Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky. ako ste vikendovali? Bero, mrzi ma, ze hobbycraft sklamal........ poslala som ti email o svadobnych satach. Baby, rada by som sa spytala, ze ci sa budete lucit so slobodou a ako/kde/s kym to budete mat. Mna svokra stake otravuje a ja uz neudrzim si kusat do jazyka...........nabuduce urcite vybuchnem! Tu v UK to ludia robia ko debili - chodia na vikendy do spanielska, holandska..........na cely vikend, niektori aj na dlhsie. Poriadne neplechy narobia....Chodievaju aj po 20.......no ja na to mozem! Ona sa ma stale vypytuje, ze kam ideme, kedy, ze treba zacat rezervovat.........minule sa ma niekto ze jej pritomnosti pytal ze ci ide aj ta dotycna osoba a henta.......a svokra len prikyvuje........ Mne je uplne jedno ci sa budem lucit so slobodou a ci nie, najradsej by som nic nerobila, ved aj tak s mojim zijeme uz 5 rokov spolu. A slobodu si aj tak nechavam ;-) Ked tak, niekem na 2 noci do hotela a na masaz, virivku, manikuru a tak........ale na nejake opiase ani ma nehne. Este by som rada vedela, kto sa pozyva na taketo podujatia? Ja som myslela, ze nevestine kamaratky a blizke osoby. No svokra prikyvovala ked sa ma pytali na zeny z jej rodiny (resp. z mojho draheho rodiny). To oni maju ist so mnou sa lucit so slobodou lebo moj drahy sa zeni? Alebo co? Ved sa s nimi ani pravidemle nestretavame, len na rodinnych oslavach....... A este jedna vec je taka, ze ved ja ked mam nieco take robit, tak aj s mojou maminou, ved ona je ta najdolezitejsia, ktora by tam mala byt (po mne a zaroven pre mna). No a teraz ju trepat do UK........to by urcite neisla. Asi ani nec nebudem asi nic robit, aj tak nemozem peniaze len tak vyhadzovat........ 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :) hmm..som sa potesila na tej stranke, ze maggie sottero za super ceny a to su fejky...hanba im :D nevadi, idem sa objednad na myjavu asi koncom septembra prave som sa vratila z mu v pezinku, boli mi ukazat obradne saly - obe krasne - foto tu http://www.pezinok.sk/index.php?yggid... my berieme tu vacsiu na mu ked tak...do tej mensej sa nezmestime a je tam aj poplatok 66 €.... takze uvidime...este pojdeme kuk do senca koncom mesiaca, ked prerobia obradnu miestnost a uvidime ale tomi fnuka, ze ked bude aj obrad v pk, tak to nebudeme mat svadobnu kolonu a nebudeme trubit :D v pezinku uz maju terminy svadieb na buduci rok - sobasia len kazdu druhu sobotu...nastastie to vychadza na 28.5. :D uz sa len pobit s niekym o cas :D my chceme o 16:00 inak ked som isla odtial tak som sa stretla s mojim "tatuskom"....boli sme od seba cca 2-3 metre, tak na mna pozrel a uz ho nebolo...raznym krokom sa pobral odo mna prec..mam rada tieto "vrucne, rodinne" stretnutia s nim :D
Odpovedať
Profilova fotka
lady my chceme rozlucku, ale bez rodicov.... este rozmyslame ci spolocnu, ale asi si dame babsku a pansku jazdu.... :D
Odpovedať
Peti my este nemame termin..u vas hej? bude vas tak vela ked myslis ze sa pobijes? