Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si valentina uzili hadkou pri pizzi, takze zase jeden uzasny vecer :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kliiiidek miskamisko :-) Nemoze byt kazdy den skvely... tak to vo vztahu byva...
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik mne osobne bolo doma povedane ze taky vztah aky mam ja by vela chlapov nevydrzalo, hadka kazdy den, obcas sa prekoname a jeden den sa nehadame
Odpovedať
Profilova fotka
Uff tak to uz ty vies, ci to nie je na zvazenie :-N ale zelam vela stastia :-)
Odpovedať
Miska a o com sa to stale hadate? :-D Ty si asi taka povaha ze to potrebujes .. :-) A tvoj priatel asi tiez ..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte aj my sme prezili valentina uplne normalne ako kazdy iny den... planovac svadby este nemame, ale tiez si ho planujeme spravit....
Odpovedať
miska mne priatel uz niekolkokrat povedal (tiez ked sme sa hadali) ze iny chlap by so mnou nevydrzal ]-( ale zas to iste mozem povedat ja o nom 8-( tiez mavame take slabe chvilky kedy sa vieme do krvi pohadat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hainy no ono drahy je taka povaha ze najradsej by sa nehadal vobec a pri kazdej velkej hadke place. Teraz ponovom sa hadame na tom ze jeho rodicia by ma najradsej videli na vyrobnej linke niekde zalezenu, hlavne prec od neho. Pritom ja som vyucena na nieco uplne ine a den bez kontaktu s ludmi si ani predstavit neviem. V takej praci by som scvokla za par dni, to nevravim o 20 rokoch na linke. A co sa tyka mojej potreby, tak ja vacsinou nedavam najavo co ma trapi ale potom ked uz to dam najavo tak to zato naozaj stoji a dnes si o mne asi susedia mysleli ze mi sibe. Hadali sme sa o svadbe ako blazni, nastastie nie o nasej, bohuvdaka :-) Ale tak o to lepsejsie je to udobrovanie, aj ked v poslednej dobe drzim nezalany celibat :-(
Odpovedať
miska A preco by si mala robi to co chcu svokrovci? Resp. preco vlasnte chcu aby si robila na linke??? =-) A co ste sa hadali o svadbe? Chystate sa na nejaku a neviete sa dohodnut? Takze hadky priniesli nezelany celibat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ty vole akoze h.a.i.n.y ma pravdu, to preco sa svokrovci staraju kde a co robis? Tak akoze ked sa staraju do vas dvoch tak to bohuzial byva... ale aby sa starali priamo do Teba, ze kde robis??? Ja by som ich poslala... a draheho tiez, ak by sa ich zastaval ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No svokrovci vsetky svoje deti poslali na technicku skolu a vsetky su vyucene ing, zatial co ja mam len ukoncenu strednu skolu. Tak svokor si ani ine povolane ako nejaky robotnik na linke pre cloveka bez vs nevie predstavit. Darmo im vysvetlujem ze ja som vyucena do volneho casu a do cestovneho ruchu. O svadbne sme sa hadali ohladom fotiek, lebo drahy ma presviedcal o kvalite jedneho fotografa, ktory mne bol vrcholne nesympaticky svojou tvorbou. Co sa tyka celibatu tak ten bohuzial nie je len z hadok ale aj z celkoveho nedostatku casu a stale je jeden z nas chory a drahy povie ze ked nemoze dychat, lebo ma silnu nadchu tak on proste nemoze robit ani ine veci. A potom ked uz on moze tak zase chyti daco mna :-( kzuzik svokrovci sa do nas staraju od prveho mesiaca nasho vztahu, raz sa svokre podarilo nar rozostvat proti sebe, no potom som si povedala ze nikdy viac ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Uff tak ti teda zelam vela sily a vytrvalosti :-| No ako inak ti poradit... neviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik ja som sa uz zmierila s tym ze ja som tak pripad pre psychiatra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby dnes som bola so sesterkou v jednom salone u nas v poprade a ta pani, ktora tam robka tak mi dovolila vyskusat si satky, bol to uzasny pocit si rok a pol dopredu skusat satky, a rozhodla som sa ze satky si od nich poziciam a ze nepojdem do spisskej belej kedze aj tam kde som bola maju krasne a podla mojich predstav :-) dala by som aj fotky, ale nemozem kedze moj mily tu chodieva raz za cas pozriet- zvedavec jeden :-)
Odpovedať
Baby kupujete si na svadbu aj svadobne pohare? Ak ano tak kde? Nemate nejaku stranku odkial by sa dali objednat? Ja co som nasla na nete tak vsetky su podla mna dost prehnane drahe.
