Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
skor ti sa pochval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ja super, len som sa od svadby este nezastavila.. teraz pijem po obediku kavicku a zase pojdeme prec :-( ani nevieme ako zbehol tento tyzden.. ako idu pripravy na svadbu??
Odpovedať
ja uz nabuduci tyzden mam doma bizuteriu + celenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super tak sa tesis :-) zrazu mam pocit, ze nemam nad cim rozmyslat, ked je po svadbe :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
simi, idete aj na svad. cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
lady zatial nie, nabuduci rok urcite niekam odbehneme, tohto roku len do anglicka mame namierene..ale my si uzivame medove dni u nas doma, kedze uz sme sami :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super, dobre si to uzite. kam idete do anglicka? Daj nam nejake fotky............ :-N
Odpovedať
hej,tesim sa moc ... ano fotecky zo svadby prosimeeee...
Odpovedať
Profilova fotka
viete co, zatial zbieram fotky co pofotili kamosi a tak, mam uz dva CDcka :-) musim stiahnut fotky a potom zo dve tri sem dam, ale profesionalne budu az o nejaky mesiac aj viac.. musia pofotit styri svadby a potom daju fotky dokopy.. takze dievcata este poprosim o trpezlivost ;-) a do anglicka asi do londyna pravdepodobne :-)
Odpovedať
a kedy ides do anglicka?
Odpovedať
Profilova fotka
draci to az niekedy v oktobri, novembri ;-) nam je to jedno kedy pojdeme, lebo Ondrik tam ma brata s priatelkou, byvaju v dome tak sme vitany kedykolvek.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
londyn sa vam bude pacit simi, uz ste niekedy boli?
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha aspon vylet budete mat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lady ja praveze nie, moj manzel :-D bol ale ja este vobec v anglicku..ja som bola iba v taliansku, tam som pracovala.. preto chceme ist na vylet.. Ondrikov brat s priatelkov su este doma, prisli kvoli svadbe a v nedelu idu spet, tak chcu troska popracovat, a potom niekedy v oktobri, novembri si zrobia dovolenku, ze budeme moct prist a pobehat kade tade ;-) velmi sa tesime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sa tesime s vami. ak budes chciet nejake tipy daj vediet. ale som si ista, ze svagor vam poukazuje nakolko tam byva. ja mam tiez rada londyn :-) a tiez je tam fantasticka atmosfera na novy rok.
Odpovedať
Profilova fotka
lady si zlatucka ;-) jasne nejake tipy nam potom das, budeme radi.. chceme vselico pobehat.. ty si tam pracovala, ci len na vylet bola?
Odpovedať
Profilova fotka
ja zijem v Manchestri a do londyna sem tam zabehneme :-) a ja tam chodim na skolenie z roboty pravidelne.
Odpovedať
Profilova fotka
lady ahaaaaaaaaa no pekne ;-) a aky je tam zivot? co vlastne robis?
Odpovedať
Profilova fotka
juj aky je tu zivot? uprsany..... |-| neviem ci sa da zivot porovnat so slovenskym, ale ako tak sledujem, vyhody zit su aj tu aj na SK. tu sa mi zda zivot dost rychly, ludia co makaju si vedia aj uzivat particne, takze je to take lepsia rovnovaha medzi pracou a oddychom....... Ak mas na mysli nieco konkretne, spytaj sa. Je nas tu par v teme, co by ti mohli rozpravat ;-) Ja robim v oblasti sportoveho vyvoja, organizujem kurzy pre deti, ucitelky, trenerov a rozhodcov,....... Ozik a kolko vona si si zobrala v robote na svadbu? Mas dobru robotu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vierka....to video je uplne uzasne !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
simika..ako si bola spokojna s pristupom fotografa (pytam sa lebo aj my ho mame :-D ) ??
Odpovedať
Profilova fotka
kolko volna - som myslela.
