Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no vidis, ani vysvetlit to neviem...... :-p :-p :-p skusim este raz...... :-D predstav si kartu otvaraciu, vnutri je cista, vonkajsia strana ma akoby potlac, alebo skor texturu - moze to vyzerat ako platno napriklad, alebo je tam vtlaceny nejaky vzor.... Ano, chcela by som vediet ako sa po ang. povie, lebo chcem na webe pozriet.... Zatial so hladala len "pre-creased card" .. :-D :-D :-D :-D Moja mama by povedala - jake ty chces, take este nevyrobili.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) clovek tu den neni a hned ma citania na hodinu :-D ja som dnes uplne k.o. Co vy, ako pokracujete? :-)
Odpovedať
ahoj beruska, neboj zajtra sobota, oddychnes si... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sme dnes mali v praci sportovy den a odtial sme este isli za drahym do prace pesi - taka prechadza hodinu a pol :-) a zajtra? Ideme zaplatit zalohu za hostinu a potom do TT na jarmok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bero, tam je cely regal co sa tyka svadby - od oznamok, po vydzodu a kvety....... maju tam aj vselijake druhy papierov, popozeraj - maju aj paternove, aj farebne, rozne velkosti...... Prepac ze ti neviem lepsie poradit. Mimochodom babu trtnavacky, uzite si jarmok. Aj ja cem ist........ :-|
Odpovedať
Profilova fotka
idem baby majte sa, krasny vikend :-D
Odpovedať
pekny vikend aj tebe!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe lady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babusky tak uz som doma - spravila som drahemu cierny caj, zjedol banan, je mu velmi zle tak som ho vyslala do postele, zmerala teplotu - ma 37, dala na nho hrubu deku, paplon a teraz uz konecne spinka.. Kurnik, dufam bude uz lepsie :-( on trdlo moje este dnes pil acidko rano, hoci mu bolo zle, lebo si myslel, ze "mu vrati stratenu rovnovahu"...trdlo moje.. Este k tomu vsetkemu musim byt pripojena tu len z mobilu, lebo nam vcera skoncil internet od orangeu, hoci uz nam dnes prisiel z tcomu router, ale este nefunguje :-(
Odpovedať
No baby teda vy jarmokujete :-D A ja čo bývam pár mestrov od mesta(bývame v centre mesta) som nebola :-D :-D Ale zajtra pôjdeme :-D (nachvílu) Jani....dakujeeeem za všetky Trnaváčky :-D VIeruškaaa......MYSLIM NA TEBA ;-) Zlatíííííčko zajtra mu bude lepšie :-)
Odpovedať
Ale dúfam že tu ste niektorá???? :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mojusko ja som tu :-) vyzera to tak, ze ho poveziem na pohotovost, cely sa trasie ako mu je zima, zase musel ist na zachod chudiatko moje :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Vieruuuška....to je mi ľúto...dúfam že zajtra mu bdue lepšie :-( Aj keď ho nepoznám tak mu odkááž že sa uzdraví a posielame s bambuľkou vírusi uzdravenia :-N uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Prepáč že som neodpísala hneď ale brázdim po mmb :-p
Odpovedať
Profilova fotka
vieruška prajeme tvojmu drahemu skore uzdravenie, nech to rychlo rychlo prejde :) a trnavacky vybavte dobre pocasie na zajtra na jarmok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Si pokladik a Sofinka tiez :-) odkazala som, dakuje velmi pekne - idem mu nachystat veci a vyrazame na pohotovost, preistotu nech mu zistia co mu je :-( drz palceky :-) Aj ja by som brazdila, ale co ked nemam net :-D
Odpovedať
Malaberuska....zariadim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Vieruškaaa.....aj Ty si veľkýý pokladíííík :-) Len sa ozvy ako ste dopadli dobre lebo spať nebudem ;-) Bude ma zvierať žalúdok ;-)
Odpovedať
A Deniska(bambula27) nám už zmizla do zahraničia? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, weri, tiez prajeme rychle uzdravenie, nam pomaha endiex. Aj my mame jarmok, chceli sme ist dnes, ale leje, tak mozno zajtra.
Odpovedať
Zuzi....a čo malá opička spinká? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ee, zas protestuje, dnes uspava ocko.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Mati, si zlata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, citala som vas dozadu ;-) bero dakujem, si mila..ano uzila som si, bolo to skvele, az sa cudujem, ze nic sa nedokefralo ;-) a wera fotecky budu, ale zatial mam a zbieram len take obycajne od kamosou a kamosiek co pofotili.. od fotografky budu az o nejaky mesiac, mozno aj viac..musia pofotit viac svadieb a dat ich dokopy..potom nam ich daju, tiez sa nevieme dockat.. :-) zajtra mam viac casu, tak tie obycajne fotky postahujem a nejake sem dam ;-)
Odpovedať
Zuzi...nech si aj otecko užije malú Emmušku..nemám pravdu? :-D Malaberuska...neni azč :-D Idem zavolať tomu ujovi čo to zariaduje :-D O býva hrozne vysoko...až v nebíčku :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mati, tak tak, ale zdrhla mu z postele a uz kocikuje babiku. Ach jaj, to bude zas zaspavanie. Simi, ked si opisovala vas den, tak som si predstavovala ake to bude u nas a tak ma hrialo pri srdiecku, uz sa normalne tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik prajem kazdej zazit minimalne take pocity ake sme zazili my..naozaj neopisatelne, az sa odvtedy nevieme od lasky od seba odtrhnut :-) naozaj krasne.. dojemne.. a laskyplne..
Odpovedať
Profilova fotka
a ake je to po svadbe simi? ine pocity? ;-) mati a kde sa potom mozem stazovat na to pocasie? :-D
Odpovedať
Zuzi....juj musí byť zltá ale aj riadny čertík :-D Simi...juj sa neviem dočkať foto x-) Malaberuska....taký čertík pomáha tomu ujovy...ten čertík sa volá Ferko tak u neho sa stažuj :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beruska vies co ani nie, u nas sa v podstate nic nezmenilo okrem mojho mena :D aj to sa predstavujem starym ;-) ale je to take lepsie, krajsie.. neviem to popisat.. viem, ze je moj manzel a mam ho na cely zivot ;-) tak sa veeelmi lubime..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je zlate, drzim teda palce simi :-) dufam, ze budeme mat podobne pocity ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?