Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) trdielko mas ip
Odpovedať
dracica Aj prijimanie ak bolo v inom kostole? A plati sa nieco za to?
Odpovedať
ladyjh nie rodny list ale krstny vydaju na tej fare kte sa krst konal oni maju tam zaznam...a ten si vypytas nemoze byt strasi ako 6 mes. a potom treba ho odniest do kostola kde bude svadba. tak isto ako aj list z prveho sv.prijmania...toto treba. Moj priatel sa dobre nalieta ked to bude zhanat chudak
Odpovedať
hainy tak toto neviem nepytala som sa ale tusim by sa nemalo za to platit a mozno to zavysi aj od farnosti..mozno sa nikde plati neviem...tak ale podla mna nemaju za co pytat peniaze vsak to len prefoti.
Odpovedať
lady Nie rodny ale krstny .. dracica Ja sa len tak pytam lebo teraz uz vsade a za vsetko treba platit ]-( A ako sa mysli tych 6 mesiacov? Do svadby alebo len na prilozenie k ziadosti?
Odpovedať
Profilova fotka
krstny list nesmie byt starsi ako 3 mesiace !!! len ziadost o svadbu v kostole z matriky nemsie byt starsi nez 6 mesiacov ! a na matriku original rodny list a k fararovi krstny list pozor tento krstny list mate tam kde vas krstili prve sv.prijimanie s tym nema nic spolocne ... fararovi co vam da krstny list sa neplati nic a na matrike netusim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej ano mas pravdu draci. Mj bracho si to tiez bol pytat ked sa zenil v kostole, odkial je jeho zena. a neplatil za to. :-)
Odpovedať
no ja to tak som pochopila ze 6 mesiacov do svadby...ale tak to radcej sa treba v farara spytat...aj ja sa pojdem ale neskor. ked nechapem na co je to dobre vsak je jedno kedy to pojdem ten list vziat a potvrdia ho.. :-| hm... trdielko ti uz si sa na to pytala ked to tak presne vies??
Odpovedať
trdielko Ako sa mysli tych 6 mesiacov? Ze cesta ziadosti z matriky do kostola nesmie byt dlhsia ako 6 mesiacov ano? :-D To znamena ak mam 11 mesiacov do svadby a pojdem si po ten krstny list tak mozeme poziadat ano? Takze sv. prijimanie netreba dokladovat?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme uz boli za fararom ten nam povedal tieto veci a aj na matrike sme uz boli ;-) len na matrike nam chybali rodne listy tak nevadi po novom roku niekedy pojdeme na matriku tam a spise nam to pani matrikarka ;-)
Odpovedať
podla mna je treba aj ten list zo sv.prijmania lebo aj ten list je dolezity...aspon u nsa to tak je ze bez neho neoddaju v kostole...aj moja teta si ho robila
Odpovedať
toto uz posielala deniska sa mi zda http://farnost.slnet.sk/manzelstvo.html
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte :-) Na porazenie dnes :-( Idem Vám dočítať ;-)
Odpovedať
mata preco na porazenie?
Odpovedať
Ružička....ale do 1. októbra mám PN-ku a 7,8,9 už stáž alebo školenie alebo ako sa to volá v Poľsku ]-( :-p To hňed aby som si kufre začala baliť :-|
Odpovedať
myslím 7,8,9 október
Odpovedať
a musis tam ist?
Odpovedať
Ruži..musím :-S
Odpovedať
Profilova fotka
baby akurát čítam, že ste riešili obrúčky - ja počítam tak cca 500 eur max za naše, chceme nejaké jednoduché, tvar klasický obrúčkový guľatý, z bieleho zlata a s nejakým jemným vzorom a pre mňa nejaký ten kamienok a čo som videla, tak všetko boli ceny cca 500 eur :-( na veltrh sa chystáme aj my, nikdy sme tam neboli a kedže ja už šaty mám, tak tam spolu ísť môžeme - nebudem aspoň po žiadnych iných pokukovať :-D ozaj, len neviem keď to je vo februári, či to nie je neskoro až vtedy objednávať obrúčky - 3 mesiace do svadby :-/
Odpovedať
Vieruškaaaa......ahoj :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, a my sa poznáme? :-D :-D :-D :-D :-D :-D vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj medzi namiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maťka a prečo musíš? - nie je to riziko ísť tam teraz? daj si predĺžiť PN o pár dní ak sa dá ;-)
Odpovedať
Vierušš...ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D videjko je NADHERNEEEEEEEEE :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
vierka svad.veltrh je v BA v 4 - 5. februara
Odpovedať
Baby berem vas do polska aspon sa nebudem nudit :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dračica ďakujeeeem moc :-) všimla som si, už to tu bolo písané, že kedy to je, len neviem či to nie je neskoro na objednávanie obrúčok 3 mesiace pred svadbou - svadbu máme 7.5.2011 a určite ich budú musieť robiť na objednávku, lebo mám veľmi malý prst :-( maťa - ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D :-D :-D teší ma že sa ti páči :-) hehe žeby sme šli "šopovať"? :-D
Odpovedať
hm no tak neviem ale myslim ze to nie je neskoro...vsak polroka dopredu sa tiez nerobia ....ci? :-|
Odpovedať
ma porazi ked budem mat tie dni skusku alebo prednasku.... ]-( lebo na ten veltrh chcem ist
Odpovedať
Profilova fotka
mata, co ked sa volaco stane ked budes na skoleni, a v polsku este.........drahy ta pusti? :-) Ja by som asi neisla.......co ti na to hovori odbornik ;-) ?
Odpovedať
Vieruššš...heeeeeeeej bude času aj no to :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jani...drahý o tom neviem....za gyndošom idem zajtra ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?