Odpovedať
Profilova fotka
lady ano tak ako ty hovoria snad vsetci slovaci zijuci v UK :-) ja vas obdivujem, ja by som nemohla od rodiny odist :-) ja podnikam aj s mojim manzelom, takze sme si dali volnicka kolko nam treba, nik nas neriadi ;-) a ty mas super robotku, si sikovna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ci som sikovna neviem, ale dakujem ;-) Keby som si mohla vybrat, tak niekde ucim, alebo robim na personalnom.......Ale tak aj preto chodim do skoly, takze sa na tom pracuje..... Inak simi, keby si mala svadbu este raz, urobila by si vsetko ak isto? Daj nejake tipy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
simi - mali ste vsetkeho dost alebo prilis vela (zakusky, torty, alko, nealko, jedlo, chody,.........)? Boli tam nejake veci, ktore ste nemiseli mat (tolko vyzdoby, darcek pre hosti, atd atd)?
Odpovedať
Profilova fotka
lady urcite si sikulka a paci sa mi, ze si ides sa svojim a vzdelavas sa.. si cielavedoma ;-) fuuu no tazku otazku si mi dala.. ci by som urobila vsetko tak isto? nooo zrejme ano, nic nebolo zle (ked nepocitam, ze v piatok vecer som prisla na to ze nam nejde tepla voda a nesla cely vikend).. tak nejak vsetko islo dobre, zazila som niekolko krasnych momentov..napr. isli sme na fotenie, ktore nam velmi odlahcilo stres a velmi sme sa bavili, kym ostatny stresovali ;-) isli sme o 12tej a vratili sa o 14tej.. Ondrik k svojim rodicom a ja tiez domov.. prisla som do bytu, uz bola u nas krstna, moja svedkina atd a vyzdobili byt srdieckovnymi balonmi co bolo velmi mile a krasne ;-) potom odobierka bola dojimava velmi, az nam slzy tlacilo do oci.. starejsi pekne rozpraval, dakoval rodicom za vsetko co pre nas urobili, ze cely zivot boli s nami v dobrom aj zlom atd.. a ze nam dali ten najkrajsi dar - zivot.. fuu tak to som len predychavala :-) potom ked sme vysli z vchodu a seci svadobcania okolo vchodu stali a pozerali na nas, to som bola prekvapena kolko ludi a nevedela som kde mam pozerat, na koho skor :-D obrad bol velmi pekne, obom nam bolo makko.. :-) rozbijanie taniera, prva piesen atd atd..strasne vela krasnych momentov a ked tak teraz na to spominam.. tak NIE nic by som nemenila, vsetko bolo tak ako malo byt ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) Simi...už sa tešíííím na fotečky x-) Nám to možno v decemnri víde buď to Paríža,Londýna proste niekam do európy :-) Teda pokiaľ sa bude dať kvôli drobcovi ;-) Londým ma vždy tahal...chcela som ta žiť ale nejako mi to nevyšlo a na pár mesiacov som zaktvila v Írsku(Dublin) :-) A tie anglické vianoce...teda ako vo filmoch...také by som raz v živote chcela zažiť :-) Jani....ozaj ty žiješ v UK a náhodou nejaké typi na nete...lacné ubytovanie v Londýne :-N Teda web stránku? :-N Idem ešte pozrieť na www.pelikan.sk ale tam už sú skoro všetky lety obsadené |-|
Odpovedať
Profilova fotka
lady darceky pre hosti sme nemali.. jedla bolo strasne vela, my sme mali svedske stoly tak sa veeela pozvysalo..salatov, salam, masa, syrov a tak dalej, velmi vela sa zvysilo a kapustnicu sme podavali o jednej rano a keby mi casnicka nepovedala aj by som na nu zabudla..aj ked dobre padla ;-) takze jedla bolo naozaj moc.. takisto alkoholu sa pozvysalo, ale my sme aj vela brali, lebo sme sa dohodli s velkoskladom, ze mozme co zvysi povracat.. ale v pondelok sme vratili vsetko co ostalo a vratili nam peniazky ;-) takisto kolacov sa velmi vela zvysilo, ale nevadi, to sme porozdavali hned v nedelu.. mali sme 7 kolacikov na osobu.. takisto uz nakrabickovane vysluzky.. tortu sme mali dvojposchodovu a bolo jej akurat.. vsetkym sme pokrajali kusok a maly kusok sa zvysil.. :-)
Odpovedať
a kolko hosti ste mali ked ste mali 2poschod.tortu? tak kazdemu sa usiel kusok?? ja mam 40 ludi a neviem ci 2 alebo 3 posch. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
draci aj my 40 ludi a 2 poschodia je akuraaaaaat, potom dam fotku, mala 5,5 kila ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?