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady ahooj, my sme rozlucku so slobodou vobec nemali.. resp. mali vo stvrtok pred svadbou, ked prisli domov surodenci pracujuci mimo SK a boli sme vsetci posediet ;-) nepovazovali sme to za potrebne, myslim, ze nam to ani nechybalo.. a ani sme si nespomenuli na tento ,,zvyk" :-) stale chodime spolu von, ked ideme takto s partiou, pretoze Onrikovi kamosi maju frajerky a tie su zase moje kamosky, tak na co robit drahoty? Ja si myslim, ze ak to nepovazujete za potrebne, tak sa na to vykaslite a vklude svokre povedz, ze ziadnu rozlucku nepotrebujete..poznam X parov, ktore ziadnu rozlucku tiez nemali a v pohode..nelam si s tym hlavu, ak ju nechcete..rozlucka je o niecom inom a nie o tom, ze sa nebudes s kamoskami bavit, lebo je to nasilu, alebo budete s drahym na seba mysliet a chybat si...rozlucka je o tom, ze sa idete zabavat bez seba v pravom slova zmysle..a nie sa trapit..je to len taka tradicia, ved aj tak kolko krat po svadbe pojdete posediet si kazdy po samom..no nie?..takze hlavu hore a pekne sa dohodni s drahym a ak tiez nema chut robit rozlucku, pekne to oznamte svokre..ved je to o vas, nie o nej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne nejako ta rozlucka ku stastiu nechyba. ak budem nieco robit, tak pozvem 5 mojich naj kamosiek ku mne domov. trosku si posedime a poklebetime a to bude vsetko. 3 uz maju aj deti, takze nejaka zurka by sa aj tak tazko dohadovala.
Odpovedať
Profilova fotka
:-N juj super si to napisala simi, dakujem :-N draheho asi necham robit co chce, ze neho tiez planuje jeho kamarati - tusim ze idu do Haagu v Holandsku (moj tam robil 2 roky) A pekne svokre poviem, nech odpali....... A asi to urobim tak, ze ked pojdem domkov, pojdeme len s nasimi von a bude. Zalezi mi aj na tom, aby moja mamina o nic neprisla :-N Mas pravdu simi, to je len zvyk a nikde nie je napisane, ze sa to musi. Palec hore :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a je to v ..... jaaaaj, nastvana som :D ruzi volala som teraz do senca, kedze mi povedali, ze staci zavolat koncom roka...a uz maju svadbu na 16:30 mimo mu, takze nas mozu zosobasit najskor 15:30..aby sa stihli prepravit....a po 16:30 uz nerobia... takze ideme asi do pezinka....
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte dnes mam zhon mali sme plavanie s malou ;-) tak len tak narychlo my rozlucku asi mat budeme v novych zamkoch je taka diskoteka ze na 3 podlaziach=6 miestnosti a vsade ina hudba hra takze budeme v tomto komplexe ale ja s babami on s chalanmi a ked nam to nevyjde ze by odmietli tak vikend pred svadbou pojdeme na nejaky wellness si oddychnut od starosti a krstnej mame zverime drobceka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady ;-) zmurkam a dakujem.. ved je to tak :-) nemusi to byt, lebo leco.. hlavne si urobte tak, aby ta vasa rozlucka ak uz bude aj oddelena, nech sa kazdy z vas na nej citi co najlepsie..nikde nieje napisane, ze musite ist chlastat, ci cumiet na striptiz..ak mas chut ist na kozmetiku, saunu, vyrivku, nechat sa hyckat tak preco nie..ak mas chut popijat caj s rumom a lezat pri telke tak kludne to urob.. je to o vas a je to o tom, aby ste sa uvolnili, citili sa dobre..takze kasli na svokru, ta toho este za cely zivot navymysla, neboj nic.. :-D ale ty jej musis ukazat, ze kde su hranice ;-)
Odpovedať
Peti Pezinok neni zly, blizo...no ved veru ked kukam ze je to ted obsadene a neni ste take velke mesto, asi bude fajn este v tomto roku zajednat termin =-) =-) =-) Trdielko ahojky..viete rozlucka to je pre mna symbol americkych filmov, tm sa lucia staby nezavazny sex...a pre mna to nema nejaky extra zmysel...haha ten vecer pred svadbou budes este aj napriek travit s priatelom a hotovo ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruza ahoj, dnes pises jak madar :-D :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Simika no je tam par preklepov kvoli rychlemu pisaniu :-N
Odpovedať
