Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi nie, neberiem. Mozme sa dohodnut ;-) Ja dokoncim v juni vysku, v juli sa vydavam, na vianoce dufam ze tehu ;-) ;-) Luci, kazda si tajne zelame, aby sme boli na tvojom mieste. Ja som odjakziva bola materinsky typ a ked som sa starala o deti, zelala som si, aby som sa starala o svoje..........A odkedy som stretla mojho, tak stale rozpravame o detoch. Keby to nebolo pre vselijake okolnosti, uz by sme mohli mat drobcov aj my.........takze keby sme boli taki odvazni ako vy,.........
Odpovedať
Jani.....ja mám rada detičky ale že sa takto v 20 stanem "žienkov domácov" sa nerátala :-D |-| :-N My a odvážny? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady no vidiiiis, super, my by sme chceli otehotniet tak ked sa nastahujeme, takze niekedy v juni a nech sme na vianoce tehu ;-)) to bol prvotny ,,plan" .. aaaale zima bude mozno dlha, drievko v krbiku bude horiet, tak neviem neviem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj som sa tu preriekla Mata.
Odpovedať
Jani...nevadí hádam to nik nečíta ;-) Teda okrem nás :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drievko v krbiku, varene vinko, no to mi hovori len jedno............ x-) mata, ved teraz je stale viac a viac karieristiek-matiek. Ide o to, ako to chces ty/vy a ako si to zariadite. nemusis byt zienkou domacou. a ved zienka domaca to je v dnesnej dobe luxus, kolko zien by tak rado bolo doma........mozno aj ja, ale len tak z casu na cas........
Odpovedať
http://www.saxana.sk/nohavicky/pre-ma... aké pekné brušká :-) Jani...ja doma rozhodne neplánujem byť 3 roky ;-) :-N To by ma porazilo :-D :-N
Odpovedať
Idem detičky moje :-D Potom prídem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa nam :-D ak sa uz nebudeme citat, tak krasny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy trochu odveci ale potrebujem radu :-) môj drahý má isté žalúdočné problémy, nejaká asi brušná viróza - netuším čo mu navariť, sucháre jesť odmieta :-D prosííím vás baby o radyyyy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
spolahlivo zabera rozvarena ryza, ale obavam sa ze chuti faaaakt hnusne. ak je to moc zle, tak nech radsej den dva vydrzi na takejto diete (suchare, rozvarena ryza atd). ak to moc zle nie je tak nejake kuracie maso na prirodno a tiez s ryzou (normalnou). sol a korenie len vo velmi malom mnozstve
Odpovedať
Profilova fotka
vera len plane. vobec nie mastne ani stiplave. Urob mu zemiakpvu kasu. Najlepsie by bolo, keby jedol hrianky chvilu. ale ved on uvidi, ked si nieco da a zaludok mu to neudzri, mozno da potom na teba a na suchare.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mne pomaha v kazdej situacii kuraci vyvar.. to je balzam na dusu aj zaludok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobry napad. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady ;-) ten nikdy nic nepokazi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj baby moc ďakujem :-) a keby som mu spravila toasty len so syrom a šunkou nejakou kuracou? - to už asi nie je moc diétne čo? ale asi vyhrá u ňho to kura na prírodno s ryžou, to má najradšej :-) soliť solím minimálne a len s morskou soľou a štipľavé ani mastné nemáme moc radi, takže to nebude pre nás veľká zmena :-) ale pre istotu mu kúpim aj tie sucháre, coca colu, banány a horkú čokoládu :-) chúdiatko moje, je mu zle a ja musím trčať v práci :-/
Odpovedať
Profilova fotka
wera ja neviem co je to za obdobie ale okolo mna je posledne dni viac takych pripadov so zaludocnymi tazkostami..aj mojmu bolo zle dva dni dozadu, sice nezvracal ale zaludok ho bolel a palil..dal si ocovu tabetku lomac a preslo ho do hodiny, ale su len na predpis...aspon nejake cierne uhlie alebo nieco sa popytaj v lekarni.. a stravu len lahku, ta kuracinka na prirodno mu nemoze uskodit...drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-N wera syr len minimalne :-N a banany a cola tiez dobry napad. Simi, mozem sa stytat ci ste dostali vela svadobnych darov a take ake ste chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
simika - tiež som si všimla, že sú teraz nejaké virózy tieto žalúdočné dosť, aj u nás v práci.. a môj drahý má dosť citlivý žalúdok, a v pondelok bol s kolegovcami na chate, možno tam niečo pojedol.. včera som mu kúpila smectu, tá mu vždy pomohla, tak dúfam že aj dnes zaberie :-) ozaaaj, kedy budete mať svadobné fotočky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady dostali sme same peniazky, nechceli sme dary ;-) a na prekvapenie, vyzbierali sme dost peniazkov ako dary a este aj na redovom :-)
Odpovedať
ahojte!!! weri - uvar mu kuraci vyvar, ako simi radila... ;-) Inak, podla mojej babky je na pokazeny zaludok najlepsia zaprazena polievka.... hm ale ja neviem co to je... :-D :-D simi som rada, ze si si svadobny den uzila!!!!! Dnes sme konecne zaplatili zalohu za fotografa.... jupiii... stale mam radost, ked sa o krocik posunieme :-D :-D :-D Och a dnes rano som zaspala a do roboty sa dotrepala neskoro, az po desiatej...... :-p A teraz ma este jeden exot vytocil..... Baby potrebujem nejake relaxacne techniky, lebo mi zachvilu prasknu nervy a fakt mu jednu vylepim.... Booozeee, keby ste vedeli aky je to magooorrrrr.... ]-( ]-( ]-
Odpovedať
weri a nema crevnu chripku???
Odpovedať
No ja neviem nevesticky, ked si na vas konecne najdem cas, tak sa vsetky vyparite.... :-( fnuk...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu bero. :-D super s tym fotografom, tesima sa s tebou :-D co mas na plane cez vikend?
Odpovedať
chcem konecne ist pozriet do toho hobbycraftu, mam napad na oznamka a aj drahy suhlasi, teraz uz len najst vhodne karticky... :-D Vcera som zabudla pozriet ten link, dostala ma migrena :-p a tu mi nejde fb, ale dnes uz pozriem...
Odpovedať
A ty co mas na plane??
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooo, my ideme dnes vecer na tialianske jedlo (nepisem pizzu lebo ja abi budem seafood) ;-) a cez vikend budem robit pierka. uz by som ich mohla aj dorobit. potom ten buduci tyzden oznamka....... uz som si vybrala aj prednasky - tento semester budem chodit pondelok a utorok vecer :-( minuly rok som chodila v utoroko poobede a vecer - takze teraz budem mat o jednu cestu na vyse ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
daj vediet, ci sa ti pacilo. maju tam vsetko od vymyslu sveta :-)
Odpovedať
seafood ... to ja nieee :-p :-p :-p No dufam, ze mas pravdu a kupim aj take ako chcem.... ;-) lady, nevies ako sa volaju take karticky s plastickym vzorom v predu? Take hrubsie a vzor je v tej iste farbe, len tak trochu vystupuje..... Boooze, neviem ani po slovensky ako sa to povie.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bero neviem co mas na mysli, ako sa to povie po anglicky? ani neviem, co myslis tym vzorom........ :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?