tak som povedala, ze moje slovo azda neznamena v tomto nic??? ]-( 8-) A Durko im vsetkym povedal "Ja poviem, kedy bude, kde bude a ci vobec bude!!!" :-D
Odpovedať
Deni....supeeer že nebolelo ;-) :-D Môžeš poslať do správy koľko si platila? teda ak sa môžem opýtať :-N Chcem pre porovnanie ;-)
Odpovedať
uz mas, moja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambi, ten tvoj je super ;-) ja si asi urobim 'rozlucku so slobodou' s mojim len my dvaja ;-) .................
Odpovedať
ladyjh - no povedz, sa ma zastal moj zlaty ;-) Ta ci maju co do toho kamarati hovorit?? ]-( A veru, ovela radsej by som dala peniazky do nejakeho wellnes, ako na alkohol a zas by sa len opili, rano kazdemu zle by bolo....no naco to???
Odpovedať
Deni...v IP odpoveď Jani....aj taká je dobrá ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ved presne. ved o tom to aj je - dobra timova praca ;-) ja mojho tiez trenujem. Hlavne vo veciach ako napr. ked vola jeho mama (brat, kamos - proste ludia, do coho to nic), a moj jej povie, ze mam zlu naladu, alebo ze ma boli hlava, alebo ze sa mi nieco nepaci......Este mi to bude asi dlho trvat, kym budeme jednotka v tomto, ale uz sa na tom pracuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mati, ty si chuducka, brusko uz moze zacinat vykukat. My sme rozlucku neriesili este, nepripada nam to dake dolezite, bo ja sa uz za slobodnu nepovazujem, kedze mame spolocne dieta, dom, financie, auto, akurat len priezvisko nieje spolocne. :-) mozno odveci, ale jedla ste uz niektora morske riasy?
Odpovedať
Och Zuzi, nie...toto som naozaj este nejedla. Ty snad ano? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mata, a nie? A ja si aj tak myslim, ze ked budem tehu a budu ma viezt na porodnicu, vtedy mozem kazdemu povedat, ze sa idem lucit so slobodou..........aspon na takych 20 rokov ;-) mata, moja kplegyna ma termin 24/1 a tiez jej bolo vidiet brusko v 3 mesiaci. Male, ale predsa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ee, ale citala som, ze to obsahuje vela mineralov a latok, ktore harmonizuju stitnu zlazu. Dava sa to napucat a pouziva sa to do polievok, rizota a tak.
Odpovedať
Jani.....odfotím a pridám ale to až keď si boook uvedomí že mi treba viac prestoru na disku :-D Zuzi....ale no nehovor že chudá :-D Bola som aj chudšia :-D
Odpovedať
Zuzi - nepocula som o tom, ale co by clovek nespravil pre svoje zdravie, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik, ja som morske riasy mala v podobe suši - japonske jedlo.
Odpovedať
Profilova fotka
bambu, veru, len ako to chuti... Su to take velke platy.
Odpovedať
Profilova fotka
lady, ja som sushi nejedla, ako chuti ta riasa?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?