Ahojte kočky :-) neviem ako vy - ale čím ďalej viac a viac sa obzerám po svad. šatách tým viac si neviem vybrať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj havana ani nehovor. ak to takto pojde aj pri skusani, tak sa asi nevydam. :-D
Odpovedať
ani ja nebudem mat rozlucku a ani snubenec urcite nie...na taketo veci si teda nepotrpim a zbytocne peniaze vyhodene...ked tak si blizka rodina sedneme u nas doma poklebetime a to je cele... ja uz mam aj salu a na osobu nas to vyde okolo 20 eur
Odpovedať
Profilova fotka
havana, sinov..nuz ja som mala svadobne saty celkom ine ake som mala spociatku vo vyhlade :-D
Odpovedať
Ahojte kocky. My mame dnes presne 11 mesiacov do svadbicky x-) x-)
Odpovedať
Simka, sinov - ale aspoňže máme veľký výber :-D len som z toho už paf - ja si budem musieť na skúšanie vybrať týždeň dovolenky, lebo neviem ako to postíham...
Odpovedať
Profilova fotka
havana neboj a mozno ti sadu prve, co odskusas ;-) ono ti vnutorny pocit nasepka..ech to su tie moje a tie chcem mat :-) mne sa pacil iny styl na fotkach a obrazkoch...aj som si vyskusala a nebolo to ono.. nakoniec som si skusila ine, a uz som ich nechcela dat so seba dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zatial nemam vybrane ziadne vysnivane, lebo sa mi ich paci kvantum. od uzkych az po princeznovske. ta tetusa v salone sa zo mna pri skusani asi zblazni ;-)
Odpovedať
baby xcela som vam len zazelat krasny den a som rada ze som vas spoznala...niekedy mam silnu potrebu to proste povedat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja pisem ako madar.......... :-N simi, svokre ukazujem stale kde su hranice ;-) :-N - ale to len tak opatrne lebo viem, ze ju este budem potrebovat. Asi by som mala pritvrdit =-) baby aj ja mam vybrane uplne ine saty, ake som si predstavovala.......ked som moje videla, laska na prvy pohlad a este k tomu mi aj perfektne sadli, tak nebolo o com :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ruzicka aj tebe krasny den. Aj my sme radi, ze te tu mame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady si ma predbehla :-)
Odpovedať
No Simka - myslím, že máš 100%tnú pravdu, môžu sa mi páčiť na obrázku a nemusia mi sedieť... Ale aj tak ich budem musieť všetky vyskúšať... :-D Sinov - tie tetušky asi musia najprv prejsť psychotestami :-D lebo aj zo mňa budú šalieť :-N
Odpovedať
mne sa maloco paci, som preto narocna? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som tiez skusala ako diva - lebo uz nikdy v zivote nebudem svadobne saty skusat. Tak som vyskusala aj biele, aj kremove, ruzove, modre, uzke, siroke, priinceznovske.......a aspon mozem povedat, ze som vyskusala. Ja som sa tiez bala co povedia tety v obchode, ale ved je to ich robota, tak nech mi pomahaju. Niektore mi pomohli do siat, zo siat, pozicali topanky, celenky, zavoje, a niektore nic. A bola to super skusenost, v par satach somsa zaj citila ako princezna....... A v tych mojich som sa vedela predstavit, ako kracam k oltaru - k mojmu vyvolenemu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
;-) prieberciva ruza ;-) ale nie - aj ja som mala vyhliadnuty iba jeden tip siat a jednu farbu. Inak farba je, ale styl celkom iny. Som narocna? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute neviestky, ooo saty, no to bude dilema, snad sa do niektorych vtrepem. :-) ale snazim sa jest uz 6 krat denne stravu s energetickym prijmom aky by som mala mat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?