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. na stranke svadobnepohare mas pekne moznosti,nie su lacne,ale svadbu budeme mat len raz...ja osobne som zamerana na vsetko co sa ligoce, takze budeme mat urcite novinku-na pohari vypisane mena so swarovskeho kristalmi...ale inac je velký vyber svadobnych poharov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No svadobne pohare urcite budu!!! Ale neviem este odkial :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa asi budem vynikat norme no nechcem ziadne tie precackane svadobne pohare. Na stuzkovej sme mali od jednej firmy velmi pekne vygravirovane pohare, tak tam si dam asi spravit aj svadobne. Jednoduche fletny na sampanske s nasimi menami a datumom :-)
Odpovedať
A kde sa davaju robit tie mena s datumom? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
oni to graviruju ta firma priamo oni, ako studenti sme mali jeden pohar za 1,50eur aj z gravirovanim plus pieskovanie dole bolo 50 centov. No musim sa ich popytat ci take vedia spravit aj svadobne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby, viem, ze sa to tu nehodi, ale predavam krásne popolnočné šaty ;-) kuk bazar :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Ak mozem, tak sa k vam rada pridam. My mame termin 27.8.2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
princess, máme rovnaký dátum, si ma potešila :) ako ste dospeli k tomutu krásnemu dňu? ;-)
Odpovedať
ahoj jucuska :-) nooo chceli sme koniec augusta, lebo je to stale leto, je vacsinou krasne pocasie (dufam, ze sa to v nas den potvrdi 8-) ) a nie je take strasne teplo.. tak preto :-) a vy?
Odpovedať
h.a.i.n.y: aj my si budeme dávať svadobné poháre, ale tiež som zistila, že všetko je strašne predražené. Rozhodli sme sa, že si zrejme zájdeme kúpiť obyčajné poháre niekde do Ikey :-D na to si necháme vygravírovať dátum a mená, uviažem na každý nejakú peknú vkusnú mašlu a hotovo...
Odpovedať
ja mam svadobne pohare take tie so srdieckom na stopke a stali 9eur + postovne tusim 4 eura :-) objednavala som ich z jednej stranky so spodnym pradlom, ak niekto bude chciet hodim do IP link. strasne sa mi pacili a potesila ma aj ta cena, lebo co som pozerala ine pohare, tak tie ceny sa mi zdali az prehnane. a pri tychto poharoch sa nemusim bat ak by sa nahodou rozbili. kludne objednam dalsie :-) sak za taku cenu :-D :-D
Odpovedať
rora môžeš mi hodiť link do IP :-) včera ma tak vytočil jeden mail že až, dokonca až tak že som sem ani nenakukla. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
princess, ja som sa narodila 23 ,snubenec 24 3+4 je 7 a zároveň sme spolu začali randiť 2.7. takže preto...Pôvodne sme chceli presne na 6 výročie randenia,lebo tiež vychádza 2.7 na sobotu, ale kedze budem koncit Bc, chcem si prípravy užiť a svadba bude až v auguste...Vy ste ako dlho spolu?A ako dlho ste zasnúbení? :-)
Odpovedať
hainy, liana ip poslane ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?